Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Dnes jsem dělala dukanovské lívance a byly moc dobré! až jsem byla překvapená..
máte nějaké oblíbené recepty? chtěla bych vyzkoušet něco dalšího, ať ten jídelníček nemám pořád stejný..děkuju ![]()
@adeeelia Koukni do fotoalba k tématu k diskuzi tady vlevo nahoře na stránce. Tam máme krom fotek Derise, našich fotek a dalších důležitých věcí též fotky našich kuchařských úspěchů… a u většiny z nich je v komentáři přidaný recept.
Hledej, ty co jsou v albu, jsou osvědčené.
@Kaspinka píše:
@sirikit no vopovaž se!!! dobře dojeď
Nikam nejedu, změna. Volá synek: - „Tak ahať, já na to koukal. V Berouně borec má boční dveře za vosum set, pytel za dvěstě.“ Pak mi vyjmenoval dalších několik součástek vozidla, vyžádal si 3000,– a „moji“ asistenční oktávu, protože žere míň než jeho mazda… „Akorát nevim, jak s tou nápravou, to bude zas raketa, jeďně že bych se zas spojil s těma Polákama, ať prošťáraj squaty… to bude dobrý hele, já hodil na Face co potřebujem, všichni kámoši to sdílej a rovnou mi posílají nabídky. Odpoledne sjedu do toho Berouna, ještě kouknu, jestli někdo něco nemá při cestě. Cestou rozplaším toho blba, jestli už kontaktoval svou pojišťovnu a když ne, nahlásím to sám. Ty seš v šoku, že jo, a nebudeš se s tím rozčilovat!“
![]()
V pozitivním šoku jsem až teď, koukněme, nakonec ještě vezmu Facebook na milost, ne?
Každopádně ale teda nikam nejedu a místo toho udělám svým mužům štrůdl.
Takže Kaspi, Harfi a všechny, které zrovna vyšilujete ze svých malých ďáblíků - přijde den a vy chlapečkovi odpustíte i to, jak to tenkrát při porodu bolelo. ![]()
Mám radost, synek to má dokonale naplánovaný: honem dostat k autu likvidátora, mezitím shánět dílce. Sotva si to likvidátor sepíše, vlítnout na Pežo s týmem lidí od aut a peža resuscitovat… pak shrábnout prachy a nazdar, zapomeňte, vyšetřování skončilo.
Tak já do tý Jihlavy pojedu až v pondělí, stejně prší a já si včera užila příkoří dost.
![]()
Příspěvek upraven 11.09.14 v 13:43
@sirikit Dobře dojeď ![]()
Všem holkám gratuluji k úbytkům, myslím, že i pár deka dolů umí potěšit.
Musím se s vámi podělit o svou radost - včerejším dnem jsem pokořila 1000 uběhlých km v tomto roce
. Před 2 lety, kdy jsem začala běhat a byla ráda, když jsem dala 3 km, jsem o tom ani nesnila ![]()
@Bibiana1 Jsi obdivuhodnej blázen. Já se děsím možnosti, že bych kdy byla nucena uběhnout v kuse 300 metrů. ![]()
![]()
@sirikit asi jsem fakt prdlá
. Od ledna jsem si se začátkem Dukanky začala psát, kolik běhám, v dubnu první závody a 9,6 km v kuse, samým štěstím jsem pak celou noc nespala a následující den se stále usmívala
. Od té doby běhám s aplikací a každý měsíc se snažím přídávat - srpen 155 km. Ale že to bude 10.9. tisíc km mě fakt ani nenapadlo ![]()
@sirikit miluju tvýho synka platonicky na dálku jak se vzorně stará o chudinku matinku
je to slaďouš:)
@Bibiana1 1000km???
seš borec ![]()
@LydiaD Ať uzavřu nějak stylově motoristické historky..
Pouštěla jsem si teď náhodný výběr z muziky a telefon mi mimo jiné vybral Tacho.
Úplně něco jinýho, než ty posloucháš, ale schválně si to pusť. Nepodezírám tady prakticky nikoho, že ten film zná, možná tak JaniceB nebo Majda.
Já ho měla povinně, co můžete čekat s motoristickým bláznem v rodině, kterýho jsem nota bene k Landovi přivedla já.
Garantuju ti, že tu písničku si poslechneš, a pak ještě 16× nejmíň.
Geniální slova.
Ovšem ZAKAZUJU ti ten film si stáhnout a skouknout. Jmenovitě ty bys byla vyřízená ještě tejden.
![]()
http://www.youtube.com/watch?…
@Kaspinka píše:
@sirikit miluju tvýho synka platonicky na dálku jak se vzorně stará o chudinku matinkuje to slaďouš:)@Bibiana1 1000km???
seš borec
Taky kdo by se ti divil. Je to takový můj ninja…
![]()
@sirikit Já Tacho znám
dobrej film
Jinak synka asi taky miluju, kolik že mu je? A má vážnou známost? (Jak vážnou?!)
takhle se starat o maminku, to je teda fakt krásný!
![]()
@Bibiana1 Gratuluju holka! Ale pro mě jsi teda magor. Já běh nesnáším nejvíc ze všeho, v kombinaci s mým astmatem + fyzičkou hluboko pod bodem mrazu je to peklo. Ale slyšela jsem, že když se na něj člověk naučí tak je to šíleně návykový a super na pročištění hlavy a uvolnění endorfinů..takže nakonec před tebou vlastně jen smekám
jednou bych tomu taky chtěla přijít na chuť
já „chodim“ (když zrovna někam chodim) na squash a taky fitbox, to mě baví oboje moc
ale dokopat se je pro mě děs, a to i když mě to baví
jsem asi hold člověk od přírody líný a musí se mi to dostat pod kůži v pravidelných intervalech, jinak mi to nejde ![]()
@sirikit píše:
Taky kdo by se ti divil. Je to takový můj ninja…![]()
![]()
@majda123456789 ..Někdy vypadá i příčetněji, neboj (já to za chvíli smažu, ať nám nezanáším diskuzi).
Na konci listopadu mu bude 28 a vážnou známost ani tak nemá.
Za ty jo, klid!
![]()
@sirikit ty voe tu flašku rumíku vytáhl sám nebo s pomocí?
jestli sám tak ho miluju ještě víc
a o autíčko by se mi mohl starat taky, stačilo by ho pro začátek vysát ![]()