Stále se jim na mně něco nelíbí

Napsat příspěvek
Anonymní
16.1.20 13:30

@leylen No ja už sa hanbím za svoju výšku, raz sa mi stalo, keď som išla domov, že nejaký chlap na mňa vykrikoval, že „Tak tá by sa mi do auta nezmestila“… Pritom nie som až tak strašne vysoká. Všetci to riešia, ale asi preto, lebo ja sama nie som spokojná a asi to nejak dávam najavo.

• Nahlásit
  • Citovat
992
16.1.20 13:32
@Anonymní píše:
@leylen No ja už sa hanbím za seba, za svoju výšku hlavne. Podpätky už rradšej nenosím, radšej si dám tenisky alebo balerínky.

mám 176 cm a chápu tě. Přerostla jsem i taťku. A trvalo mi, než jsem si dovolila nosit podpatky. Je to o sebevědomí a o tom, co jim dovoliš. Věř, že problém bude i s culíkem a balerinami, to zase budeš trapná a mohla by ses aspoň upravit. Zapracuj na sobě, najdi si okruh lidí, kde tě ocení, pak budeš brát tyhle sešlosti jako nutné zlo. Mimochodem akce co týden, mě by piclo. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:33

@Sue2008 To len teraz, bola svadba, dedkove narodeniny.. Každý týždeň nie, len teraz to tak vyšlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
12589
16.1.20 13:34
@Anonymní píše:
@leylen No ja už sa hanbím za svoju výšku, raz sa mi stalo, keď som išla domov, že nejaký chlap na mňa vykrikoval, že „Tak tá by sa mi do auta nezmestila“…

Hodila bych na něj oko a s úsměvem se zeptala: „Myslíte?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8873
16.1.20 13:35
@Anonymní píše:
@leylen No ja už sa hanbím za seba, za svoju výšku hlavne. Podpätky už rradšej nenosím, radšej si dám tenisky alebo balerínky.

Co bych dala za tvou výšku. Jsem skret, 163 cm.
Jo a mám známou, která měří 198 cm, to je výška, ne tvých 175 cm.
Pošli je do háje, odejdi a ať si vy. serou voko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22876
16.1.20 13:36
@Anonymní píše:
@Russet No asi najskôr do tej riti :mrgreen: Ale teraz vážne, je to rodina, nedá sa to vyriešiť inak ako ich poslať do riti? Prečo to vôbec robia? Túto otázku si kladiem dokola. :think:

Když si to necháš líbit, dělají to dál :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
16.1.20 13:40
@Anonymní píše:
@leylen No ja už sa hanbím za svoju výšku, raz sa mi stalo, keď som išla domov, že nejaký chlap na mňa vykrikoval, že „Tak tá by sa mi do auta nezmestila“… Pritom nie som až tak strašne vysoká. Všetci to riešia, ale asi preto, lebo ja sama nie som spokojná a asi to nejak dávam najavo.

Takoví lidé jsou zlí lidé. Ti by ti neměli stát ani za vteřinu pozastavení myšlení nad tím, proč to říkají. Většinou je totiž žere něco většího, než tvoje, nebo moje, výška. Nejspíš tomu týpkovi zrovna zahnula ženská, protože je to prostě debil. S výškou prostě nic neuděláš, nauč se to. Tak, jako jsem se to naučila já. To, že ti někdo řekne, že máš tričko, které ti nesluší, je věc jiná - na tom může být totiž něco pravdy :lol:

Ty kolem sebe nemáš ani kamarády, se kterými se cítíš dobře? Vždyť my se s holkama chválíme pořád, jak nám to sluší a jaké jsme kočky (upozorňuji, že každá jsme úplně jinak stavěná) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:44

@leylen Mám kamarátky a tiež mi hovoria to, čo ty. Že si to nemám všímať. Ale ja som taká bola vždy, príliš som všetko riešila a pitvala, prečo to kto povedal a prečo to robí… no taká som.

• Nahlásit
  • Citovat
16.1.20 13:44
@Anonymní píše: …
Prečo mi toto robia, prečo len mne? To im robí dobre?

Protože vám závidí krásu a mládí.

V podstatě kritika vysokých bot je závist vaší výšky. Také by chtěla být takto vysoká. Kritika šatů - také by chtěly mít postavu na tak krásné šaty, kritika líčení - hezký jste se namalovala a ony vidí, jak se mužům líbíte a závidí. Normálně bych babce na poznámky pobaveně řekl: „ale babičko vy mi normálně závidíte“ a s úsměvem bych se otočil a šel jinam.

Příspěvek upraven 16.01.20 v 13:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:48

@Příjemné Pondělí Vlastná rodina?

• Nahlásit
  • Citovat
19590
16.1.20 13:49

Myslim, že nejlepší taktika by byla je velmi okatě ignorovat, klidně při tý jejich kritice se jim s úsměvem koukat do očí a pak prohlásit jen něco jako „je to všechno?“, otočit se a stále s úsmevem se jít bavit s někým jiným nebo si nalít pití nebo cokoliv (třeba na tý svatbě). Možná, pro klid svojí duše, jim to jednou na férovku sdělit, že ti to vadí, proč to vůbec dělaj? (jak psala Mallorca) a když to nepomůže, tak prostě přepnout na „průtokovej mód“ (jedním uchem tam, druhým ven). Rozhodně neustupovat v tom smyslu, že vlasy radši do culíku a na nohy tenisky, abys minimalizovala ty možný příčiny. Oni si stejně něco najdou :nevim:

Ale je strašně jednoduchý to radit a strašně těžký to udělat, sama bych to asi neuměla, nebo by ten pohár musel už opravdu hodně přetéct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2122
16.1.20 13:56

Myslím, že ti závidí. Mám taky 175 cm a podle mě je to akorát ani malá, ani velká.
Myslím, že nejsi rázný typ, takže je neumíš odpálkovat. Zkus asertivní metodu „ohrané desky“. Vždy při těchto poznámkách se dotyčnému podívej do očí a řekni něco ve smyslu - to je tvůj názor, mě se to líbí. V klidu bez útočení. Když to řekneš pokaždé, každému a oni se nebudou moci vyžívat v reakci, jak tě zas odrovnali, mělo by je to přejít.

Jinak bych se zamyslela, proč se s nimi vůbec stýkat, jestli to má pro mě nějaký přínos. Kdyby ne, omezila bych kontakt na potřebné minimum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 13:56
@Anonymní píše:
@Příjemné Pondělí Vlastná rodina?

Ano, bohužel. Závidí vám ty mužské pohledy a pozornost a chtějí, abyste se cítila ošklivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
16.1.20 14:05
@Mallorka píše:
Vždyť 175cm je super výška. Hod sem fotku.

Přesně. 175 cm bych brala všemi deseti. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
16.1.20 14:32
@Anonymní píše:
@leylen Mám kamarátky a tiež mi hovoria to, čo ty. Že si to nemám všímať. Ale ja som taká bola vždy, príliš som všetko riešila a pitvala, prečo to kto povedal a prečo to robí… no taká som.

Tomu rozumím :hug: ale víš že stres působí na tvé zdraví? :hug: Pro záchranu rodinných vztahů můžeš zkusit upřímnou rozpravu, kdy jim řekneš (ne, že jim to budeš vysvětlovat), že ti ubližují. Já jsem typ, co se konfrontace nebojí, proto bych je do černa poslala hned při dalším osočení a omezila nekompromisně kontakty na nutné zlo o narozeninách. Ale to už tady v těch komentářích taky několikrát bylo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama