Pozvat tchanovce po porodu?

Anonymní
6.8.19 23:47

Pozvat tchanovce po porodu?

Holky, jak byste se postavily k nasledujici situaci? Za par tydnu rodim a tchanovci se celych 9 mesicu vubec o maleho nezajimaji, ani nevim jestli vubec vi co cekame a kdy se ma narodit. Driv byly vztahy vicemene ok, po mem otehotneni jak kdyz utne. Ani jeden tomu s manzelem nerozumime. Ale chci se zeptat, pozvaly byste je na navstevu po porodu nebo byste vyckavaly jestli projevi iniciativu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11691
6.8.19 23:50

Pozvala bych je. Co vám to udělá? Nemá cenu v sobě živit zášť. Povzneste se nad to. Buď přijedou nebo ne. Pokud ne, tak je to jejich škoda.

Příspěvek upraven 06.08.19 v 23:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
6.8.19 23:50

Asi bych je ze slusnosti pozvala, ale nijak se nevnucovala. Treba se v nich neco zlomi po narozeni miminka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
6.8.19 23:53

Já osobně bych je pozvala, jsou to přeci jen prarodiče mimča a mají na vnouče nárok, ač na něj doteď prděli. Pokud jste spolu i před tím utnutím vycházeli dobře, tak je to super, jsou tady holky, které mají (a měly) s tchánovci fakt špatné vztahy.
Pozvala bych je a kdyby přišli, nedalo by mi to a zeptala bych se, co stojí za tím přerušením kontaktů. Třeba v tom nebude nic osobního, uvidíte oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
7.8.19 00:04

A ja bych je nezvala. Kdyz ma vas prdi tak at se v tom klidne sezerou. Po porodu budes mit bambilion jinych starosti nez resit dva postarsi nafouknuty lidi. Ale ja nejsem resitel, nepotrebuju se hnipat v tom proc by a co kdyby a mozna asi. Nechtej-nechtej, pro me o strarost mene a vic klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
7.8.19 00:05

Ja bych je pozvala, chtela bych se utvrdit, na cem jsem.Plus,mohla bych si s cistym svedomim rict, ze jsem se zachovala slusne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
7.8.19 00:27

@pecenaBrokolice jaký nárok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
7.8.19 01:20

Nezajimaji se o mimino ale zajimaji se o vas? Vidate se nebo celych 9 mesicu ne? Pokud se vidate a jen se nezajimaji o tehotenstvi tak bych je asi pozvala, ne kazdy se vyptava na bricho. Pokud se celkove nevidate a nekomunikujete tak bych je informovala o narozeni ale nezvala - ale ani nebranila pokud projevi zajem prijit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13270
7.8.19 03:09

Já osobně bych je nezvala, pokud by chtěl muž tak ok, pokud ani on ne, tak co? Nebudu se vnucovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
7.8.19 05:15

Jenom z toho, ze se nezajimaji o mimco v brise bych nic neusuzovala a normalne je pozvala az se po porodu budes citit na navstevy. Pokud by neprisli prestala bych se vnucovat. Ja s tchanovci mam vztahy mizerne, o tehotenstvi jsme jim rekli az kolem sesteho mesice, ale ja to ani jednou nikde moc nevykladala a pohlavi jsem nechtela vedet ani ja. Tchyne se prisla podivat vzdycky hned po porodu, u druheho se dostala i ke me na JIPku. Nikdy nevozila, nehlidala, kluci u ni byli jenom parkrat pres noc, ale verim ze je rada ma i kdyz to dava najevo jinak nez bych si predstavovala ja. Ale to je muj problem. Tim chci rict, ze i moji tchanovci, kteri me fakt nesnaseji, maji vnuky radi. Tak proc by u vas, kde jsou vztahy v pohode, mel vladnout nezajem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7702
7.8.19 06:01
@Anonymní píše:
Holky, jak byste se postavily k nasledujici situaci? Za par tydnu rodim a tchanovci se celych 9 mesicu vubec o maleho nezajimaji, ani nevim jestli vubec vi co cekame a kdy se ma narodit. Driv byly vztahy vicemene ok, po mem otehotneni jak kdyz utne. Ani jeden tomu s manzelem nerozumime. Ale chci se zeptat, pozvaly byste je na navstevu po porodu nebo byste vyckavaly jestli projevi iniciativu?

V takovém případě nemůžeš přece čekat, iniciativu převezmi..Pokud i tak nebude zájem, měli byste si promluvit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55773
7.8.19 06:22
@Anonymní píše:

Vyckala bych, až budou mít zájem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.19 06:41

Vztahy byly ok, ale zadna hitparada to nebyla nikdy. Ani manzel s nimi nema moc dobry vztah. Zavolaji tak jednou za mesic a bavi se o pocasi a o kravinach. O nasem zivote toho obecne moc nevi. Tchyne ta se zajima hlavne sama o sebe, s tchanem je to lepsi. Za tech 9 mesicu jsme je videli asi 3× a dobry pocit nezustal ani po jedne navsteve. Delaji jako kdyby mimino ani nebylo. Na zacatku pogratulovali a tim to haslo. Kdyz jsem mela vazne komplikace, tak delali, ze se nic nedeje a od te doby o tehotenstvi a diteti ani slovo, kdyz se manzel zminil o jmenu, delali ze neslysi. Nejradeji bych proste oznamila, ze je na svete a nic vic…

• Citovat
  • Nahlásit
55773
7.8.19 06:46
@Anonymní píše:
Vztahy byly ok, ale zadna hitparada to nebyla nikdy. Ani manzel s nimi nema moc dobry vztah. Zavolaji tak jednou za mesic a bavi se o pocasi a o kravinach. O nasem zivote toho obecne moc nevi. Tchyne ta se zajima hlavne sama o sebe, s tchanem je to lepsi. Za tech 9 mesicu jsme je videli asi 3× a dobry pocit nezustal ani po jedne navsteve. Delaji jako kdyby mimino ani nebylo. Na zacatku pogratulovali a tim to haslo. Kdyz jsem mela vazne komplikace, tak delali, ze se nic nedeje a od te doby o tehotenstvi a diteti ani slovo, kdyz se manzel zminil o jmenu, delali ze neslysi. Nejradeji bych proste oznamila, ze je na svete a nic vic…

A co bys víc chtěla dělat, myslím, že takto je to dostačující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9407
7.8.19 06:48

Nepozvala, když nemají zájem, neiniciovala bych to. Oznámila bych, že se prcek narodil a počkala na reakci a na to, zda se vůbec zeptají, zda mohou přijet se podívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama