Snažení podzim 2021

23
17.8.21 11:41

Snažení podzim 2021

Ahoj holky, je tu někdo, kdo se bude snažit o miminko na podzim? My se budeme pokoušet o druhé miminko. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.8.21 12:17

Ahoj, hlásím se :). U nás je to teda první miminko a zkoušíme krátce - druhý měsíc. Už je mi přes třicet let, tak doufáme, že jsme nemeškali moc dlouho, ale nebyl správný partner :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
885
17.8.21 12:48

Ahoj, také se snažím o druhé, ale už poněkud delší dobu 8 let :(,v půlce září jdu stimulovat na první ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.21 12:58

Ahoj, taky to plánujeme, bude to první miminko :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
43
17.8.21 13:03

Ahoj holky, taky se snažíme o první miminko už nějakou dobu. Snad se to na podzim podaří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Majolka19
17.8.21 13:07

Taky se snažíme v září to bude cca 4.-5.mesíc.. u nas to bylo jakoze dva roky jsme to kaslali ale cilene se nesnazili, ale ted posledni mesice se stava vicekrat ze to pritel necha ve me. Ovulacni testy mi nevychazely 3mesice vubec pozitivni. Tak jsem se na ne vyprdla. A soulouzime podle chute a nalady ovulace neovulace. :D dnes 19DC

• Citovat
  • Nahlásit
23
17.8.21 13:32
@Anonymní píše:
Ahoj, hlásím se :). U nás je to teda první miminko a zkoušíme krátce - druhý měsíc. Už je mi přes třicet let, tak doufáme, že jsme nemeškali moc dlouho, ale nebyl správný partner :roll:

Tak druhý měsíc to je dobré, držím palce, aby se brzy zadařilo. Hlavně, že teď už správný partner je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.8.21 13:33

@quanavera to mě mrzí, že už se snažíte tak dlouho, musí to být občas těžké. Ale IVF už dává větší naději alespoň, moc Vám přeju, aby to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.8.21 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj, taky to plánujeme, bude to první miminko :srdce:

držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.8.21 13:35

@xpetram držím palce, aby to vyšlo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 13:37

Ahoj taky se snažíme 8 let o miminko. Vyšetření máme veškerá v poradku obadva ale zatim se nedaří :,( jen poslední dobou mám fakt divné sny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.8.21 13:40

@Majolka19 chápu :lol: a snažíte se o první nebo o druhé? My se chránili, ale teď už nebudeme, jsem 29DC, v pátek by měla dojít MS a pak už uvidíme, kdy se zadaří. První miminko se podařilo hned první cyklus, ale myslím, že to bylo tím, že jsem vysadila antikoncepci, teď jsem ji už nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.8.21 13:42

@Luciedanielova to je tak dlouhá doba, takové čekání si vůbec neumím představit. Kolik vám je, jestli se můžu zeptat?
My to budeme zkoušet třeba 2 roky, kdyby to nevyšlo, tak už potom asi ne. Ale když by to bylo první, tak to taky zkouším, co by to šlo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.21 13:46

@Leandro mě je 26 a příteli 27, prave ze to člověku nedá a snaží se jak muže, ano 8 let je dlouhá doba, ale doktoři řekli ze jsme obadva v poradku žádný problém.
Proto se pokoušíme přirozene.
Jenže mě už dochází síly.
Ale už asi půl roku na to nemyslíme přestali jsme to řešit no a teď poslední tyden mám fakt hodne divné sny. :D Nejdříve dva sny ze mě přítel podvádí :D další den hned o menstruaci :D a na dnešek o vejcích na vaření :D.
Nevím co si vyložit pod těmito sny. :D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.21 14:01

@Leandro děkuji já tobě taky ;) berete někdo nějaké vitaminy? Já jsem v tomhle totální začátečník. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat