Pozvat tchanovce po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:47
Pozvat tchanovce po porodu?

Holky, jak byste se postavily k nasledujici situaci? Za par tydnu rodim a tchanovci se celych 9 mesicu vubec o maleho nezajimaji, ani nevim jestli vubec vi co cekame a kdy se ma narodit. Driv byly vztahy vicemene ok, po mem otehotneni jak kdyz utne. Ani jeden tomu s manzelem nerozumime. Ale chci se zeptat, pozvaly byste je na navstevu po porodu nebo byste vyckavaly jestli projevi iniciativu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
jessikka
Extra třída :D 11207 příspěvků 06.08.19 23:50

Pozvala bych je. Co vám to udělá? Nemá cenu v sobě živit zášť. Povzneste se nad to. Buď přijedou nebo ne. Pokud ne, tak je to jejich škoda.

Příspěvek upraven 06.08.19 v 23:51

Dianadiana
Kecalka 233 příspěvků 06.08.19 23:50

Asi bych je ze slusnosti pozvala, ale nijak se nevnucovala. Treba se v nich neco zlomi po narozeni miminka :)

pecenaBrokolice
Kecalka 172 příspěvků 06.08.19 23:53

Já osobně bych je pozvala, jsou to přeci jen prarodiče mimča a mají na vnouče nárok, ač na něj doteď prděli. Pokud jste spolu i před tím utnutím vycházeli dobře, tak je to super, jsou tady holky, které mají (a měly) s tchánovci fakt špatné vztahy.
Pozvala bych je a kdyby přišli, nedalo by mi to a zeptala bych se, co stojí za tím přerušením kontaktů. Třeba v tom nebude nic osobního, uvidíte oba.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 07.08.19 00:04

A ja bych je nezvala. Kdyz ma vas prdi tak at se v tom klidne sezerou. Po porodu budes mit bambilion jinych starosti nez resit dva postarsi nafouknuty lidi. Ale ja nejsem resitel, nepotrebuju se hnipat v tom proc by a co kdyby a mozna asi. Nechtej-nechtej, pro me o strarost mene a vic klidu.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 07.08.19 00:05

Ja bych je pozvala, chtela bych se utvrdit, na cem jsem.Plus,mohla bych si s cistym svedomim rict, ze jsem se zachovala slusne.

Rézi 77
Povídálka 36 příspěvků 07.08.19 00:27

@pecenaBrokolice jaký nárok?

hani28
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 07.08.19 01:20

Nezajimaji se o mimino ale zajimaji se o vas? Vidate se nebo celych 9 mesicu ne? Pokud se vidate a jen se nezajimaji o tehotenstvi tak bych je asi pozvala, ne kazdy se vyptava na bricho. Pokud se celkove nevidate a nekomunikujete tak bych je informovala o narozeni ale nezvala - ale ani nebranila pokud projevi zajem prijit.

lachtanice86
Echt Kelišová 8711 příspěvků 07.08.19 03:09

Já osobně bych je nezvala, pokud by chtěl muž tak ok, pokud ani on ne, tak co? Nebudu se vnucovat.

Ijen
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 07.08.19 05:15

Jenom z toho, ze se nezajimaji o mimco v brise bych nic neusuzovala a normalne je pozvala az se po porodu budes citit na navstevy. Pokud by neprisli prestala bych se vnucovat. Ja s tchanovci mam vztahy mizerne, o tehotenstvi jsme jim rekli az kolem sesteho mesice, ale ja to ani jednou nikde moc nevykladala a pohlavi jsem nechtela vedet ani ja. Tchyne se prisla podivat vzdycky hned po porodu, u druheho se dostala i ke me na JIPku. Nikdy nevozila, nehlidala, kluci u ni byli jenom parkrat pres noc, ale verim ze je rada ma i kdyz to dava najevo jinak nez bych si predstavovala ja. Ale to je muj problem. Tim chci rict, ze i moji tchanovci, kteri me fakt nesnaseji, maji vnuky radi. Tak proc by u vas, kde jsou vztahy v pohode, mel vladnout nezajem?

pannda
Kelišová 7082 příspěvků 36 inzerátů 07.08.19 06:01
@Anonymní píše:
Holky, jak byste se postavily k nasledujici situaci? Za par tydnu rodim a tchanovci se celych 9 mesicu vubec o maleho nezajimaji, ani nevim jestli vubec vi co cekame a kdy se ma narodit. Driv byly vztahy vicemene ok, po mem otehotneni jak kdyz utne. Ani jeden tomu s manzelem nerozumime. Ale chci se zeptat, pozvaly byste je na navstevu po porodu nebo byste vyckavaly jestli projevi iniciativu?

V takovém případě nemůžeš přece čekat, iniciativu převezmi..Pokud i tak nebude zájem, měli byste si promluvit..

Venetia
Hvězda diskuse 45012 příspěvků 07.08.19 06:22
@Anonymní píše:

Vyckala bych, až budou mít zájem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 06:41

Vztahy byly ok, ale zadna hitparada to nebyla nikdy. Ani manzel s nimi nema moc dobry vztah. Zavolaji tak jednou za mesic a bavi se o pocasi a o kravinach. O nasem zivote toho obecne moc nevi. Tchyne ta se zajima hlavne sama o sebe, s tchanem je to lepsi. Za tech 9 mesicu jsme je videli asi 3× a dobry pocit nezustal ani po jedne navsteve. Delaji jako kdyby mimino ani nebylo. Na zacatku pogratulovali a tim to haslo. Kdyz jsem mela vazne komplikace, tak delali, ze se nic nedeje a od te doby o tehotenstvi a diteti ani slovo, kdyz se manzel zminil o jmenu, delali ze neslysi. Nejradeji bych proste oznamila, ze je na svete a nic vic…

Venetia
Hvězda diskuse 45012 příspěvků 07.08.19 06:46
@Anonymní píše:
Vztahy byly ok, ale zadna hitparada to nebyla nikdy. Ani manzel s nimi nema moc dobry vztah. Zavolaji tak jednou za mesic a bavi se o pocasi a o kravinach. O nasem zivote toho obecne moc nevi. Tchyne ta se zajima hlavne sama o sebe, s tchanem je to lepsi. Za tech 9 mesicu jsme je videli asi 3× a dobry pocit nezustal ani po jedne navsteve. Delaji jako kdyby mimino ani nebylo. Na zacatku pogratulovali a tim to haslo. Kdyz jsem mela vazne komplikace, tak delali, ze se nic nedeje a od te doby o tehotenstvi a diteti ani slovo, kdyz se manzel zminil o jmenu, delali ze neslysi. Nejradeji bych proste oznamila, ze je na svete a nic vic…

A co bys víc chtěla dělat, myslím, že takto je to dostačující.

Kotatko03
Echt Kelišová 8839 příspěvků 07.08.19 06:48

Nepozvala, když nemají zájem, neiniciovala bych to. Oznámila bych, že se prcek narodil a počkala na reakci a na to, zda se vůbec zeptají, zda mohou přijet se podívat.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama