Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky.ja jsem natom tak ze jsem ve 36 tt. Uz jse na maleho moc tesime ale chyby mi nejaka kamoska ktera by rada zasla na kafe pokecala a poradila bydlime asi rok a neco v jinocanech nikoho tady neznam cekam prvni Mimi a bojim se jak to vse zvladnu nejradej bych nekam vyrazila do prahy podivat se projit ale neni skyline krom pritele. Ten je porad semnou
Tady Praha Černý Most tak se pojdte sejít kdo je v okolí at nejsme samy
![]()
Holky jsem na tom stejně, hodně jsem se nad tím zamýšlela vždycky když jsem sledovala sex ve městě…a tákkkkk jsem jim to kamaráství záviděla, taky bych chtěla takovou pořádnou opravdovou kamarádku aspoň jednu…Mám plno,,kamarádek´´ ale jsou to jen známé které vidím jednou za měsíc…a ta prvá nepřichází…jedna byla ve škole aale to už je pryč, rozprchly jsme se do světa…
@Katynkaa dost podobná situace té mojí z města na vesnici, ale najít tady nějakou kamarádku je fuška, protože když jdeme s malým ven tak krom důchodců tady nikoho nepotkáme s dětmi, tady se to asi řeší tak, že se děti dají na zahradu a dítě hrej si
. A jelikož jsem dá se říct tak nějak sama tak si říkám štěstí, že existuje internet a různé diskuze takže večery trávím ve společnosti počítačového kamaráda jak já říkám ![]()
Holky, taky mi tady v okoli Litomeric chybi kamaradka. opravdouvou kamosku mam u rodicu, to je 100km a tam jezdim jednou za 3tydny. a tady nikoho nemam a jsem tady 3rok. proste mi chybi pokec.ne ze bych se stranila, to ne mam rada srandu.
@Integra tak presne takhle jsem to mela taky stacilo se prestehovat a bylo. Z rodneho mesta zbyla jedina kamaradka a to si jen obcas napiseme a tim to konci. Kamaradka z prace? Tak s tou jsme byli kazda jinde jeste v dobe kdy jsem nebyla na neschopence a necekala prcka ted uz si ani nenapisem… a dalsi kamaradka vydime se cca 1× za mesic a to jeste na spolecne veceri kde ona ma manzela a ja pritele piseme si skoro denne ale resime spis recepty a podobny veci takze to taky neni uplne ono a tim jsem svuj vyber vycerpala… kolikrat premyslim jestli neni chyba ve me ![]()
Ahojky holky tolik času uběhlo…no je tady nějaká holka z centra přestěhovali jsme se na prahu dvě… A nikoho a nic tady ani pořádně neznám… Když jsem tady naposled psala byla jsem v 36 tt paniiiii to je doba…teď má náš malý už 15 měsíců to je mazec jak to utíká…
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale chodí sem známá. Ještě před měsícem jsrm měla dvě kamarádky, jedna sice, která mi hodněkrát ublížila, ale vždy jsem ji vzala na milost. Říkala jsem si, že nemůže být tak sobecká a zlá(no zřejmě jsem fakt naivka na druhou),přesvědčila jsem se, že je to mrcha. Nejhorší je, že jsem přišla o tu druhou, o které jsem si myslela, že je moje kamarádka na celý život. Věděli jsme o sobě všechno. Bohužel začala se chovat hrozně. Říkám si, jak jsem blbá…O obě jsrm přišla ve stejnou dobu.Ale teď se cítím hrozně. Říkám si, jestli nejsem divná, že nemám kamarádky. Nejsem ten typ, co potřebuje partu kámošek, stačí mi jedna, jenže pak nemám nikoho ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale chodí sem známá. Ještě před měsícem jsrm měla dvě kamarádky, jedna sice, která mi hodněkrát ublížila, ale vždy jsem ji vzala na milost. Říkala jsem si, že nemůže být tak sobecká a zlá(no zřejmě jsem fakt naivka na druhou),přesvědčila jsem se, že je to mrcha. Nejhorší je, že jsem přišla o tu druhou, o které jsem si myslela, že je moje kamarádka na celý život. Věděli jsme o sobě všechno. Bohužel začala se chovat hrozně. Říkám si, jak jsem blbá…O obě jsrm přišla ve stejnou dobu.Ale teď se cítím hrozně. Říkám si, jestli nejsem divná, že nemám kamarádky. Nejsem ten typ, co potřebuje partu kámošek, stačí mi jedna, jenže pak nemám nikoho
jsem na tom stejne. mam spatny zkusenosti. vzdycky jsem byla ta hodna, delala vsem vrbu a pomahala, ale akorat me to ubijelo. jedna jakoze nej kamoska sbalila kluka o kterym vedela ze se mi libi a jeste mu to rekla, ze bych ho chtela, druha mi kradla sminky
a treti byla citovej upir. jenom onaonaona lituj me, vsichni mi zkazili zivot blablabla. byla s ni sranda vsechno, ale kdyz ji chytla depka, chodila jsem domu uplne vyrizena psychicky. ja celkove moc neverim lidem a nepoustim si je moc k telu
ac to bude znit blbe, tak moje nej kamoska je asi moje mama. a to jsme driv mely fakt vztah na houby. taky nevi vsechno, ale rikam ji toho nejvic.
a divna urcite nejsi ![]()
Mam to hodne podobne, kamaradku kterou jsem mela se zmenila s narozenim jeji dcery a od te doby si vubec nerozumime. Ja uz jsem na materske 3 roky a nenasla jsem si kamaradku s kterou bych si sedla. Chybi mi nekdo komu se sverovat a tak. Doufam, ze casem nejakou najdu.
Jsem na tom stejně, z nejlepší kamarádky se stala normální kámoška, obě máme děti a už se tak nevídáme, tak jednou zaměsíc když k ní jedem celá rodina na návštevu nebo oni k nám, druhou kvůli její pracovní vytíženosti nevidím vůbec. Jsem spíš samotář, ale jedna kámoška třeba v obci bydliště by mi bodla.ale se mnou je to těžký ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale chodí sem známá. Ještě před měsícem jsrm měla dvě kamarádky, jedna sice, která mi hodněkrát ublížila, ale vždy jsem ji vzala na milost. Říkala jsem si, že nemůže být tak sobecká a zlá(no zřejmě jsem fakt naivka na druhou),přesvědčila jsem se, že je to mrcha. Nejhorší je, že jsem přišla o tu druhou, o které jsem si myslela, že je moje kamarádka na celý život. Věděli jsme o sobě všechno. Bohužel začala se chovat hrozně. Říkám si, jak jsem blbá…O obě jsrm přišla ve stejnou dobu.Ale teď se cítím hrozně. Říkám si, jestli nejsem divná, že nemám kamarádky. Nejsem ten typ, co potřebuje partu kámošek, stačí mi jedna, jenže pak nemám nikoho
Ahojky, já mám nejlepší kamarádky 4. Jedna kamarádka, které můžu říci hodně, pak má sestra, které mohu říci ještě více, než první kamarádce, potom můj manžel, kterému řeknu ještě více, než těm dvěma předchozím a ta čtvrtá, které řeknu, úplně všechno a která toho ví nejvíce z těch všech, jsem já ![]()
Plútarchos 36
starověký řecký historik a filozof 46 – 127 „Nepotřebuji přítele, který kýve na všechno, co řeknu. Můj stín kýve přesněji.“ stín
„Přítel je, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád. Je to osoba, s kterou se odvažujete být sám sebou.“
Lidé nám do života přichází a zase odchází, někdy se vrátí a jindy s nima tu společnou cestu už nenajdeme. Klidně napiš zakladatelko, ráda pokecám ![]()
Holky, vidím, že je nás víc. Na jedné straně mě to uklidnilo, na druhou je mi to líto. Vím, že mám fajn partnera, zdravé děti, ale ten pocit samoty, že nemůžu zavolat nikomu, aby šel na kafe, do kina nebo s detma jen tak ven je hrozný
.Co bych dala za dobrou kamarádku, je to fakt asi o štěstí. Chybí mi plkat o holčičích věcech, aspon to e mimino je, jinak nevim. Říkám si, jestli to nemaj jednodušší ty potvory, který se uměj přetvařovat a vlastně se dokážou bavit s každým
.Už kvůli dětem mě mrzí, že jsou jrn s námi. Někdo má aspon pěkný vztahy s rodinou, jenže já se sestrou i matkou nulový. Jen využívaj, nějak to vše navazuje. Kdybych přišla o partnera, přišla bych o vše ![]()