Miniatury zboží - Penny

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1127
18.12.13 23:21
@Anik6 píše:
@holcina20 skoda,tak asi nic

ok, tak alespoň pěkné svátky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
63
19.12.13 01:22

miniatury

Chybí nám ještě: 2 x rajče, banán, jíška, Relax džus, Coca-cola

Na výměnu mám: Ramu, 3× Olmíci, 2× Lipánek, Majku, Smetanu, rohlík, Pedigrii granule, Perličku, kolínka, Lovisa krmení pro kočku, Hořčicu.

Nemá někdo něco na výměnu? Předem děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
652
19.12.13 16:07

Penny miniatgüry pro dcerky....

Dobrý den, prosíme hodné lidičky, co chodí do Penny a nechali by nám pro dcerky /pokud nesbírají/penny miniatury. Dcerky děkují za každou nabídku. Pokud možno darování, výměnou nebo za poštovné.
Na výměnu máme kartičky a samolepky z penny, z billy, z albertu, 36 bodíků z kauflandu na nože a příbory, 1bod z albertu na slevu na nádobí, 1 bod z lídlu na vánoční cd lucie bílé, obaly od sedity, obaly od milky, obaly od čokoládek kraš..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
20.12.13 13:37

Mam na vymenu tvaroh, rohlik, kafe jacobs a salam kremesnik.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
21.12.13 09:27

Chci se zeptat, nemáte někdo navíc ovoce nebo zeleninu? My nemáme žádné a docela mě to mrzí, u nás už totiž miniaturky došly, takže další určitě nebude. Myslím banán, jablko.. ani nevím, co všechno je.
Na výměnu máme 4× Duracell, 1× Leifheit, 2× Pampers, 4× Relax, 2× Mléko, 1× Pizza, 1× Finish, 1× Apetito, 1× Tvaroh, 1× Bebe, 1× Jíška, 2× Kolínka.

:D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
22.12.13 10:47

Jo a taky máme cd z Lídlu od Lucie Bílé. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
22.12.13 12:04

@rejžička vymenime jablko za jisku :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
22.12.13 12:09
@Anik6 píše:
@rejžička vymenime jablko za jisku :-)

Beru a píšu SZ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
212
22.12.13 12:21

Miniatury Penny k výměně

Dobrý den, nabízím k výměně:rohlík, ananas, fitness šunku, 2× kočičí konzervu, bebe, 2× mléko, 2× kávu gold, penny kartu.
Chtěla bych 2 pizzy, 2 coca coly, pak ramu, fantu, jíšku, velvet, zmrzlinu manhattan, nůž, pampers, persil, rajče.
Děkuji za nabídky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
22.12.13 14:03

Za rohlík a ananas můžu poslat pizzu a pampers.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
22.12.13 20:09

@marty85 muzu poslat persil a velvet a chtela bych sunku a konzervu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
22.12.13 22:14

Tak uz nam chybi jen rybi prsty…na vymenu toho mame hodne..tak kdyby nekdo nahodou mel :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
27.12.13 10:07

Mám na výměnu: 3× Duracell, 1× Leifheit, 1× Pampers, 4× Relax, 2× Mléko, 1× Finish, 1× Apetito, 1× Bebe, 3× Kolínka, 1× Fitness šunka. A můžu obětovat i toaletní papír a Penny kartu, pokud by za ně bylo něco pořádného. :-)

Sháním rajče, banán a v podstatě jakékoliv plastové miniaturky, ty se nám totiž líbí víc než ty papírové.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
27.12.13 13:19

Ja mam stale persil, polomacene, rohlik, jacobs velvet, tvaroh a kremesnik a chybi mi toho straaaasne moc :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
27.12.13 14:26

@ugluk Rohlík a jakobs velvet za nejake dve moje? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová