Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@adlita Pokud to jde přes poštu, tak ti posílají doporučený dopis. Ještě nikdy mi netelefonovali. U DHL a spol si to zase bez mobilu nedokážu představit organizačně.
Me osobne vyhovuje, ze mi na ten uvedeny tlf vola postak, kdyz mi veze balik ![]()
Zdravim, zadal jsem informace o platebni karte a potvrdil…napsalo mi to:sorry, your payment was not cuccessful.No money has been deducted…diky za radu
@zdenek.kasl Nemáte na kartě denní/týdenní/měsíční limit, který by mohl být překročen? To je asi nejčastější. Já mám kartu bez limitů, kreditku, takže nemusím hlídat zůstatek a přesto jsem s ní mohla zaplatit najednou nejvýše asi 130 USD. Ani vydavatel karty mi nebyl schopen říct proč to nejde, možná prý nějaké ochranné nastavení u prodejce? Použila jsem jinou kartu a to už šlo bez problémů.
Pokud máte zboží od více dodavatelů, tak zkuste zaplatit třeba jednoho dodavatele, jestli ta platba projde. Když OK, tak opět zkuste zaplatit zbývající dodavatele najednou, když ne, zase jednoho zaplatit samostatně. Je možné, že budete muset zaplatit jednotlivě každého dodavatele zvlášť ![]()
Více asi neporadím, také jsem s tím bojovala, než jsem přišla na to, že přes 130 USD se prostě s kartou na platbu nedostanu, celková cena musela být nižší.
Mě se jednou stalo, že jsem nezatrhla typ karty, mam Viza, a bylo tam master Card.. Taky mi to pak házelo nějaké chyby s účtem.
@brulinka Ano, to je taky pravda. Já mám MC a když jdu platit tak mi to vždy nabízí VISA, ačkoliv je až na druhém řádku.
@zdenek.kasl Ne, AE PayPal nepodporuje, takže není potřeba. Prý ho dříve podporoval, ale teď už ne, znovuzavedení se tedy nedá předpokládat.
Nezapomeňte, že můžete si nechat vrátit nějaké peníze za nákupy na Aliexpresu ![]()
@Lenka512 To urcite funguje.-) Kdyz poslou neco s dirou nebo prapodivnosti, coz se proste stava, tak nafotit a zadat refund. I kdyz se to treba musi eskalovat, ze prodejce neche npared uznat, tak vetsinou nejake drobne vrati.
Ahoj prosim vás já se chtěla zeptat jak je to s poštovným je tam psaná doprava zdarma to jako zaplatím jen uvedenou cenu a budu tomít doma nebo se něco doplácí???diky
Ach jo, pořád ten stejný dotaz, to je snad na každé stránce této diskuze ![]()
@Ban09 píše:
Ach jo, pořád ten stejný dotaz, to je snad na každé stránce této diskuze
na to nereaguj a máš klid, ne? ![]()