Utnula jsem komunikaci s manželovo rodinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:12
Utnula jsem komunikaci s manželovo rodinou

Dobry den, ahoj, vikendu jsem utnula komunikaci s manzelovo rodinou( jeho rodice a bratr s budouci manzelkou).Rekla jsem jim ze s nimi koncim.Uz to opravdu neslo.Ale chci se zeptat jestli to mate nekdo taky tak a jak to nese vase druha polovicka.Muj manzel to chape, ale jemu branit nechci, aby je navstevoval.Jak to ale mate pak s detmi? Davate je normalne k babicce? Jak to mate nastavene? Moc dekuji za info a omlouvam se za anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:23

Normálně bych je k babičce pustila.. Je to problém mezi váma, děti za nic nemohou ;)

BaMaK
Závislačka 3122 příspěvků 17 inzerátů 07.08.19 09:30
@Anonymní píše:
Dobry den, ahoj, vikendu jsem utnula komunikaci s manzelovo rodinou( jeho rodice a bratr s budouci manzelkou).Rekla jsem jim ze s nimi koncim.Uz to opravdu neslo.Ale chci se zeptat jestli to mate nekdo taky tak a jak to nese vase druha polovicka.Muj manzel to chape, ale jemu branit nechci, aby je navstevoval.Jak to ale mate pak s detmi? Davate je normalne k babicce? Jak to mate nastavene? Moc dekuji za info a omlouvam se za anonym

Taky bych do toho děti netahala a nebránila jim ve styku s prarodiči. Však ty tam jezdit nemusíš, můžou jet s otcem nebo sami.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:32

Nebavím se s tchánovci 3 roky. Udělali příteli hodně nehezkých věcí a poslední kapka byla, když ho přivedli na jeho osobní dno. On se s nimi občas stýká. Mé rozhodnutí všichni kromě jedné švagrové respektují. Čekáme dítě a naše dohoda je, že dítě má právo na prarodiče a tak stýkání bude probíhat jen s jeho účastí a dost pravděpodobně jen na rodinných oslavách a na Vánoce + Velikonoce. Ovšem s tím, že máme jasná pravidla - nenechá je udělat nic co bychom oba neschválili a při přešlapu skončí i toto.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:36

Já takhle utnula komunikaci s vlastní mámou (energetickej upír), ale vnouče miluje a ono ji, takže tam normálně dál jezdí, spojkou je děda. Pokud nemáš s tchánovcema nějaký problém, který by ohrožoval děti (drogy, alkoholismus), normálně bych je tam posílala s mužem nebo bez něj, ale on by to vykomunikoval.

belladonna
Závislačka 3234 příspěvků 07.08.19 09:42

Deti tam pouštěj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:44

Dekuji za odpovedi. A jak to prekousnete na oslavach? Uz ted mam z toho hruzu :? Odmitla jsem jit i na svatbu svagra. Proste uz to nezvladam s nima.

topkiss
Kecalka 417 příspěvků 07.08.19 09:46

Jsem na tom podobně, ale nemám žádnou spojku, která by za mě s nimi komunikovala nebo jim dala děti… :nevim:

Uslava
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 07.08.19 09:47
@Anonymní píše:
Dekuji za odpovedi. A jak to prekousnete na oslavach? Uz ted mam z toho hruzu :? Odmitla jsem jit i na svatbu svagra. Proste uz to nezvladam s nima.

Popřát a jít domů?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:47

U nás to vzniklo kvůli dětem, tchýně je poštvávala proti mě tedy to starší a mladší ignorovala, takže já se s ní nebavím, nechodím tam. Děti pouze s manželem a pod jeho dozorem, tchýně se cítí ublížená a stěžuje si na mě :nevim: manžel je na mojí straně a chápe to, tchán nic neříká chce vnuky vídat, alespoň takhle

Šáruší
Kelišová 5107 příspěvků 07.08.19 09:48
@Anonymní píše:

na jakých oslavách? Ty na jejich nechoď a na své je nezvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 09:54
@Anonymní píše:

No my to máme vyřešené separovaně. Když to jde a vím, že se nepotkám s někým s kým nechci nemám problém. Jedna švagrová má ale konstantní pocit, že nás musí usmířit a celkově kritizuje moje rozhodnutí. Snaží se nás tak velmi „nenápadně“ zvát ve stejnou chvíli. Řešíme to tak, že se otočíme na podpatku a jdem. Nevím jestli tak touží po komedii nebo si fakt myslí, že nás usmíří a pak ji budeme líbat ruce :nevim:

AjaF
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 07.08.19 09:59
@Anonymní píše:

Co tak strašného provádějí?

Bábrdl
Generální žvanilka 24614 příspěvků 07.08.19 10:02
@Anonymní píše:
No my to máme vyřešené separovaně. Když to jde a vím, že se nepotkám s někým s kým nechci nemám problém. Jedna švagrová má ale konstantní pocit, že nás musí usmířit a celkově kritizuje moje rozhodnutí. Snaží se nás tak velmi „nenápadně“ zvát ve stejnou chvíli. Řešíme to tak, že se otočíme na podpatku a jdem. Nevím jestli tak touží po komedii nebo si fakt myslí, že nás usmíří a pak ji budeme líbat ruce :nevim:

No, zřejmě je jí líto, že je rodina rozhádaná.

Až bude ty v roli tchyně a nějaká snacha se rozhodne, že „to má s tebou vyřešené“, třeba bys byla za někoho ochotného vrátit tě do života svého dítěte, vděčná.

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 07.08.19 10:04
@Anonymní píše:

a v cem mas s nima konkretni problem? deti bych do toho netahala, pokud maji s prarodici dobry vztah, at se s nimi stykaji… a na oslavach muzes ignorovat, nebo na ne nechodit, ale otazka, zda ti to opravdu stoji za to…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama