Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození druhého syna skončil v zaměstnání, aby se mu mohl věnovat. Maxík má totiž zdravotní potíže, a proto potřebuje speciální péči. Co jeho tátovi každý den pomáhá a jak zvládá 4x denně cvičení Vojtovy metody? Zeptejte se na to, co vás zajímá.

S tatínkem je legrace

„Maminko, já si jdu hlát s tatínkem,“ říká mi často naše 4letá dcerka. Je s ním prostě větší sranda, navíc nepoužívá taková ta neoblíbená varování typu: neběhej, neuhoď se, nesundavej si ponožky, neskákej po posteli, nespadni apod. Zkrátka a dobře… když si naše dítko hraje s tatínkem, panuje v pokojíčku její nadvláda. A oba se u toho královsky baví.

S tatínky si děti užijí spoustu legrace. Zdroj: Olesia Bilkei / Shutterstock, Inc.S tatínky si děti užijí spoustu legrace. Zdroj: Olesia Bilkei / Shutterstock, Inc.

Někteří tatínci to ale mají složitější


Jan Koenigsmark má dva synky – šestiletého Benjamina, který v září nastoupil do první třídy, a dvouletého Maxmiliána. Mladší z chlapců se narodil se zdravotním handicapem. Pomáhá mu Vojtova metoda, kterou je s ním nutné cvičit 4× denně. Jen díky takto náročné péči má Maxík šanci na normální život.

Zapojte se do diskuze s Janem Koenigsmarkem

Téma Poslední příspěvek Reakcí

Diskuze - Jak si tatínci hrají s dětmi?

21.12.18 20:09
58

Jaké to je, když muž dá výpověď v práci a stane se tatínkem na plný úvazek? Co musí zvládat v případě, že jedno z dětí není zdravotně zcela v pořádku? Popovídejte si o tom s Janem Koenigsmarkem v diskuzi.

Autor:

Jana napsala knihu Mámou s humorem. Věnuje se také vlastnímu blogu. Píše sice pro řadu online magazínů, její srdcovou záležitostí ale zůstává eMimino. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
17.12.18 09:32

@jitka 11
Dobrý den,

diskuzi najdete zde: https://www.emimino.cz/…rankovani/4/

Krásný den :kytka:
Lucka

  • Zmínit
  • Nahlásit
20787
14.12.18 23:36

Napiš, tatínku, jak to zvládáš se synkem sám doma, co děláte
Docela mě to, Jako bývalou pracovnici ve zdravotnictví, zajímá.

  • Zmínit
  • Nahlásit
97
13.12.18 16:32

Jů, pěkné téma :) :hug:

  • Zmínit
  • Nahlásit