Miniatury zboží - Penny

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10895
3.12.13 11:37

Ahoj, bohužel do Penny vůbec nechodím, kdybyste někdo měl přebytek miniatur a daroval to, ráda zaplatím poštovný. Syn by byl nadšený. Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
3.12.13 11:44

Já to snad nedosbírám, krucinál

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
3.12.13 11:59

@martinka28 jeste mame skoro mesic.. tak snad..nam jich jeste chybi 22 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
3.12.13 16:47

Tak máme nově pedigree a kolínka, kdo chcete?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Monika523
4.12.13 13:15

Ahoj taky zbiram…schanim baterie energiser a olej a hortici..mam na vymenumaslo rama kafe jacobs a salam uherak nebo zmrzlinu…dekuji

  • Citovat
  • Upravit
Monika523
4.12.13 13:17

Martinka28 mela bych zajem mamnavic salam uherk kafejacobs zmrzlinu a nebo ramu

  • Citovat
  • Upravit
6759
4.12.13 15:22

Kdyby někdo potřeboval, máme navíc Ramu, toaleťák Tento, Persil, hořčici, olej, Lipánek a Ondrášovku (fialová).
Potřebujeme jablko, Coca Colu, Finish, kávu Jacobs, džus Relax, pizzu, Fantu, maso, konzervu pro kočky, rybí prsty, mléko, Bebe sušenky, májku a pak (odhaduju) pomazánkové máslo a tvaroh.

Příspěvek upraven 04.12.13 v 15:48

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Monika523
4.12.13 15:36

Mela bych zajem o toaletak persil olej hortice a ondrasovku

  • Citovat
  • Upravit
Monika523
4.12.13 15:38

IvaB mela bych zajem o vse krome ramy a muzu vM nabydnout kavu jakobs salam uherak milku cizmrzlinu

  • Citovat
  • Upravit
168
5.12.13 01:11

Holky koupim miniatury za 10kc kus.. kromě oleje, pizza, majka, pampers, rama a tento:-) prosim prosim
Navíc mám zatím 2krát pampers… :dance: na výměnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
5.12.13 13:55

Ahojky!
Sháním pro dceru body na plyšband, začínáme nové zvíře a chybí nám jich ještě 23. Výměnou nabízím miniatury penny: pasta perlička, konzerva pro kočky,2 pomazánková másla, 2 persily, 2 pedigree, polomáčené sušenky, bebe mini, finish, baterie energizer, 2 pasty colgate. Jo a ještě mohu nabídnout kupony do dm :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
5.12.13 15:08

@halusenka moc tomu nerozumim :oops: pampersky nemame, mame na vymenu pedigree, rohlik, milka, kafe Mokate, uherak…vymenime?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
5.12.13 21:10

Prosim prosim schanim finish kolinka prlicka olmici pedigree a rybi prsty…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
5.12.13 22:54

@Monika523 nabizim pedigree :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5
6.12.13 07:35
@Monika523 píše:
Prosim prosim schanim finish kolinka prlicka olmici pedigree a rybi prsty…

Máme finish, perličku, olmíky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová