Tchýně odmítá vnouče kvůli pohlaví

Anonymní
31.3.20 10:23

Tchýně odmítá vnouče kvůli pohlaví.

Čekám druhé dítě s je to kluk. Tchýně si přála vnučku a hned jak jsme jí řekli, že je to kluk, tak napsala, že je zklamaná a jméno, co jsme vybrali se jí také nelibi od té doby nekomunikuje. Naposledy tedy jen napsala, že si stejně myslí, že je to holka. Prostě se s tím nechce smířit. Zažil jste tohle někdo? Pro mě je to šok a osobně uvažuji, že ani starší kluk tam nebude jezdit, protože jak bych pak vysvětlovala mladšímu, že on je u babicky nechtěný, ale jeho brácha nikoliv ????.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

72
31.3.20 10:30

Proboha co je to s prominutím za krávu? 8o a co manžel? Ten na to říká co? A jinak máte s tchýni jakej vztah? Tohle jsem ještě ani v okolí neslyšela. Asi má houby své problémy když ji tohle přijde důležité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
31.3.20 10:31

Tvl…krava tupa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
31.3.20 10:32

Jakoby tohle slo nejak ovlivnit :roll:
Pani je asi trochu mesuge :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8925
31.3.20 10:34

No jo, těšila se na vnučku a bude mít druhého vnuka. Jaký má vztah k prvnímu? To že napsala, že je zklamaná, přece neznamená, že ho nikdy nechce vidět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13027
31.3.20 10:36

Nech jí být, ono jí to časem přejde. Stejně s tím nic nenaděláš. Čím víc do toho budeš rýpat, tím méně ochotná bude uznat, že to přehnala a bude se jen utvrzovat v tom, že jsi ta špatná. Když ji necháš být a nebudeš na to reagovat, tak to vyhasne a začne se chovat zase o fous normálněji.

Syna k ní posílejte jako obvykle. Nedá se vyvozovat z náhlého vyšinutí, jak se bude k druhému vnukovi chovat za dva roky, nebo za jak dlouho bude možné ho dát k babičce bez toho, abyste u toho byli i vy.

Neber si to osobně, je to její problém, ne váš.

A pokud čirou náhodou je psychopatka a prostě s vámi přestane komunikovat navždy - tak vlastně jedině dobře :-D Ale nebuď ta, která do takhle absurdního konfliktu přilévá olej a udržuje ho, tím že přistupuje na její pravidla - tedy pasivní agrese.

Maximálně, pokud s ní ještě žije tvůj tchán, tak ať si s ním tvůj muž promluví, co je s mámou, že se přestala ozývat a že tebe mrzí, že se tchyně nezvládá vypořádat s tím, že teda realita je jiná, než její očekávání a že s tím nic nenadělá.

Příspěvek upraven 31.03.20 v 10:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2467
31.3.20 10:36

A jak se paní tchýně projevuje jinak? :jazyk: No tvl, to jsem ještě neslyšela…Nic si z toho nedělej, buď se to srovná a jestli to myslí vážně, tak je b..á a ty se podle toho zariď :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 10:38

@arinecka no, jak se dozvěděl a, že je to kluk, tak se odmlčela… Už nereaguje ani na fotku staršího vnuka. Předtím se pořád nabízela, jak koupí tohle a tohle, že je přeci babička a jak se potvrdil druhý kluk, tak nezájem. :roll: prostě jen, že je to pro ni zklamání a my to tak nechápeme.

• Nahlásit
  • Citovat
31.3.20 10:40

Hloupe, ubohe, nechapu, asi moc inteligence nepobrala, ja ocekavam v lete take prvni vnoucatko, chlapecka, bylo by me to uplne jedno, jen at jsou oba zdravi, sice mi trosku zase vadi vybrane jmeno :roll:, ale respektuji, je to vec rodicu, mam fajn vztah s pritelkyni meho syna a strasne moc, moc se tesim… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8925
31.3.20 10:42
@Anonymní píše:
@arinecka no, jak se dozvěděl a, že je to kluk, tak se odmlčela… Už nereaguje ani na fotku staršího vnuka. Předtím se pořád nabízela, jak koupí tohle a tohle, že je přeci babička a jak se potvrdil druhý kluk, tak nezájem. :roll: prostě jen, že je to pro ni zklamání a my to tak nechápeme.

Tak pro ní to zklamání je, s tím prostě nic neuděláš. Já bych to nijak nehrotila, uvidíš, jak to bude vypadat časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 10:42

@Dotty90 Manžela hodně naštvala a zklamala. Ona se ani nezeptala, jestli je vše ok, zajímalo ji jen pohlaví. Skrz jméno jen napsala, jestli se mu chce pomstít :( Jsem z toho smutná, protože tohle chování si jen zapříčiní, že zůstane sama. Já se o své kluky postarám, zase nechci se vnucovat, ale nikdy to nepochopim.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 10:45
@arinecka píše:
Tak pro ní to zklamání je, s tím prostě nic neuděláš. Já bych to nijak nehrotila, uvidíš, jak to bude vypadat časem.

U nich jsou takřka jen kluci, takže my jsme kluka očekávali, ale hlavně nás zajímal zdr stav miminka a pohlaví bylo až to poslední

• Nahlásit
  • Citovat
13306
31.3.20 10:47
@Anonymní píše: Čekám druhé dítě s je to kluk. Tchýně si přála vnučku a hned jak jsme jí řekli, že je to kluk, tak napsala, že je zklamaná a jméno, co jsme vybrali se jí také nelibi od té doby nekomunikuje. Naposledy tedy jen napsala, že si stejně myslí, že je to holka. Prostě se s tím nechce smířit. Zažil jste tohle někdo? Pro mě je to šok a osobně uvažuji, že ani starší kluk tam nebude jezdit, protože jak bych pak vysvětlovala mladšímu, že on je u babicky nechtěný, ale jeho brácha nikoliv ????.

Jestli fakt napsala jenom, že je zklamaná (jestli to spíš nebylo:je škoda, že se nepovedla na podruhé holka a to jméno Valer bych ještě zvážila), tak je to k.rava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
31.3.20 10:47

Tak to bych se s ní asi přestala bavit. Naprosto šílená reakce. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 10:48

Ano, zazila jsem skoro to same. Nedelala jsem s tim nic, co s tim chces delat?
Ted ceka holcicku jeji nevlastni syn a ocividne jsou ve vsem lepsi nez ja. Tak snad aspon jim bude treba hlidat

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama