Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anik6 píše:
@holcina20 skoda,tak asi nic
ok, tak alespoň pěkné svátky ![]()
Chybí nám ještě: 2 x rajče, banán, jíška, Relax džus, Coca-cola
Na výměnu mám: Ramu, 3× Olmíci, 2× Lipánek, Majku, Smetanu, rohlík, Pedigrii granule, Perličku, kolínka, Lovisa krmení pro kočku, Hořčicu.
Nemá někdo něco na výměnu? Předem děkuji.
Dobrý den, prosíme hodné lidičky, co chodí do Penny a nechali by nám pro dcerky /pokud nesbírají/penny miniatury. Dcerky děkují za každou nabídku. Pokud možno darování, výměnou nebo za poštovné.
Na výměnu máme kartičky a samolepky z penny, z billy, z albertu, 36 bodíků z kauflandu na nože a příbory, 1bod z albertu na slevu na nádobí, 1 bod z lídlu na vánoční cd lucie bílé, obaly od sedity, obaly od milky, obaly od čokoládek kraš..
Mam na vymenu tvaroh, rohlik, kafe jacobs a salam kremesnik.
Chci se zeptat, nemáte někdo navíc ovoce nebo zeleninu? My nemáme žádné a docela mě to mrzí, u nás už totiž miniaturky došly, takže další určitě nebude. Myslím banán, jablko.. ani nevím, co všechno je.
Na výměnu máme 4× Duracell, 1× Leifheit, 2× Pampers, 4× Relax, 2× Mléko, 1× Pizza, 1× Finish, 1× Apetito, 1× Tvaroh, 1× Bebe, 1× Jíška, 2× Kolínka.
Dobrý den, nabízím k výměně:rohlík, ananas, fitness šunku, 2× kočičí konzervu, bebe, 2× mléko, 2× kávu gold, penny kartu.
Chtěla bych 2 pizzy, 2 coca coly, pak ramu, fantu, jíšku, velvet, zmrzlinu manhattan, nůž, pampers, persil, rajče.
Děkuji za nabídky ![]()
@marty85 muzu poslat persil a velvet a chtela bych sunku a konzervu.
Tak uz nam chybi jen rybi prsty…na vymenu toho mame hodne..tak kdyby nekdo nahodou mel ![]()
Mám na výměnu: 3× Duracell, 1× Leifheit, 1× Pampers, 4× Relax, 2× Mléko, 1× Finish, 1× Apetito, 1× Bebe, 3× Kolínka, 1× Fitness šunka. A můžu obětovat i toaletní papír a Penny kartu, pokud by za ně bylo něco pořádného. ![]()
Sháním rajče, banán a v podstatě jakékoliv plastové miniaturky, ty se nám totiž líbí víc než ty papírové.
Ja mam stale persil, polomacene, rohlik, jacobs velvet, tvaroh a kremesnik a chybi mi toho straaaasne moc ![]()