Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@rokyta1
nee nekoukala já se tam moc nevyznám mám to fakt chvilku
@Kebinka tak já ti pošlu odkaz, teď se odpojuji a vezu pc na opravu ppáček
@Kebinka http://www. womenzone. cz/encyklopedie/mereni-bazalni-teploty koukni sem, je to docela zajímavý…
@rokyta1
jj to jsem už četla a jsem z toho stejně jelen… ![]()
pokud teda ovulka byla včera 10 tak kdybych to dostala 20 tak je nějaká šance že bych otěhotněla ![]()
@Kebinka to víš, že je šance…budu se těšit s tebou. Ale těš se jen malinko, víš co se říká? Že když se člověk na něco těší, tak to nedopadne. A nebo víš co? Já se budu těšit za tebe a ty nad tím nepřemýšlej ![]()
PC opravenej, vadný výstup z grafárny…jupí už nevidím všechno retro ![]()
s retro obrazovkou jsi mě pobavila
![]()
já se netěším nebo…jen mě zajmá jestli ta možnost tu je… ![]()
takže zítra musím mít zase vyšší teplotu…test už dělat nebudu
@Kebinka testovat nemusíš, ale teplota by měla být výš…možnost tu je velká, to si piš, že jo ![]()
No test byl už dnes negativní takže byl jen ty 2 dny pozitivní takže právě nevím kdy to mám brát že ta ovulka byla a na tom grafu se mi to nevyznačí
@rokyta1
ahoj kočko ![]()
tak jsem z té teploty fakt divoká…vůbec se mi nezvedla ![]()
@Kebinka ahojda, no máš to divoký, ale řekla bych, že tvoje výchozí teploty jsou 35,8 a zvednuté už 36,1 a to stačí. Ona se teplota může zvednout třeba jen o 0,2. Graf je tedy divnej, no určitě ho doměř a i kdyby jsi nebyla těhu, tak měř dál, třeba další graf už bude normální. A nechceš zkusit měřit dole? Třeba to dělá to měření v puse ty odchylky. ![]()
no a mě teplota klesla, takže je to jasná mrcha ![]()
@rokyta1
kočko to je divočina viď
![]()
takmi jako řekni kdy ta ovulka byla setkala jsem se i s tím že mi bylo řečeno že ani vůbec nebyla
![]()
ano teplotu zkusím měřit dole ale až další cyklus…dnes jsme to zkusila ráno v ústech: 36,1 a dole 37,3 ![]()
jéééé to je mi líto že to je MS ![]()