Snažilky leden 2012

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5203
4.1.12 19:10

Ty jo, tak to jsem na vas holky zvedava ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
peli
4.1.12 19:16

ahoj holky, taky se přidávám do skupiny snažilky leden 2012 ;) od 28.12.2011 se snažíme, tak uvidíme, kdy nám to vyjde… :-) dnes mi opět volali, že mi vyšla špatná cytologie, v dubnu jdu už na třetí kontrolu, tak snad to už bude poslední! všem držím palce ;)

  • Citovat
  • Upravit
117
4.1.12 19:25

Páji,já na nás taky :)
Peli,tobě držím taky moc palce!!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
257
4.1.12 19:28

Ahoj holky,taky se k vám přidávám :-)) berete některá nějaký léky na podporu otěhotnění?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5313
4.1.12 19:29

Hoklky já jsem tak 3DC příští týden je prostě náš :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
117
4.1.12 19:30

osobně jen kys.listivou a kontryhel.čaj…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2978
4.1.12 19:31

Ahoj holčiny,
tak jsem dneska dobitá jako kůň. Poctivě hlásím, že zkoušky jsem dnes zvládla nakonec dvě a tak jsem se vrátila ko. Ale alespon mám vše za sebou. Zítra jdu na kontrolu na gyndu a snad mi prodlouží nemocenskou, do práce se mi ještě opravdu nechce a ráda bych si muže užila v klidu. ..Jo a musím si ted prubnout test na ovu - seč má muž dnes noční musím. ´Tak držte palce_)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
257
4.1.12 19:32

to už mám za sebou a stejně to nepomohlo,bylinky jsou běh na dlouhou trať :-) v úterý jdu na ko,tak se poradím,aby mi trochu pomohla :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
117
4.1.12 19:32

tak to bude týden :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Andrejka88
4.1.12 19:34

Tééda tak to jsme pěkně pohromadě :-D Já jsem dneska 2DC. Jinak ovu testy jsem měla jednou RapiClear a ty mi sedly dobře, takže mám zase stejné. Já papám na doporučení už 2.měsíc Femibion 800 :-) A dneska mi došlo 3.balení…

  • Citovat
  • Upravit
3332
4.1.12 19:42

Já jsem kupovala ovu testy na ebay z Británie, vyšly o hodně levněji, ale teď na to kašlu, jen měřím teplotu a to stačí.
Chci se zeptat, kolikátý den po ovu tak plánujete testovat? Já jsem dneska 7DPO a začínám být nervózní :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
804
4.1.12 19:46

Já 2DC. Prsa ještě pořád bolí jako čert, chjo:-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
peli
4.1.12 19:52

ahoj, já si jdu zítra pro kyselinu listovou, jinak nic… o ničem jiném jsem neslyšela! jinak přeji hodně štěstí, at se to povede! ;)

  • Citovat
  • Upravit
5203
4.1.12 20:02

Taky si myslim, ze ta listovka staci…

Poppaea : Tyjo, tak uz bys mohla zacit zitra nebo pozitri :)

Andrejko a Gabusko, tak at to tentokrat klapne ;)

Ron 2011, tak to gratuluju ke zkouskam, jeste tak slozit zkousku tehotenskou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2978
4.1.12 20:05

for paja88

No to mi vkládej..to je jasná priorita :-) no nic jdu na ten ovu test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová