Zlepšeme naše sebevědomí! :-)

152
31.7.13 19:30

Zlepšeme naše sebevědomí! :-)

Zdravím děvčata, zakládám tuto diskuzi především z důvodu, že jsem se do minulého týdne bála svléknout do plavek a zajít si někam k vodě. Bohužel ty neúnosné vedra se vážně nedaly snést a my jsme s manželem vyrazili.. nejsem nijak tlustá, ale prostě ta celulitida.. snažím se s ní bojovat dle veškerých možných rad, ale stále neustupuje, to byla prostě moje největší fobie.. Nicméně jakmile jsme dorazili na koupaliště mé obavy se rozplynuly.. celulitidu má téměř každá žena, opravdu je spíše složité najít holku, která ji nemá.. a myslím, že to kromě nějakých fakt rýpavých lidí nikdo vůbec neřeší.. Takže holky směle do plavek a žádný stres, nestojí to za to bát se užít si hezkých slunečných dnů :-) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
31.7.13 19:33

Já jsem sebevědomá dost :D I v plavkách - bo mi to už je zcela a úplně putna :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.7.13 19:42

Ja se to tak snazim brat a objektivne koukat kolem sebe, ze vetsina zenskych ma vetsi vahu a horsi postavu a ze bych mela byt rada, ze jsem rada. a kdyz uz se tak zacnu uklidnovat a stoupne mi sebevedomi, tak dorazi skupina mladych holek s perfektnima postavickama, v miniaturnich plavkach (jeste shodi vrsky) a ja mam chut se zahrabat do pisku :mrgreen:

obecne se mam rada (zni to divne :roll: ) a po meste si to vykracuju sebevedome, ale v plavkach mam problem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
31.7.13 19:45

Celulitidy druhych si nevsimam a to samy ocekavam od nich :mrgreen: Stydet se do plavek je zbytecny- vetsina chlapu ma stejne rentgenovy videni a dokazou si udelat naprosto presnou predstavu o tom, co se skryva pod oblecenim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
31.7.13 19:55

@Sepishka presne, malokdo vypada v civilu jako modelka, kdyz je to ve skutecnosti slon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
31.7.13 19:56

Diky za povzbuzeni :kytka: Myslim, ze kazda z nas ma nejake myslenky a nedostatky, ktere nam to sebevedomi snizuji. Ja osobne se snazim brat sama sebe takovou jaka jsem a sem tam se trosku vylepsit, napr. nechat se hezky ostrihat, koupit si hezkou barvu na vlasy, sama si upravim nehty atpd. Jindy mam dny, ze se psychuju a nejradsi bych ani nevylezla ven :mrgreen: Ale to co my na snbe kolik krat vidim „nedostacujiciho“ tak druzi to na nas vubec nevidi :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
31.7.13 19:57

Já vždycky když si všimnu že manžel pokukuje po nějakých slečnách, tak mu řeknu „no, ale ta by ti neuvařila“ :mrgreen: já mám jiné přednosti než útlý pas a štíhlé nožky :lol: navíc, kdo ví jak budou po dítěti vypadat ony :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
31.7.13 20:01

Tak ja se tedy taky pripojuji, mam 7 mes cacorku a asi 7 kg nahore…vim, ze to není moc, ale na me jde kazde kilo videt…k tomu popraskane bricho jako krava…byla jsem u vody, ale bez tilka jsem se neodvazila…doufam, ze pristi rok na tom budu lepe, ale ja tak strasne rada zeru, ze to není mozne :lol: :oops: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
31.7.13 20:02

Mě teda nepomůže argumentace, že mám okolo spoustu tlustých, s celulitidou atd., takže já při svých 62 kg/164 bych se měla cítit dobře. Mám raději plavky v celku. Mám po porodu nepěkné břicho. A takto mám ze sebe lepší pocit. Prostě bych nešla v plavkách, kde by mě zavazovací tkaničky od spodního dílu přes špeky nebyly vidět, jak některé znás mají. Je to každého věc, já to ale neberu jako sebevědomou ženu, ale s lítostí se ohlížím, že jí to někdo neřekne. Jinak mě nevadí silnější ženský, mám kamarádku takovou, ale vždy vkusnou. Holt nějak jsme narostly a když se tomu trochu přizpůsobíme, tak hurá i do plavek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
31.7.13 20:05

Já mám sebevědomí, co se týče vzhledu, celkem vysoké, ale to jen a jen díky dnešním pubertálním holkám, které v 16 váží snad 100kg, všude jim všechno teče a vypadává a já si pak vždycky řeknu „no jo, holka, a to jsi ještě nerodila“ :DDD Velmi často mám pocit, že vypadám 100× líp ve svých letech, než o 10 let mladší žáby. Samozřejmě jsou tu i ty opačné případy, kdy holky váží 50kg i s postelí, ale musím říct, že poslední dobou jich takovýchto moc nepotkávám.

Jinak co se týče vnitřku, tam nemám sebevědomí žádné, jsem totálně tupá, neschopná a nemožná, takže se to s tím zjevem vyrovnává a jsem celkem normální :D Chlapi mě mají rádi, páč nekecám do věcí, kterým nerozumím a holky mě mají rády taky, páč nejsem chytřejší než ony :DD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2012
31.7.13 20:07

Vy to máte tak, že se můžete „vymluvit“ na děti :lol: To my od přírody obdařené to musíme obhajovat více :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
31.7.13 20:08

@rajada no jo :mrgreen: nejlepší jsou ty, co mají kalhoty zařízlé do boku a přetejká jim to. Těm s manželem říkáme muffiny :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Crystalline
31.7.13 20:10

@rajada dobry :)

• Nahlásit
  • Citovat
169
31.7.13 20:11
@rajada píše:
Já mám sebevědomí, co se týče vzhledu, celkem vysoké, ale to jen a jen díky dnešním pubertálním holkám, které v 16 váží snad 100kg, všude jim všechno teče a vypadává a já si pak vždycky řeknu „no jo, holka, a to jsi ještě nerodila“ :DDD Velmi často mám pocit, že vypadám 100× líp ve svých letech, než o 10 let mladší žáby. Samozřejmě jsou tu i ty opačné případy, kdy holky váží 50kg i s postelí, ale musím říct, že poslední dobou jich takovýchto moc nepotkávám.Jinak co se týče vnitřku, tam nemám sebevědomí žádné, jsem totálně tupá, neschopná a nemožná, takže se to s tím zjevem vyrovnává a jsem celkem normální :D Chlapi mě mají rádi, páč nekecám do věcí, kterým nerozumím a holky mě mají rády taky, páč nejsem chytřejší než ony :DD

ten druhy odstavec je hezky napsany :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2012
31.7.13 20:11

Nejde ani tak o to, jak vypadáme, jako o to, co si dovolíme. Jako osobně bych nevyšla nakompresovaná do uplých kalhot a trika, vím, jak by to vypadalo, ale to je potom na každé, jak se vidí ona 8) Někdy to je ale jako by doma neměly zrcadlo :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama