Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, bohužel do Penny vůbec nechodím, kdybyste někdo měl přebytek miniatur a daroval to, ráda zaplatím poštovný. Syn by byl nadšený. Díky
@martinka28 jeste mame skoro mesic.. tak snad..nam jich jeste chybi 22 ![]()
Ahoj taky zbiram…schanim baterie energiser a olej a hortici..mam na vymenumaslo rama kafe jacobs a salam uherak nebo zmrzlinu…dekuji
Martinka28 mela bych zajem mamnavic salam uherk kafejacobs zmrzlinu a nebo ramu
Kdyby někdo potřeboval, máme navíc Ramu, toaleťák Tento, Persil, hořčici, olej, Lipánek a Ondrášovku (fialová).
Potřebujeme jablko, Coca Colu, Finish, kávu Jacobs, džus Relax, pizzu, Fantu, maso, konzervu pro kočky, rybí prsty, mléko, Bebe sušenky, májku a pak (odhaduju) pomazánkové máslo a tvaroh.
Příspěvek upraven 04.12.13 v 15:48
Mela bych zajem o toaletak persil olej hortice a ondrasovku
IvaB mela bych zajem o vse krome ramy a muzu vM nabydnout kavu jakobs salam uherak milku cizmrzlinu
Holky koupim miniatury za 10kc kus.. kromě oleje, pizza, majka, pampers, rama a tento:-) prosim prosim
Navíc mám zatím 2krát pampers…
na výměnu
Ahojky!
Sháním pro dceru body na plyšband, začínáme nové zvíře a chybí nám jich ještě 23. Výměnou nabízím miniatury penny: pasta perlička, konzerva pro kočky,2 pomazánková másla, 2 persily, 2 pedigree, polomáčené sušenky, bebe mini, finish, baterie energizer, 2 pasty colgate. Jo a ještě mohu nabídnout kupony do dm ![]()
@halusenka moc tomu nerozumim
pampersky nemame, mame na vymenu pedigree, rohlik, milka, kafe Mokate, uherak…vymenime?
Prosim prosim schanim finish kolinka prlicka olmici pedigree a rybi prsty…
@Monika523 píše:
Prosim prosim schanim finish kolinka prlicka olmici pedigree a rybi prsty…
Máme finish, perličku, olmíky ![]()