Miminka únor / březen 2022

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1242
8.9.21 08:58
@Ernais píše:
@Luucka123 Vybavicku u nas resi manzel, mne to zatim nic nerika 😂 tuhle jsem prochazela sekci kojeneckeho obleceni, jestli uz to se mnou neco dela a zatim ani tuk 😂

Tak to ti závidím, se mnou to dělá hodně. Chlapa to nezajímá 😂 jak zvládáš ještě chodit cvičit? Já už na to nemám energii. Do práce a z práce děti a jsem ko :( už mám nahoře 2kg.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7997
8.9.21 09:08

@Ernais tak super kolik jsi přesně? Mě na screeningu pohlaví neřekli tak si říkám že v pondělí jdu na kontrolu tak jsem zvědavá ale moc tomu nedávám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6654
8.9.21 09:17

@Luucka123 ja jsem na tom s energii stejne jako pred otehotnenim, takze zvladam chodit cvicit uplne normalne. Dokonce se chystam na dovcu do hor, kde budeme chodit na pesi tury, tak se desne tesim. Jinak ja se vazila o vikendu a zatim mam porad stejne, ale myslim, ze uz to nebude dlouho trvat :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6654
8.9.21 09:19

@lovean 16+0

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7997
8.9.21 09:45

@Ernais tak to já budu v pondělí 15+4 tak uvidíme

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1242
8.9.21 12:30
@Ernais píše:
@Luucka123 ja jsem na tom s energii stejne jako pred otehotnenim, takze zvladam chodit cvicit uplne normalne. Dokonce se chystam na dovcu do hor, kde budeme chodit na pesi tury, tak se desne tesim. Jinak ja se vazila o vikendu a zatim mam porad stejne, ale myslim, ze uz to nebude dlouho trvat :mrgreen:

Tak to ti závidím, já si musím odpoledne lehnout aspoň na 30 min, už ráno vstávám vyčerpaná a večer už mi ve 21:00 padají oči :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1242
8.9.21 12:31

Co nejlépe na pálení žáhy v těhotenství?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
372
8.9.21 16:31

Ahoj holky..

Příspěvek upraven 12.09.21 v 22:34

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1242
9.9.21 21:15

Ahoj, zase mám problém s Angelsound, nejde mi nahrát zvuk do tel.. Mám app, dám kabel, srdce slyším, dám nahrávat a nic :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7997
9.9.21 21:36

@Luucka123 já jsem to taky chtěla nahrát jednou a nešlo mi to od tý doby jen poslouchám abych se uklidnila že je vše ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1242
9.9.21 21:45
@lovean píše:
@Luucka123 já jsem to taky chtěla nahrát jednou a nešlo mi to od tý doby jen poslouchám abych se uklidnila že je vše ok

No, ale já bych ráda měla památku, kvůli tomu jsem to kupovala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7997
9.9.21 21:55

@Luucka123 tak chápu když sis to kupovala kvůli tomu já jsem tu kupovala kvůli tomu abych se uklidnila že miminku bije srdíčko kvůli tomu jsem to pořizovala i u malé

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.21 07:57

Hnědý výtok v 15tt

Dobrý den,
jsem 15+4tt. V Úterý ráno jsem zjístila že krvácím, ale jen když jsem šla na malou. Také jsem měla už delší dobu bolesti v podbřišku. Šla jsem k Dr.,který mi řekl že to mohlo být z námahy že mimi i placenta jsou v pořádku. Dostala jsem DIOVARIX na cévy a byl mi nařízen týden klidový režim. V Pátek jsem začala mít hnědý výtok při utření a bolesti pořád přetrvávali. Jela jsem tedy na pohotovost (jsem po 2 SP takže strach).Pan doktor užasný sympaťák. Udělal mi ultrazvuj přes břicho i přes spodek. Také se podíval přes želíska. Prý je to zcela běžné v těhotenství. Že se zvětšuje děloha. Mimi i placenta v pořádku. Co jsem četla tak většina ženských na to dostala ascorutin a hořčík. Já nic. Hlavně bych se chtěla zeptat zda je to vážně běžné v těhotenství a jak dlouho budou tyhle výtoky trvat.Na kontrolu jdu až za 2 týdny. Omlouvám se vím že jsem hrozná, ale prostě nademnou vítězí strach. :nevim:
Miminko získané přes Inseminaci. :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
6760
11.9.21 12:38

Já špinila do 14 tt, brala jsem utrogestan, znovu pak v 17 tt, zase progesteron a magnezium a teď ve 24 tt, magnezium a ascorutin..nevědí z čeho to je, asi to někdo proste tak má..predtim hematom, teď asi překrveni nebo praskla cevka, taky jsem dneska raději jela, držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
83
12.9.21 09:42

14+1

Ahoj!
Já tedy za celou dobu nešpinila ani jednou, a to fakt vůbec (možná proto, že jsem od začátku ještě hned od ovulace brala utrogestan až do 12tt). Ale za to stále trpim na bolesti břicha, do asi 11 tt to bylo neustále, teď je to spíše nárazově, ale taky masakr. :-D Nebo někdy stoupnout si z gauče je šílenost nebo nedejbože kýchnutí, to je utrpení. :D Máte také?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty