Stále chladné počasí v dubnu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
80258
18.5.21 13:03

@Bábrdl A víš, že jsou v Itálii vesnice, kde se prodávají domy za euro? Co ti brání?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
18.5.21 13:24
@inkakřivák píše:
@Bábrdl A víš, že jsou v Itálii vesnice, kde se prodávají domy za euro? Co ti brání?

Halóooo? Známe se?
Přeci moje závislost na Praze. :lol:

Já chci teplo a chci ho v Praze. Co je na tom nejasného? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116642
18.5.21 13:30
@Bábrdl píše:
Halóooo? Známe se?
Přeci moje závislost na Praze. :lol:Já chci teplo a chci ho v Praze. Co je na tom nejasného? :lol:

Jojo, když se řekne „Bábrdl“ vybaví si člověk vedro a Prahu. :lol: :kytka: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116642
18.5.21 13:30

A už i já, která nesnáší vedro, chce TEPLO!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
18.5.21 13:35
@aiwwa píše:
Jojo, když se řekne „Bábrdl“ vybaví si člověk vedro a Prahu. :lol: :kytka: :mavam:

Přesně. Až na to, že nemusí být vedro. Jsem svolná s 24 stupni, modrá obloha, tlaková výše.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
18.5.21 13:35
@aiwwa píše:
A už i já, která nesnáší vedro, chce TEPLO!!!

Njn, přišla bída na kozáka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
986
18.5.21 16:32

Já mám zimu ráda, ale stačí od prosince do března max. dubna. Stačí mi i 22, ale sluníčko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13010
18.5.21 16:40
@Bábrdl píše:

Nebo alespoň 19 stupňů, jako mají teď na poloostrově Kola. Což je v Rusku. Vedle Finska. A točil se tam Mrazík :zed: :zed: :zed:

Jak chci teplo.

prej 19, pche

v Petrohradu je aktuálně 24 :cert:, zítra bude taky a ve čtvrtek 25
a slunce
:cert:

v sobotu mají mít 28 a neděli 30

a plno slunce

Petrohrad leží snad severněji než Stockholm
kde to jde reklamovat??

Příspěvek upraven 18.05.21 v 16:45

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13010
18.5.21 16:41
@madyb píše:
Třicítky u nás ani náhodou.
Teplo bylo 2 dny.

přemýšlím jestli bylo teplo 2 nebo 3 dny :think:

vzpomínáme…s láskou… :roll:

hlavně výhled je až do neděle pořád chladno a deštivo…vrr

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
18.5.21 16:43
@Borrealis píše:
prej 19, pche

v Petrohradu je aktuálně 24 :cert:, zítra bude taky a ve čtvrtek 25
a slunce
:cert:

v sobotu mají mít 28 a neděli 29

a plno slunce

Petrohrad leží snad severněji než Stockholm
kde to jde reklamovat??

Petrohrad… Poloostrov Kola je dopihele za severním polárním kruhem. A má 19. :mrgreen:

Reklamovat to můžeš u labilního jetstreamu, který by měl vát podle rovnoběžek, ale místo toho se svině vlní, a to tak blbě, že u nás zamknul atlantické proudění. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
18.5.21 16:44
@Bábrdl píše:
Halóooo? Známe se?
Přeci moje závislost na Praze. :lol:Já chci teplo a chci ho v Praze. Co je na tom nejasného? :lol:

Tak si musíš víc zatopit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
18.5.21 16:45
@inkakřivák píše:
Tak si musíš víc zatopit.

No právě. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13010
18.5.21 16:47

@Bábrdl
hmm tak výhled pro Petrohrad sa aktualizoval na neděli na 31 ajta krajta

:lol:

u nás 12 - 13 nejvíc a pršení

:roll:

no toto, my jsme 50 rovnoběžka a oni 60

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13010
18.5.21 16:50

Mmch lidi choděj a bolej je klouby

to chodívají…v březnu, když zima ne a ne povolit…začnou je bolet klouby a tenhle a tamten a pak všechny…

že by mi chodívali v květnu s bolavýma kloubama, safraporte, to nebejvá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
19.5.21 13:48
@Borrealis píše:
Mmch lidi choděj a bolej je klouby

to chodívají…v březnu, když zima ne a ne povolit…začnou je bolet klouby a tenhle a tamten a pak všechny…

že by mi chodívali v květnu s bolavýma kloubama, safraporte, to nebejvá

A taky mi leze na nervy, jak o tom všude píšou, jak se vlní jet stream. Jako kdyby nestačilo kouknout z okna, ještě se to furt všude rozebírá :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová