Poradna duly
Jana Čurdová
@petra432 mě brala celkem 4 zkumavky a říkala, že dvě jsou na genetiku
@Pavla.kd dnes jsem 10+5tt a na screening jdu 17.8. k Apolinari, docházely jsme tam 4 roky skrze ivf a teď se zadarilo přirozeně tak mi nabídly screening u nich ještě tak jsem řekla že určitě si ho nechám udělat u nich ![]()
@Oneilka To bude ono.. Já jsem na screening chodila jinam, než ke své Dr..
@Naomi14 to je krásný, že se povedlo takhle přirozeně
zázraky se dějí ![]()
@Oneilka Ale máš fajn, že z tebe nebudou krev cedit milionkrát..
Nejhorší bude zas cukrovka.. ![]()
@Dysis1 pořád tomu nemůžu uvěřit a právě jsem zvědavá na ten screening to budu 12+5 tak už by mohlo být krásně veliké i pro budoucího tatínka aby poznal kde co ma ![]()
@Naomi14 já jdu taky na sreening 12tt +5
a kdy jdeš? Já až příští středu 12.8. hrozný to čekání
@Naomi14 Vítej mezi námi. Čekání je nejhorší, tak snad vám to rychle uteče a vše dobře dopadne ![]()
Příspěvek upraven 03.08.20 v 21:04
@Naomi14 ahoj. Gratuluji
taky se nám zadařilo po letech neúspěchu, ale teda s ivf. A taky jdu na screening 12+5
příští patek
Holky pište ty týdny do popisku prosím. Já se vůbec neorientuju, kde se která nacházíme ![]()
Tak holky, máme to za sebou. Prcek je zdravý, ale co jsme se do něj s doktorem našťouchali, aby se otočil. Rozhodil ručičkama, nožičkama a ležel dál
Takže pohlaví je nám zatím utajené, ale to že je to mimi zdravé, to je nejdůležitější. Fotku jsem si tisknout nenechala, stejně nic moc záběr a navíc mám ze čtvrtka, tak to není takový rozdíl.
@Oneilka
mooc gratuluji… Já tomu stejně moc nevěřím, že říkají to pohlaví takhle brzo raději nevědět když si nejsou jistí ![]()
@Pavla.kd Taky někdy zapomenu
@Oneilka gratuluju
už abych to měla taky za sebou a mohla si oddychnout