Tchýně - měsíc na návštěvě - jak byste se zachovali?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Alriga
11.9.21 08:14
@lucenka píše:
Ty jsi bezcitná baba. Chtěl ukázat své mámě své dítě. Na tom není nic špatného. A je jen dobře, že to udělal.

Nikoli. Tchyně je bezcitna baba.

  • Citovat
  • Upravit
Alriga
11.9.21 08:16
@Cenarius píše:
Jinak další věc, jak spousta píše, že si manžel má vzít volno. Tak taky už volno nemusí mít nebo je období v zaměstnání, kdy mu to volno prostě nedají. Každý si nemůže brát dovolenou přesně kdy on chce taky ji nemá nekonečný množství. :nevim:

Kolikrát v životě jsi kojil a pecoval o novorozence?

  • Citovat
  • Upravit
56319
11.9.21 08:16
@Cenarius píše:
Jinak další věc, jak spousta píše, že si manžel má vzít volno. Tak taky už volno nemusí mít nebo je období v zaměstnání, kdy mu to volno prostě nedají. Každý si nemůže brát dovolenou přesně kdy on chce taky ji nemá nekonečný množství. :nevim:

Jj, stejne tak nevime, jestli si tchyne muze dovolit zaplatit na mesic hotel v CR, jestli si zakladatelka muze dovolit denne brat veganske jidlo z restaurace atd. :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
11.9.21 08:20
@Alriga píše:
Tak zkrátka nemůže jezdit na návštěvu někam, kde se o ni nemá kdo postarat. Anebo jít do hotelu a vzít si sluzku s sebou. S ach není její pečovatelka.
@edding400 píše:
Ditě už určitě ukázal, za tu dobu :mrgreen:
Teď by ji mohl ukázat hotel.
Jako dva měsíce po porodu bych tohle nechtěla zažívat. Ve velkém domě, to ano, ale v bytě 3+1? 8o
Snad aspoň tchýně vypíše tučný šek. :jazyk: :andel:

No tak ať jí ten hotel zakaldazelka zaplatí a zajistí tam veganskou stravu.
Ale fakt mě baví, jak tady některé předpokládají, že tchyně prehrabuje doma peníze vidlemi jen na základě toho, že má doma hospodyni.

  • Citovat
  • Upravit
56319
11.9.21 08:21
@Alriga píše:
Ale to je problém maminky a syna, ne zakladatelčin. Já bych to na jejím místě těžce nezvládla, starat se o kojence a o tchýni. Ať se stará synáček. Kdyby byla tchýne co k čemu, tak tě snaše pomůže, uklidí, uvaří, vezme dítě povozit. Ona se tam sama chová jak v hotelu.

Nevim jak ty, ale ja nejak nerozdeluju pribuzne svoje a manzelovy. Proste je to rodina. Az bude potrebovat pomoc tvoje maminka, budes to delat jen ty sama a tvuj muz da ruce pryc?
Je ji 70, ma zdravotni problemy. Jasne, bude varit, uklizet, behat s kocarem venku :D

A kdo zaplati hotel na mesic? Jak uz tu nekdo psal, to ze ma sluzku ve sve zemi neznamena, ze by z fleku zaplatila hilton :lol:

Příspěvek upraven 11.09.21 v 08:24

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56319
11.9.21 08:23
@cecetka píše:
Meli letet oni tam.

S miminem? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alriga
11.9.21 08:25
@Moise píše:
Nevim jak ty, ale ja nejak nerozdeluju pribuzne svoje a manzelovy. Proste je to rodina. Az bude potrebovat pomoc tvoje maminka, budes to delat jen ty sama a tvuj muz da ruce pryc?
Je ji 70, ma zdravotni problemy. Jasne, bude varit, uklizet, behat s kocarem venku :D

Nikoli, o rodiče se staráme velice vzorně. Máme opravdu hodně staré rodiče oba. Ale nemáme k tomu dvouměsíční dítě. A můj manžel už je v důchodu a pracuje jen částečně. To je normální situace. Ta situace v diskusi není normální.

  • Citovat
  • Upravit
754
11.9.21 08:26

@lucenka :D To neznamená, že ti blízcí chtějí trávit čas s tebou… Také jim visíš na krku 24h denně a necháváš se obskakovat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7112
11.9.21 08:26
@Moise píše:
Nevim jak ty, ale ja nejak nerozdeluju pribuzne svoje a manzelovy. Proste je to rodina. Az bude potrebovat pomoc tvoje maminka, budes to delat jen ty sama a tvuj muz da ruce pryc?
Je ji 70, ma zdravotni problemy. Jasne, bude varit, uklizet, behat s kocarem venku :D

A kdo zaplati hotel na me jisic? Jak uz tu nekdo psal, to ze ma sluzku ve sve zemi neznamena, ze by z fleku zaplatila hilton :lol:

Ty sis tady vafbulovala nějaký vlastní pribeh :P :mrgreen:
Mohla prijet ve vhodnější a na vhodnější dobu. O tři měsíce později, třeba na 14 dní.

Příspěvek upraven 11.09.21 v 08:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alriga
11.9.21 08:27

Synáček nic nepromyslel a ne zařídil pro svou tak milovanou nemocnou matku. Zkrátka ji hodil na krk manželce a odfrcel do práce. On asi sám ví, proč před mamuskou mizí. Kdyby ji tak moc miloval, tak by si to zařídil a byl s ní doma. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
lucenka
11.9.21 08:28
@Sněhurka18 píše:
@lucenka :D To neznamená, že ti blízcí chtějí trávit čas s tebou… Také jim visíš na krku 24h denně a necháváš se obskakovat?

Ten čas s námi trávit chtějí a my s nimi. Takže ho společně travíme co největší množství. Ale to se těžko vysvětluje lidem, co mají příbuzné za rohem nebo nemají dobré rodinné vztahy.

  • Citovat
  • Upravit
Alriga
11.9.21 08:29
Synáček nic nepromyslel a ne zařídil pro svou tak milovanou nemocnou matku. Zkrátka ji hodil na krk manželce a odfrcel do práce. On asi sám ví, proč před mamuskou mizí. Kdyby ji tak moc miloval, tak by si to zařídil a byl s ní doma. :mrgreen:
@lucenka píše:
Ten čas s námi trávit chtějí a my s nimi. Takže ho společně travíme co největší množství. Ale to se těžko vysvětluje lidem, co mají příbuzné za rohem nebo nemají dobré rodinné vztahy.

A ze ty žiješ mimo Evropu, prosím tebe?!

  • Citovat
  • Upravit
lucenka
11.9.21 08:29
@edding400 píše:
Mohla projet ve vhodnější a na vhodnější dobu. O tři měsíce později, třeba na 14 dní.

Ty bys letěla 34 hodin na 14 dnů, z čehož bys nejspíš polovinu času musela trávit v izolaci? 8o a v současné stále se měnící covidove situaci může jakýkoliv odložení znamenat, že třeba už své vnouče nikdy neuvidí.

Příspěvek upraven 11.09.21 v 08:32

  • Citovat
  • Upravit
Uslava
11.9.21 08:29
@Alriga píše:
Nikoli. Tchyně je bezcitna baba.
:hug: Musíš mít těžký život.
  • Citovat
  • Upravit
lucenka
11.9.21 08:31
@Alriga píše:
Synáček nic nepromyslel a ne zařídil pro svou tak milovanou nemocnou matku. Zkrátka ji hodil na krk manželce a odfrcel do práce. On asi sám ví, proč před mamuskou mizí. Kdyby ji tak moc miloval, tak by si to zařídil a byl s ní doma. :mrgreen:A ze ty žiješ mimo Evropu, prosím tebe?!

No žiju, proto jezdíme za rodinou na dlouho a travíme společně při té dovolené maximum možného času.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová