Odmítám velikonoční tradice - je to ještě někdo?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36556
18.4.17 12:11
@jita22 píše:
Jo? Tak to ale neni o dodržování tradic.

Tradice se běžně upravují a vyvíjejí. :nevim:
Pinkie, která v jiné diskuzi bědovala, že koledníci nechodí, taky posílá svojí holčičku na koledu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 13:11
@jita22 píše:
Aha, takže tradice vymre sama.Kdyz budou vsechny holky i kluci chodit na koledu, tak jim budu otvírat sama a nebo treba jen manžel. Uz to vidím, jak všichni dospeli v okolí vyslou deti koledovat a sami budou otvírat. Protoze teda pro me to bez deti je pěkná traparna, s dětmi mi to prijde jako hezká tradice, kdy se mládež potkává.

něco si o velikonocích přečti…nejlépe na http://www.slovanskykruh.cz/…rubehu-roku/ chodilo se hromadně i dospělí..celá vesnice ak z vybraných věcí udělala pro všechny hostinu…a mrskali se lidi navzájem

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová