Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Bábrdl A víš, že jsou v Itálii vesnice, kde se prodávají domy za euro? Co ti brání?
@inkakřivák píše:
@Bábrdl A víš, že jsou v Itálii vesnice, kde se prodávají domy za euro? Co ti brání?
Halóooo? Známe se?
Přeci moje závislost na Praze. ![]()
Já chci teplo a chci ho v Praze. Co je na tom nejasného? ![]()
@Bábrdl píše:
Halóooo? Známe se?
Přeci moje závislost na Praze.Já chci teplo a chci ho v Praze. Co je na tom nejasného?
Jojo, když se řekne „Bábrdl“ vybaví si člověk vedro a Prahu.
![]()
@aiwwa píše:
Jojo, když se řekne „Bábrdl“ vybaví si člověk vedro a Prahu.![]()
![]()
Přesně. Až na to, že nemusí být vedro. Jsem svolná s 24 stupni, modrá obloha, tlaková výše.
@aiwwa píše:
A už i já, která nesnáší vedro, chce TEPLO!!!
Njn, přišla bída na kozáka…
Já mám zimu ráda, ale stačí od prosince do března max. dubna. Stačí mi i 22, ale sluníčko.
@Bábrdl píše:Nebo alespoň 19 stupňů, jako mají teď na poloostrově Kola. Což je v Rusku. Vedle Finska. A točil se tam Mrazík
Jak chci teplo.![]()
![]()
prej 19, pche
v Petrohradu je aktuálně 24
, zítra bude taky a ve čtvrtek 25
a slunce
![]()
v sobotu mají mít 28 a neděli 30
a plno slunce
Petrohrad leží snad severněji než Stockholm
kde to jde reklamovat??
Příspěvek upraven 18.05.21 v 16:45
@madyb píše:
Třicítky u nás ani náhodou.
Teplo bylo 2 dny.
přemýšlím jestli bylo teplo 2 nebo 3 dny ![]()
vzpomínáme…s láskou… ![]()
hlavně výhled je až do neděle pořád chladno a deštivo…vrr
@Borrealis píše:
prej 19, pchev Petrohradu je aktuálně 24
, zítra bude taky a ve čtvrtek 25
a slunce
v sobotu mají mít 28 a neděli 29
a plno slunce
Petrohrad leží snad severněji než Stockholm
kde to jde reklamovat??
Petrohrad… Poloostrov Kola je dopihele za severním polárním kruhem. A má 19. ![]()
Reklamovat to můžeš u labilního jetstreamu, který by měl vát podle rovnoběžek, ale místo toho se svině vlní, a to tak blbě, že u nás zamknul atlantické proudění. ![]()
@Bábrdl píše:
Halóooo? Známe se?
Přeci moje závislost na Praze.Já chci teplo a chci ho v Praze. Co je na tom nejasného?
Tak si musíš víc zatopit.
@Bábrdl
hmm tak výhled pro Petrohrad sa aktualizoval na neděli na 31 ajta krajta
u nás 12 - 13 nejvíc a pršení
no toto, my jsme 50 rovnoběžka a oni 60
Mmch lidi choděj a bolej je klouby
to chodívají…v březnu, když zima ne a ne povolit…začnou je bolet klouby a tenhle a tamten a pak všechny…
že by mi chodívali v květnu s bolavýma kloubama, safraporte, to nebejvá
@Borrealis píše:
Mmch lidi choděj a bolej je kloubyto chodívají…v březnu, když zima ne a ne povolit…začnou je bolet klouby a tenhle a tamten a pak všechny…
že by mi chodívali v květnu s bolavýma kloubama, safraporte, to nebejvá
A taky mi leze na nervy, jak o tom všude píšou, jak se vlní jet stream. Jako kdyby nestačilo kouknout z okna, ještě se to furt všude rozebírá ![]()