Vzájemné seznámení tchánovců

Anonymní
2.6.20 16:37

Vzájemné seznámení tchánovců

Ahoj, jdu se sem spis vypovidat, protoze ma dojit k seznameni mych rodicu s temi pritelovymi. Zadna rada jak se tomu vyhnout atd, asi neni, stejne to nema cenu… bydlim v zahranici s pritelem. Nasi maji koncem leta prijet (mozna se to odlozi na leto dalsi, ale stejne…). Moji rodice nejsou zadni hogo fogo a namysleni, ale zvlast muj otec si potrpi na slusne vychovani (napr. tchan je schopen jen narychlo pozdravit mezi dvermi bez podani ruky atd.). Proste pritele miluji a za nic na svete bych ho nevymenila, s jeho rodici zadne konflikty neresim (ale myslim si svoje). Bude to ode me znit osklive, ale napisu to jak to citim (a co je na prvni pohled evidentni, takze to mym rodicum stejne neunikne). Rodice pritele vypadaji skoro jak dva bezdomovci. Pritelova maminka (58 let) o sebe vubec nepecuje, mala, silna, po operaci lehce kulhajici, sediva (vypada mnohem starsi nez je). Priteluv otec nema zuby (nejsem si uplne jista, ale vypada to, ze mu zbyly snad jen horni trojky) a nic s tim nedela. Chapu, ze zuby neco stoji, ale aspon blby klapacky ne? Zas tak zle na tom nejsou. Tohle ja moc nechapu, ze na sebe tak kaslou. Vecne ho vidam ve starych teplacich, ktere oblekne i kdyz jdeme vsichni spolecne do restaurace. V zivote jsem nic nenaznacila, ale kdyz nekam spolecne jdeme, tak se za ne stydim. Neumi se ani vhodne obleci na ruzne prilezitosti. Napr. na svatbu vyrazil tchan v dzinach a nezastrcene kosili. Pak po hlavnim chodu pritelova mati vytahla igelitovy pytlik a zacla tam hazet zbytky (pro psa), modlila jsem se, at to nikdo nevidi. Absolvovala jsem s nimi svatby dve a to same se konalo i na svatbe dalsi. Kdyz jdeme do restaurace (ja a ma rodina nechavame dyska). Pritelova mamka trvala na tom, ze zaplati. Ucet byl 59 euro, dala 60 a na tacek ji vratil 1 euro. Meli jste videt jak strasne premyslela a chtela si to vzit. Na to pritel potichu procedil, at to tam necha. Poslechla ho, ale od pohledu s tezkym srdcem. Pak vstavame a odchazime, v tom to euro sbali do kapsy priteluv otec se slovy, ze s nami stejne nemel zadnou praci, tak co…pritelova maminka taky chce poznat me rodice a s nejvetsi pravdepodobnosti budou pozvani na kavu/obed k nim domu. Dalsi vec co se bojim…u nas doma se prubezne uklizi a hezky to tam voni. U pritelovych rodicu me pri prvni navsteve prastil do nosu smrad. Asi smes spiny, koure, a asi 100 let nemytych psu…fakt to byla darda. No a pak podlaha (maji svetlou kde je vsechno videt), bylo evidentni, ze nikdo velmi dlouho nezametl ani nevytrel. Vsude vrstva prachu a psich chlupu. A dalsi vec v koupelne jsem nikdy na umyvadle nenasla mydlo ani rucnik (jak si asi po zachode myji ruce?!). Ja se modlim, aby tchyne poklidila…kdybych vedela, ze se neurazi, tak bych to udelala sama. Ale nebydlim tam a je mi trapne, vyzvidat jestli uklizela, kontrolovat a pak tam nabehnout s kostetem :mrgreen:. Proste do toho mam privest sve rodice…a samozrejme to sliznu ja. Jakoze jestli to myslim vazne, chci svuj zivot zit kolem techto lidi a ze si neberu jen pritele, ale i rodinu. Vim, ze az to nasi uvidi, radost mit nebudou. A ja nevim jak se na to pripravit…asi jednim uchem tam a druhym ven. Protoze s tim asi stejne nic nezmuzu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16880
2.6.20 16:41

A proc musi vasi k nim domu? Tak vsechny pozvi k vam nebo nekam do restaurace :nevim: se zbytkem asi nic nenadelas, se s tchanama nemusis nejak ectra schazet no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 16:47
@Kriss Tina píše:
A proc musi vasi k nim domu? Tak vsechny pozvi k vam nebo nekam do restaurace :nevim: se zbytkem asi nic nenadelas, se s tchanama nemusis nejak ectra schazet no.

To me taky napadlo, jenze u nas je to strasne maly prostor, bude chtit prijit i pritelova babi, ktera bydli o patro niz s jeho rodici. U nas jsou strme schody a jeste je to mini. Krom toho se pritelova mati sama nabidne at jdou tam a nasi budou zvedavi. Restaurace…uvidime no (ale to bude dalsi ostuda).

• Nahlásit
  • Citovat
9114
2.6.20 16:47

Píšeš, že tam nebydlíš, tak to neřeš. Rodiče i tchánovce pozvi k vám domů a je vyřešeno. Rodiče připrav na to, že tchánovci jsou prostě jiný a hotovo. Není třeba se v tom přece takhle vrtat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
2.6.20 16:53

Normálně bych rodičům předem naprosto otevřeně a jasně řekla, jak se věci mají a na situaci je připravila s tím, že bych byla ráda, aby to proběhlo v klidu a bez trapností s tím, že přítele miluju a o vztah s ním stojím i přes Tebou popsané a víc to nechci rozebírat…normálně je popros ať se kvůli Tobě pro jednou „kousnou“ a dál se stýkat přeci nemusí ne…
Lehko se to řekne a hůře udělá, to je mi jasný, ale pokud jsou rodiče normální rozumný lidi mělo by to vyjít. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1689
2.6.20 17:03

Tak prostě svoje rodiče na to připrav, ať nejsou v šoku. Ale ať jsou jaký jsou, tvého přítele asi vychovali dobře, když s ním žiješ, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16282
2.6.20 17:12

Hele jaké je to zahraničí? Nějaká osada na Slovensku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13753
2.6.20 17:14

A je nutné je seznamovat? :think: Z toho co popisuješ, by mě asi omyli :mrgreen: buran bez zubů, co chodí do restaurace v teplácích…to bych teda nedala…ten bordel doma už vůbec…já bych to chtěla vědět předem a seznámit bych se nešla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 17:19
@divine woman píše:
Hele jaké je to zahraničí? Nějaká osada na Slovensku?

Ne Recko.

@ZuzaM píše:
Tak prostě svoje rodiče na to připrav, ať nejsou v šoku. Ale ať jsou jaký jsou, tvého přítele asi vychovali dobře, když s ním žiješ, ne?

Uz jsem vypravela, ze tchan nema zuby atd…ale ze jsou neporadni atd. to bude zvlast tata tezko nest. Ze jeho budouci vnoucata budou v blizkosti techto lidi. Dlouho zkousaval, ze ziju tady (podle nej v bide :mrgreen:…no a az to uvidi, jen se utvrdi). Jinak pritele vychovali dobre, jeho mama by se pro deti rozdala. Jen se desim az to tu nasi uvidi no…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 17:20
@Monchichik píše:
A je nutné je seznamovat? :think: Z toho co popisuješ, by mě asi omyli :mrgreen: buran bez zubů, co chodí do restaurace v teplácích…to bych teda nedala…ten bordel doma už vůbec…já bych to chtěla vědět předem a seznámit bych se nešla ;)

Obe strany se chteji seznamit, takze prave neni i cesty zpatky.

• Nahlásit
  • Citovat
13753
2.6.20 17:21
@Anonymní píše:
Obe strany se chteji seznamit, takze prave neni i cesty zpatky.

A tvoji rodiče vědí co je čeká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 17:26
@Monchichik píše:
A tvoji rodiče vědí co je čeká?

Vedi, ze neziji v luxusu (kazdy zije jak muze, ale cisto by mit mohli). Ze tchan nema zuby taky…krom toho, ze jsou bordelari vedi tak nejak vse. Jen bohuzel ve skutecnosti je to horsi no. Vim, ze pokud se budou chovat slusne, tak nasi taky. Ale to domlouvani co me ceka nejspis po tom…

• Nahlásit
  • Citovat
16282
2.6.20 17:28

Řecko? A posloucháš budoucí tchyni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13753
2.6.20 17:31
@Anonymní píše:
Vedi, ze neziji v luxusu (kazdy zije jak muze, ale cisto by mit mohli). Ze tchan nema zuby taky…krom toho, ze jsou bordelari vedi tak nejak vse. Jen bohuzel ve skutecnosti je to horsi no. Vim, ze pokud se budou chovat slusne, tak nasi taky. Ale to domlouvani co me ceka nejspis po tom…

No tak bych jim to na férovku řekla, ať ví, s čím počítat. A já bych měla teda taky s návštěvou takového chlíva problém. Luxus není třeba, přiměřeně čisto ano…a nevím, co by ti chtěli rodiče domlouvat? Máš jim tam snad uklízet ty nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 17:34
@Monchichik píše:
No tak bych jim to na férovku řekla, ať ví, s čím počítat. A já bych měla teda taky s návštěvou takového chlíva problém. Luxus není třeba, přiměřeně čisto ano…a nevím, co by ti chtěli rodiče domlouvat? Máš jim tam snad uklízet ty nebo co?

Spis premlouvat k zivotu v CR.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama