Poradna duly
Jana Čurdová
marry
Smutno mi ani není. Jsem s člověkem, kterého miluju. Jen se mi občas stýská po kámošce. Zažily jsem toho spoustu. Nebýt stopa, na kterého jsme jely spolu, tak nepotkám manžela. Měly jsme zrovna cestu do Německa.
Do Olomouce jezdím docela často. Spíš jezdila, když byla máma ještě na mateřské se sestrou. Teď už pracuje, tak to nebude tak často. ![]()
michello
Já jdu ke kadeřnici ve středu. Mám štěstí, že mi tam děti pohlídají.
Holky děkuju moc k blahopřání ![]()
Marry - Tesco je teďka místo Carefouru v OC Haná. Posílám gratulace k oběma budoucím narozeninám
!
Chipsy - tak ti teda s Nelčou děkujeme
! Příště si na tebe s Šárinkou dáme lepšího bacha.
![]()
Držím pěsti, ať tě přestanou bolet záda - já to znám moc dobře - měla jsem zlomený dva obratle, tak mě docela často zlobí..
Luco - tak jsme na pár měsíců stejnověké
.
Ahojky všem a hezký večer…
Luco
Já bych šla hned do ZOO,ale manža je pryč a nemáme řidiče ![]()
Hanade
Je mi líto,co jste zažili.Držím pěsti,ať vás už nic s malým netrápí…
Tak koukám,že nás je tady maminek ve stejném ročníku docela hodně
Mě bude 24 v listopadu,toto letí ![]()
Tak Tobi je už hodný miminko jako dřív,asi ho rozhodila návštěva u známých.Teď už vím,že budou návštěvy chodit k nám ![]()
Mě přijde kámoška kadeřnice domů ve čvrtek,už se nemůžu dočakat,to bude zaase změna ![]()
Vše nejlepší všem oslavencům.
Moc vám děkuji za podporu.Také pevně doufám, že se vše obrátí k lepšímu
![]()
Já s těma Tesco plínama jsem také moc spokojená. Navíc bydlím kousek od Turnova, kde se vyrábějí
Navíc v Ontexu pracuje teta. Teď měli v jejich prodejně na plíny akci. Jedna vyšla na 3 koruny (ty lepší) a na 1,50 ty igelitový. Ty já tedy nepoužívám. Mají tam i vlhčené ubrousky. Je to docela fajn, že jsou tady u nás. Kdykoli my plíny dojdou, tak se tam manža staví a vždy je mají.
Jak jste tu psali o ZOO, tak se mi poní tak zastesklo, že jsem nám naplánovala výlet do Prahy. Už se tam chystáme dlouho, ale manžel měl vždy něco důležitějšího
Tak jsem stanovila datum a domluvila to se známými. Tak se mi z toho alespoň manžel zase nevyvlékne
![]()
Ještějsem se chtěla zeptat.S počítačem to moc nemím, ale chtěla bych vložit nějakou fotku a nevím jak na to ![]()
Danielko, ukazovala jsem muži míry miminek ze seznámku a tvojí Elenku a říkal mi, ať sem vložím aktuální míry našeho miláčka, abys neměla „depky“ z toho, že máš největšího jedlíka v červňátkách. Prosím tedy o zaktualizování - máme ve 3 měsících 7,4 kilo a 63 centrimetrů a jsme na to náležitě hrdí !!!
Díky bohu za to, že nám tak chutná. Myslím, že můžeme být o to spokojenější, že našim mimíškům tak prospívá naše mlíčko, nemyslíš, Danielo?
Také vše neeejjjj všem oslavencům…holky vy jste tak mladééé,chjo,chjo ![]()
ZOO: v Olomouci jsme byli na jaře,ale příští rok bych chtěla zajet do Lešné…prý to tam je moc pěkné…mohl by z toho být i nějaký srazík,co vy na to ![]()
Dnes jsme byli s malou u dr…něco se ji vyhodilo na tváři a ručce,ale prý to bude jen reakce na aviváž…a to peru v Lovele a aviváž taktéž Lovela ![]()
Dneska jsem na procházce dělala průzkum cen Hexa…tak většinou všude cca 1670.-…jen v Tescu Ov Poruba za 1600.-
Všem oslavenkyním přeji všechno nej…
Fani ale to víš, že jsem spokojená
Jen mě polekalo, jak rychle přibírala. Teď už to jde pomaleji, tak snad i někdy zhubne
Holt některé mimi je hubené, některé baculaté.
Možná je to proto, jak se pořád snažím udržet tu laktaci. Nedávno jsem tady psala, že mám pochyby o vlivu těch homeopatik. Teď už vím, že opravdu zabírají. Dokonce mám teď více mlíčka v tom prsu, kde jsem měla zánět. Jenom je blbý, že musím odstříkávat.
V sobotu jsem chtěla vyzkoušet, jestli by se Elen přece jen nevrátila k normální poloze krmení. Vysloužila jsem si hodinový hysterický křik
Chudinka, nemohla jsem ji vůbec utišit. Asi ji v té poloze moc rozbolí bříško ![]()
Musím ale říct, že ty různé polohy asi mají něco do sebe. Od té doby, co Elí papká vleže, neměla koliku ![]()
No a Pavlíkovi tedy taky chutná
Jdu vám ty míry poopravit…
Nechceš dát nějaké fotečky do galerky?
Luco tu cestovní postýlku už jste asi koupili, že? V Intersparu ji teď mají v akci za 899,–Kč
Hanah ty ze sebe děláš stařenku!
Ten srazík je dobrý nápad, my se s manželem do Lešné chystáme už tři roky
Nějak nám to pořád nevychází…
Holky seznámek je na předešlé straně, tak jsem jej jen opravila. Fani máte rekord, největší váhový přírůstek
** Holky, všem co oslavujou všechno nejlepší!!!
Hanade-** vítám Tě tady mezi náma a přeju, abyste byli v pohodě a zdrávi! Dneska jsme byli na kontrole kvůli váze, jestli už budeme moct očkovat. Takže Karolínka má 5020g a očkování proběhne ve čtvrtek. Koupila jsem Hexa za 1631,–Kč. Chtěla jsem, aby mi Karolínku i přeměřili, ale doktorka tam něco dělala, tak jí měřila sestra a vzala to dost zhruba, takže jí vyšlo 66cm!!! To znamená, že kdyby to tak opravdu bylo, tak za dva týdny vyrostla o 7cm!!!!!!
To asi není možný ne? Prostě před 14 dny, když jí měřila doktorka, tak měla 59cm. Až jí zejtra budem koupat, tak jí zkusíme změřit sami…
Chipsy - to je mi Tě líto s těma zádama. Já sama mám špatně postavený SI klouby a mám se zádama obrovský potíže. Musím každý ráno cvičit, jinak bych asi nebyla schopná vůbec ničeho… A i tak to není žádná sláva… ![]()
Danielo: však my se tam taky chystáme pěkně dlouho
tak na to budeme pamatovat a příští rok to domluvíme
ale taky by se mohl ještě někdo přidat,ne ![]()
Ahoj děvčata
Danielo
Postýlku jsme ještě nekoupili. Díky za info. Asi ale koupíme v Jysku tu rakev.
Je sice černá, ale vypadá bytelně.
Faninka
Tý brďo to je macek. Holky co těm dětem dáváte, že tolik přibírají. ![]()
novia a marry
My jedeme do Olomouce buď teď v pátek na celý týden. Nebo příští středu 27.9. - 8.10. Nemusíme jít do ZOO, klidně se můžem sejít v nějaké kavárně pro maminky s dětmi. Musím mít nějaké zabavení pro Aničku, jinak by vás udolala otázkama typu PROČ.
Samozdřejmě jestli budete chtít a mít čas. Naši ještě neviděli Silvu, takže budeme jezdit po návštěvách, ale volné odpoledne si klidně najdu.
Ahojde,
ja byla vcera celej den s kamoskou v TU a perfektne jsme si to uzili,deticky byli prekvapive hodny
,posmajdali jsme po kramech,posedeli v kavarne,no pohoda
.
Hanade ty jo
,to jste si uzili,ale hlavne at uz je vse v poradku.
Danielo taky prosim o opravu
pred mesicem jsem o rok zestarla
![]()
Jdu nam posbirat veci a vyrazime do mesta,jdem na ten ultrazvuk ledvin, doufam ze to bude v poradku a mam spicha zas s dalsi kamoskou.
A ted mi Maty nablil do klavesnice
tak to zni musim jeste dostat nez pojedem
![]()
Luco,
já bych přijela,ale bohužel není řidič…
V Lešné jsme měly sraz s holkama z rodinky 10.9 a bylo to super.tady je jedna ukázka.Je tam má maličkost s Tobim,Sebi s novou kamarádkou Eliškou
Všiměte si ruky Elišky
![]()
http://rodina.cz/…bum/16_6.jpg