Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@renč Taky to na mě dělá dojem, že jsou to jacísi kočovníci, co si vydělávají sehráváním scének, bičováním, výrobou svíček atd.
Teď jsem vás dočetla a nestačím zírat
Já už nevím kdo je kdo, kdo s kým…
Ale jsem zvědavá, jak tohle dopadne… ![]()
Takže domácí výuka nebyla z důvodu šikany a dys vad, ale proto, že žijí jako kolotočáři/kočovníci a nezdržují se dlouhodobě na jednom místě? Chápu to dobře?
Tak ja mam dojem, ze pani ac udajne inteligentni, si z nas dela dobrou pr. del. devcata. ![]()
@wildcherry píše:
to snad neeeeeeeeeeeeeeeeeee,no ale psala přece že má nějaký zakázky
…
dumám jaké zakázky? a pak psala, že budou moci přijímat i z větší dálky, když děti nechodí do školy.
@RyBANA píše:
Takže domácí výuka nebyla z důvodu šikany a dys vad, ale proto, že žijí jako kolotočáři/kočovníci a nezdržují se dlouhodobě na jednom místě? Chápu to dobře?
jj, to i někde v nějaké diskusi psala, že hodně cestujou
psal jste někdo těm adminům?
No jasně, protože jezdí s tím divadlem tak proto děcka učí doma
, to jsou ty zakázky do zahraničí atd
…
Mě napadla asi taková blbost, ale co poslat email třeba do kolínského deníku, jestli by nějakej investigativní novinář na to nekouk? Poslat třeba odkaz na tuhle diskuzi. ![]()
Sakra defčata, mi nevykládejte, že mezi vámi není nějaký šikovný hacker? ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat