Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Uf tak jsem vás dočetla ![]()
přidám se, mám doma květnového raubíře, narozeného 32tt
ale dneska si ho lidi pletou se školákem, pusu taky nezavře, od dvou a pul je ve školce
a dokonce se nám tam už i oženil ![]()
@Nelly 66 píše:
Ahoj, mam syna listopadovýho
já mam teda holky problémy se synem takové, že se bojí chodit na velkou, zadržuje to do té doby než je to už bolestivé, nevím co s ním mám dělat. Hlavně mi vůbec nechce jíst maso, možná kvůli tomu má jen 102 cm, jinak teda do školky chodí od 3 let a hrozně se mu tam líbí, naučil se i hezky mluvit, prože mi začal poměrně dlouho.
My máme 110 cm
Taky je to takovej prdolka, ale má 17,5 kg ![]()
Jinak po obědě nespí, jen u babičky
To už musí být hoooodně unavenej, když usne. Akorát v autě spí okamžitě, at jedeme 10 km, nebo 200km ![]()
Zadek si utírá sám, ale musím to potom jít doladit ![]()
A mluví dobře, akorát r a ř mu moc nejde, ale prdel umí říct perfektně, třeba krtek a tričko už mu tak dobře nejde ![]()
@Eugiinka píše:
Tak to my máme 120cm a 22kg
A to jste narozený 32tt? To my 40+2tt
Nevím po kom je teda tak malinkej, já mám 172 cm ![]()
@Eugiinka Tak to máte doma pořádnýcho chlapa
. Dívám se, že máš stejný termín porodu jako já.
Naše holka má 109cm a 18kg a jedna Dr. nám řekla, že vypadá jako školačka. Přitom ve školce nijak nevyčnívá.
@orionk
No jo 172 malem jsem se trefila ja 156
.Co bych dala aspon za 166 ![]()
@gorina 172 a 190 ![]()
Ve školce teda docela vyčnívá, hlavně mezi holčičkama. A taky má nohu 31
![]()
Písmenka jí jdou všechny, jen si šlape na jazyk při sykavkách, tak trénujem bez logopeda a je to už daleko lepší.
Jinak po obědě mi nespí od 21měs, takže ve školce po obědě jenom leží a odpočívá, popř. poslouchá pohádku. V autě taky nespí, jen výjimečně usne, když jedem 200km k našim, ale většinou ani to ne..
@gorina píše:
@orionk
No jo 172 malem jsem se trefila ja 156.Co bych dala aspon za 166
Jéééé a co já bych dala za 156
Jsem jak žirafa
![]()
Ahoj holky, tak se přidávám k vám máme doma Kačenku je narozena v září 2008 ![]()
@PetiteFillette píše:
@gorina 172 a 190
Ve školce teda docela vyčnívá, hlavně mezi holčičkama. A taky má nohu 31![]()
![]()
Písmenka jí jdou všechny, jen si šlape na jazyk při sykavkách, tak trénujem bez logopeda a je to už daleko lepší.
Jinak po obědě mi nespí od 21měs, takže ve školce po obědě jenom leží a odpočívá, popř. poslouchá pohádku. V autě taky nespí, jen výjimečně usne, když jedem 200km k našim, ale většinou ani to ne..
My máme nohu 28, taky docela děs k těm 110cm ![]()
Ahoj, nakoukla jsem:) mám kluka narozeného květen 2008 a jak to tu čtu tak je prcek, 105 cm a 17 kg i s oblečením
teď chodí první rok do školky, sám chtěl (mám ještě mladšího) a docela se mu tam líbí