Přeháním to, nebo máte taky strach?

Anonymní
25.11.15 21:14

Přeháním to, nebo máte taky strach?

Ahoj, prosím o anonym. Taky vás tak děsí vše kolem IS? mam dvě malé děti a přiznám se ze mam vážně strach. Bojím se chodit na místa, kde se shromažďuje více lidí, respektive tam ani nechodím :zed: já vím, řekněte, se. přeháním, ale já si pořád říkám, že nevíme kolik jich tu je, co chystaj atd.. :roll: děsím se toho co nás čeká :oops: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.11.15 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o anonym. Taky vás tak děsí vše kolem IS? mam dvě malé děti a přiznám se ze mam vážně strach. Bojím se chodit na místa, kde se shromažďuje více lidí, respektive tam ani nechodím :zed: já vím, řekněte, se. přeháním, ale já si pořád říkám, že nevíme kolik jich tu je, co chystaj atd.. :roll: děsím se toho co nás čeká :oops: :,(

Ahoj, budu psát anonymně, pokud nevadí.
Mám stejné pocity jako Ty, jsem z velkého města v ČR a také nechodím do nákupních center a mezi hafo lidí. Do nedávna jsem pracovala v arabském bistru, měla jsem Araby přátelé, ale bistro u nás zavřelo a majitel odjel do Turecka!! Též z toho nemám super pocit, cítím se zvláštně. Nepůjdeme s dcerkou a manželem ani na náměstí na trhy a na stromek apod. na FB potvrzují stovky lidí účast a těší se a já si říkám..jste blázni?? Na to oni čekají.!
Jim je jedno kde, ale kolik lidí!!
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
69308
25.11.15 21:18

Taky se děsím toho, co náš čeká. Opravdu děsím. Ale vytěsňuju to, nenechám se tím strachem nijak omezovat, ani neomezuju činnosti. Žiju tím, co je teď. Napadl u nás sníh, všechno se pokrylo a včera do toho svítilo sluníčko, nádherná klidná třpytivá krása, do toho doma vůně perníčků, už pečeme. Sevřelo se mi srdce, chci, aby to měly mé děti, ten klid a mír a svobodu.
Ano, bojím se, už jsem to přestala všechno číst, všechny ty spekulace, jak bude válka, jak bude tamto a ono…stejně nic neovlivním. Takže to vytěsňuji. Letadlem na dovolenou se ale nechystáme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5892
25.11.15 21:20

Jsem v klidu a nepřipouštím si to. Jako obyčejný smrtelník s tím nic nenadělám.
Můžu jen doufat, že ti co mají tu moc s tím něco udělají.
Budu se vyhýbat místům kde se shromažďuje moc lidí, kvůli atentátům.
A budu věřit, že oni prohrají, že budou zlikvidovaní.

Jsou to blázni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
25.11.15 21:20

Já se ani tak nebojím dneška jako budoucnosti. Co jednou budeme muset vidět a zažít. Určitě bude povinnej odvod tzn. že naši synové půjdou na vojnu. Jenže to není jistě to nejhorší :,(. Raději nemyslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
25.11.15 21:21

Chapu tě, také se bojím, nemyslím na to tedy dnem a noci ale prepada mě strach co.bude,bydlíme u Prahy, vlastně téměř v Praze.. Na trhy nepujdeme, dovca letecky ani omylem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
25.11.15 21:22
@terinka4444 píše:
Taky se děsím toho, co náš čeká. Opravdu děsím. Ale vytěsňuju to, nenechám se tím strachem nijak omezovat, ani neomezuju činnosti. Žiju tím, co je teď. Napadl u nás sníh, všechno se pokrylo a včera do toho svítilo sluníčko, nádherná klidná třpytivá krása, do toho doma vůně perníčků, už pečeme. Sevřelo se mi srdce, chci, aby to měly mé děti, ten klid a mír a svobodu.
Ano, bojím se, už jsem to přestala všechno číst, všechny ty spekulace, jak bude válka, jak bude tamto a ono…stejně nic neovlivním. Takže to vytěsňuji. Letadlem na dovolenou se ale nechystáme :mrgreen:
:hug: souhlas. Před chvíli mi psala vystresovaná kamarádka na fb, jak se bojí, chápu jí, strašně jí chápu. Ale odmítám tomu podléhat. O to jim jde, nahánět strach obyčejným lidem. Je to zlý, ale dokud můžem ještě aspoň chvilku žít normálně, tak budem :,(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
25.11.15 21:22

Taky mam strach, hlavne o deti :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj, budu psát anonymně, pokud nevadí.
Mám stejné pocity jako Ty, jsem z velkého města v ČR a také nechodím do nákupních center a mezi hafo lidí. Do nedávna jsem pracovala v arabském bistru, měla jsem Araby přátelé, ale bistro u nás zavřelo a majitel odjel do Turecka!! Též z toho nemám super pocit, cítím se zvláštně. Nepůjdeme s dcerkou a manželem ani na náměstí na trhy a na stromek apod. na FB potvrzují stovky lidí účast a těší se a já si říkám..jste blázni?? Na to oni čekají.!
Jim je jedno kde, ale kolik lidí!! :nevim:

Tak přesně to mám taky, doslova a do puntíku. Také jsem z velkého města, nejdu ani na trhy ani na stromeček, ani do nákupních center.. já z toho mám také zvláštní pocit, bojím se.. A jak psala @terinka4444 je sice pravda, že s tím nic neuděláme a ráda bych to také vytesnila, ale bohužel mi to nejde. Samozřejmě se také nechci omezovat kort na vánoce, ale strach je silnější a já to raději ozelim, než to jít „risknout“ :( zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.11.15 21:27
@Ivčis píše:
Já se ani tak nebojím dneška jako budoucnosti. Co jednou budeme muset vidět a zažít. Určitě bude povinnej odvod tzn. že naši synové půjdou na vojnu. Jenže to není jistě to nejhorší :,(. Raději nemyslet

No právě, úplně se mi chce brečet. Bohužel to není vzdálená budoucnost ale velmi velmi brzka :( zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
48749
25.11.15 21:27

No to co se děje ted je jen začátek a bohužel Evropa je v řiti, vždyt si je sem natahá. Průser je že to nakonec odnesou běžní lidé. průser to bude a asi velikej :(, oni s etim ani netají že celou Evropu zničí :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1571
25.11.15 21:28

A muzu vedet, proc to tady placate anonymne? Myslite si, ze si vas machometan najde a podrizna vas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
25.11.15 21:29

Za nošení burky či nikábu na veřejnosti hrozí ve švýcarském kantonu Ticino pokuta v rozmezí 100 až 10 000 franků (zhruba 2500 až 250 000 Kč). Příslušný zákon podpořily už v roce 2013 dvě třetiny místních občanů v referendu a odhlasoval ho v pondělí tamní parlament. Výjimky nejsou povoleny ani turistkám.

tohle mi přijde jako dobrá zpráva (že to jde a že se respektuje názor občanů ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10655
25.11.15 21:29
@Roker píše:
A muzu vedet, proc to tady placate anonymne? Myslite si, ze si vas machometan najde a podrizna vas?
:mrgreen: :lol:
Jinak k tématu: Přeháníš a nemám ;)

Příspěvek upraven 25.11.15 v 21:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
25.11.15 21:31

Nejsem z toho nadšená, ale myslím, že když nebudu chodit do nákupních center a na koncerty, tak ničemu nepomůžu. Oni si najdou příležitost vždycky a těch příležitostí je hrozně moc…
Jinak na to, jaká budoucnost čeká mě nebo mého syna, nemyslím. To bych se pak musela zbláznit. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama