Odkud stahujete filmy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 09.09.10 12:37
Odkud stahujete filmy?

Holky, odkud stahujete filmy (zadarmo samozřejmě). Normálně využívám Uložto, ale dnes mi to nějak nefičí a já bych táááák chtěla kouknout na Mary a Maxe :nevim: :pocitac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 09.09.10 12:58

Ahoj, já taky stahuju z uloz.to. Obcas mi stranka nechodi, coz je dost na nervy, ale druhy den je vse OK. Dnes jsem si stáhla Kajínka a večer se na něj s manžou jukneme :-) Nevím, proč ty stránky nechodí, ale o jiných, kde by se dalo stahovat zdarma, nevím.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.10 13:03

Na toho Kájínka pozor, já si ho stáhla nedávno a ač se to tvářilo jako Kájínek, byly to nakonec Sametoví vrazi :cert:

farska
Vesmírná mluvilka 30261 příspěvků 09.09.10 13:07

Totez se stalo i nam …Jeste nedavno byly na ULOZTO.CZ
misto Zeny v pokuseni(ktere jsme si stahli) Cesta z mesta(i kdyz taky pekny) :mrgreen:
Ted uz tam tedy ZENY V POKUSENI jsou,asi tyden :palec:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 09.09.10 13:09

Taky mám uložto.už jsou tam ženy v pokušení,díky za tip.No já jsem se taky párkrát spálila,takže teď už si čtu ty recenze dole.

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 09.09.10 13:10

Jo Kájínek - to byl ale dokument s Klímou. Jinak můžete ještě vyzkoušet Hellshare. :think:

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 09.09.10 13:14

Holky, tak teď sem si vyzkoušela všechno, co tu píšete. Stáhla jsem si 2× Kajínka a jednou to byl dokument s Klímou a podruhý to byly Sametový vrazi. Ale jinak všechno ostatní v pohodě. Hold si na Kajínka budeme ještě chvíli muset počkat :-)

Mysina
Kecalka 344 příspěvků 09.09.10 13:25
kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 09.09.10 13:27

Jenže na czshare lze stahovat zdarma jen po jedné v noci a tuším, že do osmi ráno. :wink:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 09.09.10 13:27
Mysina píše:
www.czshare.cz

taky, taky :pankac:
Akorát teda se za to platí.
Ta stovka mě už ale nezabije

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 09.09.10 13:28

Na Kajínkovi jsem byla. Je to super :palec:
Hellshare a czshare zkusím, díky :mavam:

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 09.09.10 13:29

placených servrů je hodně, ale těch zdarma ne zdaleka tolik, to radši vydržím u uloz.to :-)

jana_m
Závislačka 4972 příspěvků 09.09.10 13:29

Stahuju přes tenhle prográmek - http://www.stahuj.centrum.cz/…29/utorrent/?g[hledano]=uto­rrent&g[oz]=2­.0.4 a torrenty do něj hledám na www.torrentpond.com - po zadání filmu vyberu v záložkách vlevo JTbunkie.. :wink: Ale české filmy se tam nenajdou, spíš zahraniční.. A titulky k nim na www.titulky.com

Leníííkkk
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 09.09.10 13:30
PetiteFillette píše:
Na Kajínkovi jsem byla. Je to super :palec:
Hellshare a czshare zkusím, díky :mavam:

Líbilo se ti to? Slyšela jsem na film dobrý recenze, tak az se podari stahnout, podivám se :-)

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 09.09.10 13:33
kozisek píše:
Jenže na czshare lze stahovat zdarma jen po jedné v noci a tuším, že do osmi ráno. :wink:

Zkusila jsem to a stahuju 2 filmy naráz a bez problémů :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >