Rodiče přítele se se mnou nebaví

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:22
Rodiče přítele se se mnou nebaví

Vždycky jsem od přítele s rodiči vycházela dobře, jednou jsem ale vyjela před nimi na přítele a od té doby je peklo. Když jsem u nich byla naposled, vůbec se se mnou nebavili a když už, tak ironicky. Přítel mi na to řekl, že se se mnou nebavili, protože jsem se s nimi nebavila ona. ????????‍♀️ A největší třešnička, od počátku vztahu neměli rádi švagrovou. Teď je tou nejlepší, lajkují ji fotky na Facebooku a hrají si na dokonalou rodinku. A já nevím, co mám dělat… Přítel v tom, že se se mnou nebaví, nevidí nic špatného a ba naopak, vůbec si nemyslí, že se se mnou nebaví.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTeSudička
Kecalka 349 příspěvků 24.12.18 08:27
:mavam:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:32

@TeSudička To máš pravdu, taky si říkám, ale nejvíc mě mrzí, že s tím přítel nic nedělá a hlavně se bojím toho, jak to bude v budoucnosti :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:33

Hele, nemusis snad vycházet s každým ne? I tady je spousta holek co se nebavi ani s vlastni rodinou.
Já teda tchanovce nemusim. Tchan me taky ne :roll: jeste nez me poznal, tak volal moji mame (zjistil odkud jsem a tak volal starostce obce (mé mámě) a ptal se na me) a vykládal ji, že jejich syn mohl mít VŠ a jestli to jako nema zakázat :cert: :lol: takze u mě skončil jeste driv, než jsme se seznámili (jinak ja jsem ing., partner ma maturitu). Bavime se tak na půl huby, z me strany hlavne kvuli dětem :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64184 příspěvků 3 inzeráty 24.12.18 08:33

No, nejspis nestoji o podovny vystup, jako uz si jim predvedla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:34

Kdyby se se mnou nikdy nebavili, tak to asi beru jinak, ale celý náš vztah se mnou vycházeli úplně bez problémů, chovali se ke mě pomalu jako k vlastní dceři :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:35

Já vím, že nestojí, ale tohle bylo mezi námi s přítelem. Každému občas rupnou nervy.

Uživatel je onlineTeSudička
Kecalka 349 příspěvků 24.12.18 08:38
@Anonymní píše:
@TeSudička To máš pravdu, taky si říkám, ale nejvíc mě mrzí, že s tím přítel nic nedělá a hlavně se bojím toho, jak to bude v budoucnosti :(

Ted uz manzel byl strasnej mamanek. A z vlastni zkusenosti rikam, ze pokud tvuj pritel neda jasne najevo, ze ani jemu se tohle nelibi, tak to bude cim dal horsi a je jen na tobe, co jsi schopna snest, unest a nechat si libit. Ja toho snesla az az a kdybych vedela tenkrat, co budu muset resit ted, tak bych to asi zabalila hned :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:42

Jeho brácha to tak udělal. Neměli rádi tu jeho, dozvěděl se to, přijeli oba a vyříkali si to. Rodiče samozřejmě vše popřeli. Už tenkrát u mě klesli. Když řeknu příteli, že se u jeho rodičů poslední dobou necítím dobře, tak je to vlastně můj problém. Jsem z toho špatná a nevím, jak jinak mu to vysvětlit. On i jeho brácha mají zafixované, že rodiče jsou to nejlepší a musí být vždycky na prvním místě…

MartinKa36
Závislačka 3536 příspěvků 24.12.18 08:44

Urcite k tomu maji racionalni duvod o kterem nevis, treba znama serezala pred tchyni jejiho Drobecka rakoskou (tchyne prijela moc brzo na chatu) neudelala jsi neco podobneho? :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64184 příspěvků 3 inzeráty 24.12.18 08:45
@Anonymní píše:
Jeho brácha to tak udělal. Neměli rádi tu jeho, dozvěděl se to, přijeli oba a vyříkali si to. Rodiče samozřejmě vše popřeli. Už tenkrát u mě klesli. Když řeknu příteli, že se u jeho rodičů poslední dobou necítím dobře, tak je to vlastně můj problém. Jsem z toho špatná a nevím, jak jinak mu to vysvětlit. On i jeho brácha mají zafixované, že rodiče jsou to nejlepší a musí být vždycky na prvním místě…

Tak chapu, ze to nechces slyset, ale ano rodice jsou vic nez pritelkyne.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64184 příspěvků 3 inzeráty 24.12.18 08:47
@Anonymní píše:
Já vím, že nestojí, ale tohle bylo mezi námi s přítelem. Každému občas rupnou nervy.

Tak pokud to vis, tak res svoje chovani k priteli pred nimi a neres, ze oni tohle a oni tamhleto. Nikdo nestoji o vystupy s vlastním ditetem ve vkastnim dome, tak je celkem pochopitelne, ze to ochladilo vztahy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:49

Neseřezala, ale vyjela po něm, protože celý víkend pil a byl úplně na mol. A zrovna pil i s rodiči. Já neříkám, že má na rodiče kašlat, ale ten jeho přîstup, je hrozný. Je přede mnou obhajuje, dělá z nich Bohy, ale mě před nimi ne. Přitom by stačilo jen vysvětlit situaci.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 24.12.18 08:49

Tak pritel evidentne vytahl neco, o cem mluvit pred nimi nemel, chapu pak, ze jsi vyjela. Udelala bych to stejne, nervala bych, ale bylo by poznat podle tonu hlasu, ze me nas*al. Kazdopadne jak casto tam jezdi? Ty musis taky? Proste bych je navstivila jen na narozky a vanoce, nejak se na ne vyprdla, nez aby by u nich bylo na prd

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 08:50

Byli u nás na bytě, přijeli neohlášeně, zůstali přes noc, já měla na druhý den důležitý test ve škole. Byla jsem naštvaná a nervózní ještě z toho.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >