Přítel fetuje, je to feťák, bere drogy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
30996
2.1.22 22:17
@Russet píše:
Smažky dělají sekuriťáky. Tak to je supr.

Jedna smažka dokonce nandavala jídlo na talíře v restauraci. :poblion: Na internetu se tenkrát chlubila, že má konečně práci. Ale vím, že ji za čas vyhodili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 22:19
@Karamba2020 píše:
A myslíš, že tě ve sjetém stavu bude vnímat?

Pro mě jsou v tvém příběhu dva překvapivé údaje:

• sekuriťák si z platu může dovolit platit půlku pražského nájmu, drogy, a k tomu předpokládám další běžné výdaje
  • tvoje máma s vámi v klidu sdílí byt a nevadí jí, že tam má dva uživatele tvrdých drog?

Na tom prvním nevím co je divného 🤔 jo asi takhle, běžné výdaje jsem do teď platila JÁ z mateřské, ale teď už budu mít rodicak…
Jo, ona s tím taky fakt nic moc nezmuze

• Citovat
  • Nahlásit
1714
2.1.22 22:20
@queen011 píše:
Na tom prvním nevím co je divného 🤔 jo asi takhle, běžné výdaje jsem do teď platila JÁ z mateřské, ale teď už budu mít rodicak…
Jo, ona s tím taky fakt nic moc nezmuze

Kdo je majitelem bytu? Nebo na koho je napsaná nájemní smlouva?
On tam má trvalé bydliště?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.1.22 22:25
@FraDeu píše:
Kdo je majitelem bytu? Nebo na koho je napsaná nájemní smlouva?
On tam má trvalé bydliště?

Na moji mámu 😊 on ve smlouvě není, má trvalé bydliště jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
2.1.22 22:26

A já pyskovala když si dal chlap za mlada někde na akci trávu když se s klukama picli. :zed: @queen011 Já věřím tomu, ze je par ojedinělých případu, kdy mateřský cit prevladne nad drogou, jen ti přeju aby to bylo navždy a ne jen do první krize s dítětem. 2,3 roky pak třeba puberta. Jenže ty jsi matka a mas to evidentně položené úplně jinak než on. Pro nej je droga silnější než ty a syn. Je pruser ze vůbec doma mas fetaka, ale jako bonus očekávám, ze bude mít dluhy, krádeže na krku, nesterilni jehly a za chvíli za jimpritahnou nějací zoufali nafetovani kámoši, kteří vám mohou ublížit. Me prijde otresny ohrožovat své dítě i tema nemocema co driv nebo později přitáhne. Malej bude brecet, tatik dostane schyzu a dítě vyhodí oknem. Tvoje zodpovědnost musí zaslapat city k němu do země. Kdyby chtěl, už nějaké kroky podnikl davno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1714
2.1.22 22:28
@queen011 píše:
Na moji mámu 😊 on ve smlouvě není, má trvalé bydliště jinde

Tak naco čekáš!
Zítra pro pytle do Obi a okamžitě vypakovat. Feťáka si držet doma, ty vole mám dost. A máti přihlíží jak blbka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.1.22 22:39
@hospodki píše:
A já pyskovala když si dal chlap za mlada někde na akci trávu když se s klukama picli. :zed: @queen011 Já věřím tomu, ze je par ojedinělých případu, kdy mateřský cit prevladne nad drogou, jen ti přeju aby to bylo navždy a ne jen do první krize s dítětem. 2,3 roky pak třeba puberta. Jenže ty jsi matka a mas to evidentně položené úplně jinak než on. Pro nej je droga silnější než ty a syn. Je pruser ze vůbec doma mas fetaka, ale jako bonus očekávám, ze bude mít dluhy, krádeže na krku, nesterilni jehly a za chvíli za jimpritahnou nějací zoufali nafetovani kámoši, kteří vám mohou ublížit. Me prijde otresny ohrožovat své dítě i tema nemocema co driv nebo později přitáhne. Malej bude brecet, tatik dostane schyzu a dítě vyhodí oknem. Tvoje zodpovědnost musí zaslapat city k němu do země. Kdyby chtěl, už nějaké kroky podnikl davno

Nic z toho není jeho případ, jako je to extrém, ale ne až takový

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30996
2.1.22 22:40
@FraDeu píše:
Tak naco čekáš!
Zítra pro pytle do Obi a okamžitě vypakovat. Feťáka si držet doma, ty vole mám dost. A máti přihlíží jak blbka.

Rodinka k pohledání. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
2.1.22 22:40
@hospodki píše:
A já pyskovala když si dal chlap za mlada někde na akci trávu když se s klukama picli. :zed: @queen011 Já věřím tomu, ze je par ojedinělých případu, kdy mateřský cit prevladne nad drogou, jen ti přeju aby to bylo navždy a ne jen do první krize s dítětem. 2,3 roky pak třeba puberta. Jenže ty jsi matka a mas to evidentně položené úplně jinak než on. Pro nej je droga silnější než ty a syn. Je pruser ze vůbec doma mas fetaka, ale jako bonus očekávám, ze bude mít dluhy, krádeže na krku, nesterilni jehly a za chvíli za jimpritahnou nějací zoufali nafetovani kámoši, kteří vám mohou ublížit. Me prijde otresny ohrožovat své dítě i tema nemocema co driv nebo později přitáhne. Malej bude brecet, tatik dostane schyzu a dítě vyhodí oknem. Tvoje zodpovědnost musí zaslapat city k němu do země. Kdyby chtěl, už nějaké kroky podnikl davno

Ale jinak Z toho, že by měl nějakou psychózu, a ublížil malému, ano z toho mám hrozný strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 22:50

PROBOHA ZENSKA PROBER SE! Vsechno to vidis jak Hurvinek valku. Poradne to promyslete s mamkou a toho fetaka vyhod! Jses ted matka a ma sakra zodpovednost, nechapu, jak muzes vubec dopustit, aby to malé stvoreni, co je to nejvic na světě zilo v tomhle prostredi. Je ted na prvnim místě a nevíš co muze takovy clovek udelat. Ted jsi s miminkem stastna, litaji ti hormony, ale ver, ze za par let se můžeš citit uplne jinak a pokud budes mit fet primo pod nosem spadnes do toho raz dva znova. Z jedny strany ti fandim, ze ses na to zvladla vykaslat kvuli mimcu, ale vyhrano mas jen napul. Zbav se ho, pro dobro tveho ditete a zpatky ho vem jen v pripade, ze bude minimalne rok cistej. Mela jsem toto v rodine, vim, co to obnasi. Jsi ted mama, tak se tak chovej a ochraň svoje male. Nebo te bude do smrti nenávidět, za to, co muselo v detstvi videt a snaset. Děti jsou vnimavy.

• Citovat
  • Nahlásit
628
2.1.22 22:53

Nevěř mu nic, nezmění se. Tyhle lidi znám. Musíš se s ním rozejít, to je jediná šance, jak se začne snažit. Až o vás přijde… chudák miminko, do ceho se muselo narodit. Uplne mi to trha srdce. Strasne malo to resis, uz si mela byt pryc davno!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
2.1.22 22:59
@queen011 píše:
Nic z toho není jeho případ, jako je to extrém, ale ne až takový

No, zatím… Na Tvém místě bych děkovala synovi, a Bohu, že Tě z toho vytáhl. Pokušení v podobě zavislého po boku, bych jako matka neriskovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
2.1.22 23:10

