Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@jita22 píše:
Jo? Tak to ale neni o dodržování tradic.
Tradice se běžně upravují a vyvíjejí. ![]()
Pinkie, která v jiné diskuzi bědovala, že koledníci nechodí, taky posílá svojí holčičku na koledu ![]()
@jita22 píše:
Aha, takže tradice vymre sama.Kdyz budou vsechny holky i kluci chodit na koledu, tak jim budu otvírat sama a nebo treba jen manžel. Uz to vidím, jak všichni dospeli v okolí vyslou deti koledovat a sami budou otvírat. Protoze teda pro me to bez deti je pěkná traparna, s dětmi mi to prijde jako hezká tradice, kdy se mládež potkává.
něco si o velikonocích přečti…nejlépe na http://www.slovanskykruh.cz/…rubehu-roku/ chodilo se hromadně i dospělí..celá vesnice ak z vybraných věcí udělala pro všechny hostinu…a mrskali se lidi navzájem