Partner je pro mě "málo chlap"

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7748
20.3.21 13:14
@Anonym 2021 píše:
To ne, jen Bi. Chodím oblilana jako ženská, vonim se jako ženská jen se dokážu o sebe postarat jako chlap. A chtěla jsem být anonymní, jednou jako zena, jednou chlap. Ale proloukli jste mě. Jsem holka a bi :)
Šmarjá panno :pocitac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
20.3.21 16:09
@Kfětoslava píše:
Asi mu za to odepsání nestojíš :mavam: Nedivím se mu, chlív jsi sama

No tos mi to nandala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
391
20.3.21 23:53
@Královna Kosmíru píše:
Ty musíš byt taky partie, když rodine se třemi dětmi zajistíš 2+ kk :zed: A jak dalece sis rozuměl s tou pubertální dcerkou 8o

Ahoj,
s pubetalni dcerou jsem si rozumel Velice Dobre!
No vis, tento byt jsem zajistil jako najemni. A bylo nam fajn… Tedy do chvile nezli se nenakvartyrovala budouci panimama…

KAREL

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
21.3.21 08:36
@Usmevavy píše:
Ahoj,
s pubetalni dcerou jsem si rozumel Velice Dobre!
No vis, tento byt jsem zajistil jako najemni. A bylo nam fajn… Tedy do chvile nezli se nenakvartyrovala budouci panimama…KAREL

Jasně Karle, však to řikam partie k pohledání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7748
21.3.21 13:27
@Usmevavy píše:
Ahoj,
s pubetalni dcerou jsem si rozumel Velice Dobre!
No vis, tento byt jsem zajistil jako najemni. A bylo nam fajn… Tedy do chvile nezli se nenakvartyrovala budouci panimama…KAREL

Ty už nejsi Tom? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
21.3.21 14:50
@Taktinevím píše:
Ty už nejsi Tom? 8o

Je divnej, to tvrdim pořád.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
917
21.3.21 16:05
@Královna Kosmíru píše:
Je divnej, to tvrdim pořád.

Možná trpí rozdvojením osobnosti, v pátek je Tom a v sobotu Karel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7748
21.3.21 18:44

Já to vidím poprvé, že je vlastně KAREL :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
208
21.3.21 19:41
@Taktinevím píše:
Já to vidím poprvé, že je vlastně KAREL :think:

Kamila nechce!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
260
22.3.21 04:32
@Královna Kosmíru píše:
Ty musíš byt taky partie, když rodine se třemi dětmi zajistíš 2+ kk :zed: A jak dalece sis rozuměl s tou pubertální dcerkou 8o

Děcka nebyly jeho, tak nač to automatické pasování do role sponzora? Ty musíš být taky žádaná partie, jeden by se utlouk :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5752
22.3.21 05:32
@Taktinevím píše:
Ty už nejsi Tom? 8o

Tom byl už unavenej, tak se Karel nabídnul, že to za něj na pár dní vezme. Je hodnej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
22.3.21 15:12
@VlhkySen píše:
Děcka nebyly jeho, tak nač to automatické pasování do role sponzora? Ty musíš být taky žádaná partie, jeden by se utlouk :potlesk:

A co jako Tom a Karel čekal, že bude v najmu se třema dětma?? Bych v životě nedopustila, aby se mi cizí chlap staral o děti, už jen proto, že by si mohl pak náramě rozumět s mou pubertální dcerou :poblion: Jen na to pomyslim… že se mi cizí chlap jakkoliv stará o děti a je mi blbě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
391
27.3.21 00:14
@akavi píše:
Tom byl už unavenej, tak se Karel nabídnul, že to za něj na pár dní vezme. Je hodnej.
:lol: :lol: :lol:
Yesss!
Ano,
nove nastoupil Karell! :cert:
Anizto Kamila nechce :kytka: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
391
27.3.21 00:19
@Královna Kosmíru píše:
A co jako Tom a Karel čekal, že bude v najmu se třema dětma?? Bych v životě nedopustila, aby se mi cizí chlap staral o děti, už jen proto, že by si mohl pak náramě rozumět s mou pubertální dcerou :poblion: Jen na to pomyslim… že se mi cizí chlap jakkoliv stará o děti a je mi blbě.

Tak pokud partnera beres jako „cizi chlap“, potom i chapu Tve myslenkove pochody :hug:
EDIT: Ja si s nejstarsi dcerou rozumel jak rozdelit ukoly v domacnosti a citil jsem ze mi pomaha a je toho mentalne i fyzicky schopna. Cili sklidit nadobi ze stolu, uklidit drobky, obcas umyt nadobi, obcas zamest…
Takze tak jsem to cele myslel.

:roll:
Karel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
391
27.3.21 02:00
@Královna Kosmíru píše:
Je divnej, to tvrdim pořád.

Ano,
Mas recht :lol:! Jsem Divnej!
Tom

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová