Swarovski, nebo Pandora?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KristynaKlimsova
Kecalka 110 příspěvků 18.12.16 10:32
Swarovski nebo Pandora?

Zdravím, dotaz je jasný. Které šperky vám příjdou kvalitnější? Myslím výrobky z oficiálních stránek nebo obchodů, ne z žádných pochybných. Popř. jakou značku, materiál, či konkrétní obchod se šperky preferujete vy? ;) :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 18.12.16 10:37

Pandora :palec:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 18.12.16 10:37

Za mě je obojí jen předražená cetka s dobře uděleným jménem :nevim:

ivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 18.12.16 10:41

Pandora, se Swarovski mám fakt jen špatné zkušenosti, navíc pro mě je to spíš bižuterie než šperk.

Markéta80
Hvězda diskuse 40021 příspěvků 18.12.16 10:41

@KristynaKlimsova pro mě pandora ;)

Bebepe
Kecalka 198 příspěvků 18.12.16 10:42

Oboji mam a byla jsem reklamovat, o obou znacek se rozbilo zapinani. Jsou to moc pekne „sperky“ ale kupujici plati hlavne za znacku. Stejne veci ale no name jsou podstatne levnejsi. Nikdy bych si je sama nekoupila, vzdy to byl darek.

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 10:49

Pandora :) :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 18.12.16 10:49

Ani jedno. Prijde mi to jen jako smuky. Šperky kupuje manžel a myslím, ze většinu v klenotech aurum

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 18.12.16 10:54

Ja myslim, ze u obojiho plati clovek hlavne za znacku. U Pandory to plati tuplovane. Me se libila Pandora kdysi, ale ted uz mi to prijde jak cetka, uz ty naramky nejsou vubec special, ma je kazda druha. Za tu cenu muzes mit autorsky sperky treba od (zacinajicich) cz designeru. :nevim:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 18.12.16 10:57
@Tichošlápek píše:
Ani jedno. Prijde mi to jen jako smuky. Šperky kupuje manžel a myslím, ze většinu v klenotech aurum

Souhlasím, obojí šmuky. Swarovski tedy tuplem. Swarovski jsem 2× reklamovala. Pandora je zase kýč pro pubescentní slečnu a ne pro dospělou ženu. Zkus se podívat po něčem lepším. Tyhle dvě firmy mají akorát tak dobrý marketing, ale to je celé.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 18.12.16 10:58
@Oudrey píše:
Ja myslim, ze u obojiho plati clovek hlavne za znacku. U Pandory to plati tuplovane. Me se libila Pandora kdysi, ale ted uz mi to prijde jak cetka, uz ty naramky nejsou vubec special, ma je kazda druha. Za tu cenu muzes mit autorsky sperky treba od (zacinajicich) cz designeru. :nevim:

Souhlasím, cenu u Pandory je neskutečně přemrštěná a za nic.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16999 příspěvků 18.12.16 11:03
@Oudrey píše:
Ja myslim, ze u obojiho plati clovek hlavne za znacku. U Pandory to plati tuplovane. Me se libila Pandora kdysi, ale ted uz mi to prijde jak cetka, uz ty naramky nejsou vubec special, ma je kazda druha. Za tu cenu muzes mit autorsky sperky treba od (zacinajicich) cz designeru. :nevim:

Presne. Naramky ma kazda.Ja tohle tak nesnasim, tu davovou psychozu :mrgreen:..kdo nema Pandoru nebo Obag, jako by nezil.
Silena investice. Zatimco zlato bude mit vzdy hodnotu, tak stribrne sperky od Pani Dory tezko.

ivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 18.12.16 11:06
@Lady Bee píše:
Souhlasím, obojí šmuky. Swarovski tedy tuplem. Swarovski jsem 2× reklamovala. Pandora je zase kýč pro pubescentní slečnu a ne pro dospělou ženu. Zkus se podívat po něčem lepším. Tyhle dvě firmy mají akorát tak dobrý marketing, ale to je celé.

Pandoru má naše 14ti letá dcera. U ní přijde adekvátní růžový motýlek na náramku.

ivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 18.12.16 11:07
@Eemii píše:
Presne. Naramky ma kazda.Ja tohle tak nesnasim, tu davovou psychozu :mrgreen:..kdo nema Pandoru nebo Obag, jako by nezil.
Silena investice. Zatimco zlato bude mit vzdy hodnotu, tak stribrne sperky od Pani Dory tezko.

Já jsem ulítlá na zlato - nejraději s brilianty :oops: - taky to vždycky okecávám, že je to vlastně investice a ne utrácení.

KristynaKlimsova
Kecalka 110 příspěvků 18.12.16 11:11

Tak s pandorou souhlasím, je to předražené a má to každý. A Swarovski jsem myslela že přece jen budou o něco kvalitnější. Ale tak, asi bude nejlepší zajít někam do klenotnictví osobně, než objednávat něco přes internet, nerada bych něčemu naletěla.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >