Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Já minule na krev čekala asi taky tech 45 min. Jsem tam seděla a četla si, venku bylo hnusně a Olympie ještě zavřená ????
@sonci82 píše:
Já minule na krev čekala asi taky tech 45 min. Jsem tam seděla a četla si, venku bylo hnusně a Olympie ještě zavřená ????
já naštěstí šla vždy hned uvidim:)
@maaarkeeet to byje bylo super, kdybych tam nemusela tak dlouho cekat, zitra dam vedet ![]()
Ahojky, tak u mě relativně cajk, budem zkoušet dlouhý protokol, tak zřejmě od 23.3. si začnu pichat. Odběr vajicek cca někdy 16.4.
@sonci82 tak to začínáte za chvilku
a už máš nafasovano nebo tě čeká ještě jedna návštěva?
@koblizeq toho 23.3. jdu na utz a případně hned začnu pichat. Dneska jsem 6.den cyklu, tak mi vzali krev zas na profil. Tak snad to pak vyjde v pořádku.
A dneska jsem byla u Rokyty. A hrozná pohoda. Nikdo tam nebyl.
@sonci82 já jsem pokaždé u Rokyty a jsem spokojená, Švábek napoprvé moc optimismu neprojevil, tak jsem z toho byla špatná. Dneska jsem si diagnostikovala mykózu a hned jsem si vygooglila, že je to normální, volala jsem do CAR jestli si můžu koupit nějaké globule, tak prý co mi doporučí v lékarně, zase si člověk připadá víc „těhotně“ když má další příznak.
@Kat80 manžel má špatný spermiogram, že ani IUI u nás nemá smysl, no…spermie nemají správný pohyb dopředu, točí se dokola ![]()
Tak ať globule zaberou. V tehu je to normos, no
Konečně jsem doma, jsem nakupovala a ještě táhla domu seno pro morče. Fakt jsem byla jak vánoční stromeček
Ještě, že mám Olympii na druhý straně a normálně tam nejezdím ![]()
Ahoj holky
tak mam po kontrole. Vse je v poradku, krasne se vyviji a mame uz i srdecni akci
jsem presne 6+1 a v Natalu jsem byla zatim naposled, uz mam zpravu pro moji dr. Tak na me spadnul splin, asi hormony, chodila jsem tam rada, vsichni byli mily a bylo videt, jak nam chteji pomoc… A jsem rada, ze nam pomohli ![]()
@maaarkeeet já když jsem se ptala jestli už bude vidět srdíčko, tak mi řekl Rokyta, že to bude na hraně, tak jsem zvědava jestli něco bude vidět
@Kat80 dekuji
mne dnes jeste pred USG rikal, ze by mel viset minimalne gest. vacek a zloutkovy a pokud to bude hodne dobre, tak i embryo. A ty budes jeste o par dn vic, tak by mohlo byt take videt ![]()