Byt tebou, zbalim si věci a odstěhuju se pryč úplně a začnu nový život…jako čekat na noční scény před bytem nikdo nechce, nebo si tě odchytí venku a bude zle…vyřešila bych s nim alimenty na dálku!. A věř, že ti radí člověk co už má dost za sebou… můžeš na azyl pro matky s dětma, nebo si najít maminu s děckem na spolubydleni anebo jít s máti do menšího bytu. Kazdopadne na adrese bych už nebyla, bude tě tam chodít otravovat a dělat scény a to nechceš že…jinak vyměnit zámky a dát věci před dveře, v případě scény volat benga. Hodne štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6490
2.1.22 23:16
@queen011 píše:
Dlouho jsem přemýšlela, zda to sem napsat, ale potřebuji to už někam vyklopit. Radu žádnou nečekám, protože nejlepší ráda, je samozřejmě vyrat se na něj, to vím, ale třeba tu je někdo, kdo zažil něco podobného, a napíše svou zkušenost, nebo neco, ani nevím, co čekám. :)
Ale k věci… Jsme spolu už dlouho s přítelem, máme teď půlročního krásného synka, a popravdě, než jsem zjistila, že jsem těhotná, jsme spolu celé ty roky co jsme ve vztahu, brali drogy, někdy víc, někdy méně, ale vždy jsem bez toho byla max tak měsíc. (Jojo, bývalá smazka, vím, že to tu není drogová poradna, tak snad mě tu nikdo neodsoudi :D ) jo jinak konkrétně, jde o pervitin. Jak jsem uviděla dvě čárky na testu, ihned jsem se. Vším sekla, s perníkem, trávou, alkoholem, i cigaretami, tomu všemu jsem do té doby holdovala poměrně pravidelně. O období těhotenství ani nemluvím, peklo, on mi furt sliboval, jak přestane, až se narodí, zjistili jsme, že je to kluk, což si přál :) já tolik noci doma plakala, a sváděla to na rozházené hormony, protože fetoval a dělal pí
oviny :( říkala jsem si, až uvidí syna, tak přeci přestane! To nikomu nedá! Tak jsem naivně věřila. A preckavala to hrozné období. Ano samosebou jsem byla i nasrana proto, že najednou se mi změnil svět na abstinenta, a musela jsem se na to denně dívat, a odolávat! Ale nikdy jsem nepodlehla a za to jsem na sebe hrdá..
Ale lidi…ono to trvá do teď, on neprestal, párkrát mi slíbil že už toho nechá, pokaždé když si dá, já to nezvládám. Psychicky. O malého se starám fakt ukázkově, nevěděla jsem ani, že to ve mě je, pořád si vše studuji, aby měl tu nejlepší péči. :D ale tohle mě prostě ničí! Chci mít klidnou rodinku a soustředit se na to, a ne doma feťáka, on to nechápe, vždy me obalamuti, že malej a já, jsme pro něj vším… Má prostě fakt problém, sám to už i priznal, je v té fázi, kdy se ráno probudí, a neví co, nic ho nebaví. Ak začne obvolavat kámoše, co kdo dělá, a už to jede. Já už zkoušela vše, abych ho donutila přestat, po dobrém, po zlém, podporovat ho že to zvládne bez toho, scény, brek, zkousela jsem ho i ignorovat, ať si dělá co chce a já se netrapila. (to mi nejde, přeci jen ho mám stále ráda, tak se pak stejně zhroutim). Nic, jeho to baví, vyhovuje mu to takto. :( Na synovi mu nejspíš záleží, ale já chci svoje děťátko chránit, né aby od mala viděl tátu sjeteho, různé fetaky!! To né!! Hlavně nechci, aby nám ho nedejboze odebrali…ale to už myslím na nejhorší… Prostě já a můj muž, naprosto rozdílné světy, že i kolikrát já sama, si pqk přijdu jak pi*a a semetrika, že mu nedovolím dělat co chce. Vždy se musím od někoho ujsitit, že jsem naprosto v právu.
A k situaci… Aneb důvod, proč jsem se ještě nesebrala, a s malým nejsme dávno pryč. Bydlíme v bytě, vcelku velkém, kde vlastně bydleli moji rodiče. Koupili barák za Prahou, tata už několik let tam bydlí, a máma má v plánu, se tam odstěhovat, ale ještě má pár zbývajících let do důchodu, takže bydlí tak napůl tam, napůl tady. Nájem platí moje máma, a můj přítel napůl. Tudíž když už jsme se s mámou bavili, že bychom ho vykoply, za prvé bychom nezvládly nájem, a za další, on by prostě nešel, bylo by okolo toho hrozné divadlo, hádky, drama, nedejboze násilí (to snad ne, ale člověk nikdy neví, on by prostě neodešel).. a na to já nejsem psychicky stavěný člověk.
Toť asi vše a trošku že mě opadl kámen, ze jsem to někam vyblila. Kdyby tu byl někdo, kdo též žil s fetakem/alkoholikem, ráda bych s ním popsala! :zed:

Uprimne nechapu, ze nedas psychicky rozchod se smazkou, ale souziti s nim jo 8o, boze je to fetak prece a je jen otazka casu kdy to na nej nekdo praskne, spise drive nez pozdeji a zacne to resit i ospod, jak vychovavate dite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14707
2.1.22 23:17

A ona je fakt z toho venku? Sekla s tím a bez nějaké odvykacky se z toho dostala?
Ja 13 let nekouřím a někdy bych si zapálila, az bych brečela..
Jestli pro ni, jako pro zenu, bylo těhotenství a dítě taková motivace, tak u chlapa tohle fakt nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat