Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Vesnickaholka píše:
Predstav si, ze jsme to s vetsinou navstev resili, kdyz videli, ze manzel kouri iqos doma a vsichni rekli, ze to citit neni (krom toho rozhoreni)nevim, ale myslim, ze mame dost uprimne pratele, kteri by toto narovinu rekli..
Tučně vyznačené znamená slušně řečeno: když si zapálí, je to smrad jako prase, pak už se to dá. ![]()
@Kfětoslava píše:
Já výhody v kouření nevidím žádné
Já vidím výhodu v tom, že je to zdravější, méně to smrdí a nemusíš furt chodit ven
@Venetia píše:
Já vidím výhodu v tom, že je to zdravější, méně to smrdí a nemusíš furt chodit ven
Ty jsi dobře zmasakrovana. Není to zdravější, je to méně škodlivé.
@Klarys1 píše:Můj ex odnauceny kuřák mi na začátku vztahu tvrdil,že mu to vůbec nevadí a že mi to voní …nejsem moc libaci typ …ale ten konec vztahu …najednou mu to strašné vadilo
Já třeba vůbec nechápu jak nekuřák může být s kuřákem dobrovolně 😁 jednou mi přítel chtěl dát pusu po tom co si zapálil a málem jsem vrhla. Ale zas prý bývalý kuřáci jsou na smrad z cigaret haklivejsi než nekuřáci 😁 Já teda opravdu ten smrad vystát nemůžu 😁 peníze jsou taky bonus 😁
@Cenarius píše:Tak asi je někdo citlivější ,já jsem se fakt nesetkala s nikým ,kdo by to cítil …a milenci nekuřákovi ta iqoska nijak zvlášť nevadi
Ale je. Kolega co to kouří iqos, tak stačí když vejde do kanclu a ten puch se za ním táhne naprosto všude, jak je tim nacichly. I auto mu tím smrdí. Je to o dost méně nepříjemný, než cigarety, ale smrad to je pořád.
@Rosebery píše:
Můžu se zeptat, když se pak líbáte. Nevadí vám to? Moc si to nedokážu představit.
Jak píšu, já na to hloubkové vylizovani tlamiček moc nejsem, ale pořád lepší kuřák než cítit co před chvílí jedl..to mi vadí mnohem víc.
Ale odpověď je, že žádnému chlapovi to v líbání nebránilo
@Hibou píše:
Ty jsi dobře zmasakrovana. Není to zdravější, je to méně škodlivé.
Ok, tak méně škodlivé ![]()
@Venetia píše:
Ok, tak méně škodlivé
Tady musíš být akurátní jinak tě sežerou zaživa. I ty mě bacíváš klackem po hlavě když nevysvětlím svou myšlenku do posledního neuronového vzruchu. ![]()
@Lexter píše:
Tady musíš být akurátní jinak tě sežerou zaživa. I ty mě bacíváš klackem po hlavě když nevysvětlím svou myšlenku do posledního neuronového vzruchu.
Samozřejmě ![]()
@Venetia píše:
Já vidím výhodu v tom, že je to zdravější, méně to smrdí a nemusíš furt chodit ven
Nemusíš chodit ven a můžeš si častěji zapálit ![]()
@Kfětoslava píše:
Nemusíš chodit ven a můžeš si častěji zapálit
Ano
@Kfětoslava píše:
Super, každý má nějaké hobby
Tak mezi hobby bych to zrovna neradila, spíš nějakou závislost
@Venetia píše:
Já vidím výhodu v tom, že je to zdravější, méně to smrdí a nemusíš furt chodit ven
Vyjádření primáře plicní kliniky FN v Olomouci, z loňského roku.
Zatím nejsou dostupné nezávislé studie, které by potvrdily, že by ´zahřívaný tabák“ byl méně škodlivý. Tedy produkty typu IQOS nebo GLO. Tyto výrobky obsahují běžný tabák, jenom jemně rozdrcený a následně slisovaný, který se spaluje při nižší teplotě. Aby to tak bylo možné, je do výrobků tohoto typu oproti klasickým cigaretám přidáváno zhruba dvě stovky jiných, nových chemických látek, které se v klasických cigaretách nevyskytují. Zatím nevíme, jak budou na plíce působit při mnohaletém užívání,“ varuje primář, přestože uznává, že tyto produkty méně smrdí a pro nekuřácké okolí jsou sympatičtější.
@Kfětoslava píše:
Nemusíš chodit ven a můžeš si častěji zapálit
A utratit vice penez. To se vyplatí. ![]()
@Cenarius píše:
Vyjádření primáře plicní kliniky FN v Olomouci, z loňského roku.Zatím nejsou dostupné nezávislé studie, které by potvrdily, že by ´zahřívaný tabák“ byl méně škodlivý. Tedy produkty typu IQOS nebo GLO. Tyto výrobky obsahují běžný tabák, jenom jemně rozdrcený a následně slisovaný, který se spaluje při nižší teplotě. Aby to tak bylo možné, je do výrobků tohoto typu oproti klasickým cigaretám přidáváno zhruba dvě stovky jiných, nových chemických látek, které se v klasických cigaretách nevyskytují. Zatím nevíme, jak budou na plíce působit při mnohaletém užívání,“ varuje primář, přestože uznává, že tyto produkty méně smrdí a pro nekuřácké okolí jsou sympatičtější.
Presne, elektronické cigarety taky byly velky hit s uz se ukazuje jak jsou velmi zdravi skodlive..zvlast u mladych, kde ten boom byl. mnohem vetsi.
Iqos smrdí strašně a kdo tvrdí, že ne, je to proto, že mu tenhle druh smradu nevadí, ne proto, že by žádnou vůni/ zápach nevydávali. Mi třeba nevadí smrad z takových těch ovocných wapek, voni to jak vodní dýmka. Taky bych nerekla, ze to smrdi, ale rozhodne bych nerekla, ze to neni citit, jen mi zento druh zápachu nevadí. Jiný to nazve odporným smradem jako já treba iqos, ten mi osobne smrdi vice nez bezne cigarety, uplne me z toho natahuje. Nekdo nesnese vuni vanilkoveho stromecku v aute, a nekomu to nevadi - ale rozhodne to je citit.