Nezvládla jsem Jillian Michaels

2649
28.7.13 11:20

Nezvladla jsem Jillian Michaels

Ahoj vsem co cvici s Jillian 30 DS,
po 11ti mesicich od porodu jsem se rozhodla zacit cvicit, a protoze jsem tu cetla samou chvalu na Jillian, zkusila jsem to…
Jenze jsem dala jen prvni den a to me odrovnalo 8o
Nejen, ze jsem si (blb), nevsimla, ze moje cinky kazda vazi pres 2 kila, ale mimo chozeni s kocarem nijak vic od porodu nesportuju. Nejde o to, ze me bolel cely clovek -tak to ma byt- ale ja mela desny bolehlav… A me dve otazky:
1. cvicite s Jillian 30 DS i vy, co jste zatim nijak vic nesportovali, nebo je to jen pro zdatnejsi a mam zacit necim jinym?
2. popr. stalo se vam, ze jste taky ze zacatku museli zacit pozvolna, a az za cas jste mohli cvicit celych 30 dni najednou?

• bonusovy dotaz: vzdycky jsem cetla, ze svaly si potrebuji po cviceni odpocinout, kdezto tady se cvici durch mesic - neni to „o zivot“?

Dekuju za rady… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.7.13 11:25

Taky si ráda počkám na odpověď… :lol: dva dny za sebou by byla moje smrt.. byla jsem ráda že jsem přežila první :mrgreen: ale týden nepoužitelná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 11:28

Fyzičku si zlepšuješ postupně. První den jsem umírala, poslední už to dávala v pohodě (začala jsem s ní po měsících nicnedělání hned po šestinedělí). Činky může pro začátek vypustit a cvičit jen s vlastní vahou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 11:28

Ahoj já začala cvičit 30DS 3m po porodu… a nebolelo mě teda vůbec nic. :think: A to od začátku cvičím s 2kg činkama. :lol: Teď to jsou 2 měsíce co cvičím, a výsledky jsou super. :palec: Já jela celé 30DS v kuse, ale když si uděláš rest day, tak se nic nestane. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 11:29

A vzhledem k tomu, že je třeba nastartovat metabolismus, tak bych si žádný rest day nedala, ono se pak hůř znovu začíná. To, že tě všechno bolí je naprosto normální, za dva dny to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
28.7.13 11:31

@Žirafátko cvičila jsem 3 dny a myslela jsem že pojdu :zed: slabá vůle, přestala jsem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9883
28.7.13 11:31

Vida, to mi jde do rány. Pět let jsem necvičila, fyzičku mám zoufalou. První den jsem si říkala, že je to úplná brnkačka. Druhý den jsem úpěla. Třetí den je zítra:)
Místo činek jsem teda měla plechovky s pivem, ale vyrazím koupit kilovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2115
28.7.13 11:32

Ahoj, já jsem začala s Julian před třemi dny a mám 3,5 měsíce po porodu. Předtím jsem žádný velký sportovec nebyla a pracovala jsem v kanceláři, takže podle toho moje kondice vypadala. No a během těhotenství jsem ztratila kondici úplně. Rodila jsem císařem, takže ani doted jsem nic necvicila.
Cvičení mi dává zabrat, ale zvládla jsem ho zatím vždy celé. Ale přiznám se, že u těch skákacích panáků a švihadla občas nevydržím do konce, tak třeba jen přešlapuju na místě, abych nevyšla z tempa. No a dnes mě teda rozbolely svaly, hlavne stehna, takže jsem sama zvědavá, jak to zvládnu.
Ale holky, co cvici dyl říkají, že ty první tri dny jsou nejhorsi, že to tělo si hrozně rychle zvyka, takže doufám, že se to zlomí:)

S tím odpočonkem svalů by mě to taky zajímalo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 11:32

@soleile to je jen znamení, že jsi to dělala dobře. Já si druhý den nemohla sednout na záchod, pak to přešlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2115
28.7.13 11:33

@Viking. taky cvičím s plechovkama s pivem:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8863
28.7.13 11:33

Ahoj, já když začala cvičit, tak jsem byla nesportovec, nikdy jsem nic nedělala a kupodivu jsem 1 level 30 day shred ucvičila, tedy bez činek a lehčí variantu, první 4 dny mě teda vše bolelo, ale pak jako když utne.

V první řadě doporučuju snížit zátěž, tedy cvič třeba bez činek, dej si krátkou přestávku na vydýchání, no a pokud to vůbec nepůjde, tak prostě přestaneš a přejdeš na protahování, uvidíš, že druhý den ucvičíš zase více a zachvilku to ucvičíš celé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 11:34
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9883
28.7.13 11:37

@xKamila :lol:

Jenže asi dělám něco blbě, bolí mě leccos, ale hýžďový svaly ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 11:39

Já měla pohyb naposledy ve škole jinak jsem nesportovala a zvládla jsem to. Jen jsem ted na to kašlala a zase přibrala :zed: Sice to ze začátku bylo o život, ale pak si tělo zvyklo a byla jsem i taková aktivnější než chodící lenochod, jaký jsem bývala :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
28884
28.7.13 11:40

První dny jsou pro netrénované tělo masakr. Pro každého. Ale je to o vůli. Začalal jsem litrovkama, potom přešla na 1,5 kg činky. Už cvičím 7 měsíc, mnohem delší a výživnější věci, než je Shred a navíc jsem začala i běhat. Cítím se super, kondice se zvyšuje :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama