Chybí mi opravdová kamarádka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7148
24.11.10 14:52
marty2010 píše:
Meg - já právě, že tvoji přezdívku znám, tak jsem to popletla, vím, že právě v té skupině Praha a okolí je hodně mamin z P5. JJ, já jsem z P10 - Zahradní město.

Odkud znáš můj Nick?
Asi s té skupiny ne?
Je tam pár diskuzí a tuším že tam někdo s tvého okolí byl.Koukni se tam ještě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3735
24.11.10 14:58
MegK píše:
marty2010 píše:
Meg - já právě, že tvoji přezdívku znám, tak jsem to popletla, vím, že právě v té skupině Praha a okolí je hodně mamin z P5. JJ, já jsem z P10 - Zahradní město.

Odkud znáš můj Nick?
Asi s té skupiny ne?

JJ, právě z té skupiny…spíš ta fotečka mi byla povědomá :wink:
Je tam pár diskuzí a tuším že tam někdo s tvého okolí byl.Koukni se tam ještě.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
24.11.10 15:04
marty2010 píše:
MegK píše:
marty2010 píše:
Meg - já právě, že tvoji přezdívku znám, tak jsem to popletla, vím, že právě v té skupině Praha a okolí je hodně mamin z P5. JJ, já jsem z P10 - Zahradní město.

Odkud znáš můj Nick?
Asi s té skupiny ne?

JJ, právě z té skupiny…spíš ta fotečka mi byla povědomá :wink:
Je tam pár diskuzí a tuším že tam někdo s tvého okolí byl.Koukni se tam ještě.

Nějak se to pomíchalo :mrgreen:
Tuším že loooli nebo tak nějak bydlí u Opatova.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Peo
6738
24.11.10 15:07
Alichi píše:
Peo píše:
Já teda profily nezkoušela, ale moc nevěřím, že se tu někdo najde od nás.. a zase psát někomu s kým jsem se v diskuzi ani nepotkala mi přijde blbé..
Přesně - můžu si tu nechat vyhledat maminy od nás, ale co s tím? :nevim:

Přesně to samé jsem udělala já, bylo jich tam asi šest, tak jsem na ně chvilku koukala a pak jsem to zavřela.. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
24.11.10 15:10

Holky,mizím…
Musím k Domčovy.

Mějte se tu krásně
zatím pá :mavam:

PS: Alichi a Peo třeba když se s nima začnete bavit tak zjistíte že máte hodně věcí společných.
Chcete odvahu :hug:

Příspěvek upraven 24.11.10 v 15:12

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
24.11.10 15:12

PS:Peo a co třeba Breva

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12968
24.11.10 15:12

Že by řešení?? :think: :lol: :lol: Jak je na emimču Vánoční kolotoč, tak že by se rozjela emimčová seznamka :palec: :palec: :palec: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7148
24.11.10 15:13

:think: skvělý nápad :palec: :palec: :palec: :mrgreen: :mrgreen: :dance: :dance: :dance: :dance:

zatím mizím

Holky jestli mě naštvete tak vám založím seznamku ve skupinách a bude …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5631
24.11.10 15:16
Peo píše:
Alichi píše:
Peo píše:
Já teda profily nezkoušela, ale moc nevěřím, že se tu někdo najde od nás.. a zase psát někomu s kým jsem se v diskuzi ani nepotkala mi přijde blbé..
Přesně - můžu si tu nechat vyhledat maminy od nás, ale co s tím? :nevim:
Přesně to samé jsem udělala já, bylo jich tam asi šest, tak jsem na ně chvilku koukala a pak jsem to zavřela.. :mrgreen:

Co s nima, když nenapíšou samy, že. :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3735
24.11.10 15:28

Holky, ono to chce odvahu…já se takhle seznámila, ale bohužel se maminka odstěhovala jinam…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
24.11.10 16:24

Ano opravdu to chce odvahu.Já už si třeba teď píšu s jednou maminkou s této diskuze :-D
Já se seznámila s jednou maminkou ale na jiné seznamce né tady.A fakt jsem si padli do oka.Jezdili jsme s dětma spolu i na plavání kurz.Občas se vídáme celé rodiny a byli jsme i v divadle.Bohůžel jak už jsem psala tak nemají pořád čas protože zařizují barák.
Ono je to i často někdy tím že jsme pohodlný a nechce se nám seznamovat s novými lidmi :mrgreen: ale teď to nemyslím nějak špatně. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3307
24.11.10 18:40

Pro Alichi-klidně se můžem sejít ve Zlíně.Jsem pro.Zatím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5631
24.11.10 21:11
Marka76 píše:
Pro Alichi-klidně se můžem sejít ve Zlíně.Jsem pro.Zatím.

Poslala jsem ti SZ. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
24.11.10 21:42

Holky, my jsme si založili skupinu a je nás tam 8 z 10 v okruhu asi 15 km :palec: Ale protože máme malá dítka tak se asi sejdem až na jaře :roll: :cry: Ale jinak je to super… Proberem doktory, obchody a tak co známe všechny. Takže to určo zkuste, snad se tu pro každou z vás nějaká skupinka v okolí najde :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Peo
6738
25.11.10 07:31
Alichi píše:
Peo píše:
Alichi píše:
Peo píše:
Já teda profily nezkoušela, ale moc nevěřím, že se tu někdo najde od nás.. a zase psát někomu s kým jsem se v diskuzi ani nepotkala mi přijde blbé..
Přesně - můžu si tu nechat vyhledat maminy od nás, ale co s tím? :nevim:
Přesně to samé jsem udělala já, bylo jich tam asi šest, tak jsem na ně chvilku koukala a pak jsem to zavřela.. :mrgreen:
Co s nima, když nenapíšou samy, že. :lol: :lol: :lol:

Alichi, to ani ne, ale je mi hloupé psát úplně cizímu člověku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová