Nakupování maminek a negativní hodnocení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20296
30.8.11 10:11

Já teda prací prášek používám, ale dojít mi ty pidisáčky - tak stejně letí do koše…zaprvé do plné pračky je toho málo a za druhé to nemám kde skladovat - jen to dělá bordel :nevim: :lol:

Mýdla klasická nepoužíváme, takže by letělo hned za práškem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3307
30.8.11 10:12

Mě teda dárek přišel málo kdy-ale vždycky to byla blbina kterou jsem vyhodila.Já dávám dárečky podle částky.Pokud si někdo koupí jedno triko tak nadávám nic.Většinou dávám podle toho co si kdo kupuje.např.když dětské tak dám třeba tričko navíc,když třeba dekorace tak dám nějakou menší zdarma…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4132
30.8.11 10:47

Jako dárek jsem dostala několikrát samolepky - dcera uvítala :-) a nebo ten pidi sáček bonbonů - taky dcera uvítala :-) Prášky ani mydélka jsem neobdržela. Jo jednou ještě obal na mobil, takový ten jednoduchý z pružného materiálu a ten mi tuším taky stopila dcera :think: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17221
30.8.11 10:59

Mám vždycky radost ze všech dárků - hodily se mýdla, prášky na praní, hračky i pěkné oblečení. Pouze přihozené „zjevně neprodejné hadry“ mě vytočily a šly do koše.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4239
30.8.11 12:47
RyBANA píše:
Já teda prací prášek používám, ale dojít mi ty pidisáčky - tak stejně letí do koše…zaprvé do plné pračky je toho málo a za druhé to nemám kde skladovat - jen to dělá bordel :nevim: :lol:Mýdla klasická nepoužíváme, takže by letělo hned za práškem :mrgreen:

Pidisáčky neznám-posílám malou 400gramovou krabičku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
30.8.11 12:52
Ditta77 píše:
RyBANA píše:
Já teda prací prášek používám, ale dojít mi ty pidisáčky - tak stejně letí do koše…zaprvé do plné pračky je toho málo a za druhé to nemám kde skladovat - jen to dělá bordel :nevim: :lol:Mýdla klasická nepoužíváme, takže by letělo hned za práškem :mrgreen:
Pidisáčky neznám-posílám malou 400gramovou krabičku :mrgreen:

fakt?No to by mě teda moc potěšilo :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4239
30.8.11 13:04
Macík74 píše:
a mýdla…??? noo a já to řeším tak, když by mi došel dárek který nechci… vložila bych ho do dalšího balíčku jako dárek… nepotěšil mě.. potěší jiného! :lol:

Mací tak tohle přesně jsem si říkala a taky to tak dělám a nemám na mysli zrovna dárky z MMB( když kromě lízátka v balíčku jsem neobdržela nic) :-P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4239
30.8.11 13:20
verenika píše:
Ditta77 píše:
RyBANA píše:
Já teda prací prášek používám, ale dojít mi ty pidisáčky - tak stejně letí do koše…zaprvé do plné pračky je toho málo a za druhé to nemám kde skladovat - jen to dělá bordel :nevim: :lol:Mýdla klasická nepoužíváme, takže by letělo hned za práškem :mrgreen:
Pidisáčky neznám-posílám malou 400gramovou krabičku :mrgreen:
fakt?No to by mě teda moc potěšilo :wink:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Koukám, jak máš starýho klučinu-že bych ti něco prodala a poslala prášek :-P :-P :-P Mám holky, ale zrovna jsem prodávala po sestřenky klukovi pěknou zimní kombinézu na 5ti letýho kluka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak ještě upřesním-ty prášky posílám samozřejmě k hodnotnějším a objemnějším zásilkám, kam se vleze to poštovný......jinak když posílám drobnější věc-de facto za pár korun-tak taky přidám takový ten malý pytlíček gumových bonbonků, nebo karamelky-moje mamča nás tím hojně zásobuje :roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22163
30.8.11 13:22

Ditto jo jo.. já teda občas dárek dostanu a jsem ráda.. a mě by prášek potěšil.. i mýdlo..
:palec: :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
540
30.8.11 13:40

..také prodávám i nakupuji na MBB i aukru…

S aukrem nemám sebemenší problém.
U MMB je to ale jiné…díky tomu, že to není aukce, tak kupujícího ke koupi nic nezavazuje…je to pouze o té slušnosti. Nabízený předmět stahuji z prodeje vždy až po uhrazení, nikdy ne dříve…a v podmínkách mám, že pokud není předmět uhrazen do čtyřech dnů od zaslání čísla účtu, tak prodávám dále.

Dárky zasílám spíše na MMB, na aukru pouze u dražší zásilky jako poděkování za nákup. Jsou to většinou minivzorky kosmetiky. Za sebe na dárcích netrvám, ale pokud dostanu, je to milé. Většinou to bývají omalovánky, vzorky…plyšáky dávám sestřinýmu pejskovi na hraní :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák