Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Rozhodně nepodporuji. V děctví mě jednou chlapy jak ztřískali že jsme museli do nemocnice. ![]()
@Zmatka A co takhle naucit deti, ze proutkem se nesviha?
Nemyslim, ze by mely problem to pochopit.
@Avari78 píše: Více
jak se to mohlo stát a proč to tvoji rodiče dovolili?
No neotvirej… chodime na obed k tchyni a kdyz na me sel svagr a jeho 2 syni, tak mi nezbylo nez rict, ze si to nepreju. A to jsem hned byla za divnou a ze je to hezky a bla bla. Jasne, nebolelo to, ale nikdo nebral moje ne v potaz. Takze si dovedu predstavit situace, kdy s tim zena stejne nic neudela.
@větvička1 píše: Více
Ale mne je jedno, jakou silou a cim se do nekoho boucha, je to bouchani do ciziho cloveka. Ja je naopak ucim, ze druhych lidi se ani nedotyka, pokud s tim ten druhy nesouhlasi
A i s tim ma rada lidi problem..
@Denisa56 píše: Více
Jo, a o tom závèru tu celou dobu píšu.
Jsme dospělé, zeptáme se děcek, chcete-nechcete, případně samy sebe, a ožralí strejdové mají rázem po tradici.
My všechny jsme tu v pozici, ve které se můžeme rozhodnout.
@stinga Já jsem žila s babičkou a dědou, rodice se na me vykaslali a byl s nami i strýc a otec občas přišel, jednou se totiz se strýcem tak opili že to trochu přehnaly. Trauma na cely zivot, zitra se zamykám.
@xammy píše: Více
Tak to rict znovu a důrazně. Kdyby švagr nebral moje ne v potaz, dostal by pár facek
To on je ten primitiv! A teda, tohle je přesně to, co vede k recem jako „ženská říká ne a myslí ano“ ![]()
Jednou jsi řekla ne, tak prostě ne! ![]()
Příspěvek upraven 31.03.24 v 17:35
@stinga píše: Více
Ale tím přesně potvrzuješ to, co píšu
Jaký si to kdo udělá, takový to má - bez dodržení tradic, když je držet nechce ![]()
A jinak, já trauma z Velikonoc nemám. Jen mi to přišlo vždycky trapné a proto je jako dospělá neslavím. A co dělají ostatní mě vůbec netrápí.
Příspěvek upraven 31.03.24 v 17:39
@Annonymní_007 píše: Více
Kvuli detem jsem to se skripajicimi zuby pretrpela, nechtela jsem delat scenu. Ale hned po akci jsem rekla, ze to ne jsem myslela doopravdy, tuhle tradici nesnasim a ze se to nebude opakovat. Nastesti pochopil.
@xammy píše: Více
A teda, tohle je přesně to, co vede k recem jako „ženská říká ne a myslí ano“ ![]()
Jednou jsi řekla ne, tak prostě ne! ![]()
@xammy píše: Více
A promiň, ale tenhle argument je jako manžel mě bije, ale kvůli dětem nemůžu odejít. Jako co si z toho ty deti měli vzít? Že ne neplatí? Že budeme lidem dělat věci, které si nepřeji?
@Annonymní_007 píše: Více
Tak to bylo cely asi tak 1 min. Proste me zacli supat, ja rekla, ze ne, tak jeste parkrat placli, byly 3, z toho 2 deti. To jsem mela zacit hysteticky jecet a zdrhnout? Vsak pisu, ze hned po akci jsem se vymezila.
@Buba mara píše: Více
Nevidím nejmenší důvod dodržovat stupidní tradice. Kdyby se tradice dodržovaly podle tvého mínění, tak tu máme ještě stále krvavé obětiny, protože to přeci taky byly tradice.
@xammy píše: Více
Jo. Hlasitý křik (proč zesměšňuješ bránící se ženy tím, že obranu popisuješ jako hysterii a jekot?) a případně pár facek ![]()