Jde zachránit vztah po manželově nevěře a zamilovanosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
trumbelín
Kecalka 164 příspěvků 17.01.11 11:24
Jde zachránit vztah po manželově nevěře a zamilovanosti???

Jsme spolu 6 let a manželé rok a půl.Máme ročního chlapečka. Už před 2 měsíci jsem začla pozorovat nezájem a jiné chování......nehladil mě, neřekl, že mě miluje.....a já začla mít podezření.Opil se a já to z něho prostě dostala!!!Řekl,že spolu jsou 2 měsíce a že spolu pracujou.A taky že ji miluje a neví,co dělat!!Šla jsem si balit,ale potom se to ve mě šprajclo a řekla jsem si,že pokud uteču,je všemu konec.Takže jsme to začli řešit!!!On ždycky,když byl problém,tak od něho utíkal!!Nikdy nechtěl problémy řešit a taky neřešil!!Já tudíž kolikrát ani nevěděla, že se něco děje,nebo že dělám něco špatně.. No a tak se to v něm hromadilo a prostě si řekl,že vlastně není šťastnej a není ve vztahu spokojenej…aniž bych něco věděla.Do té holky se údajně zamiloval!!! No,je to zamilovanost,ne láska....... Ona je stejně stará jako já (26 let) a má 2 letou holčičku.Tak jsme povídali a povídali a z něho vylezlo,že nechce opustit rodinu a nechce se rozvádět!!Že on sám vyrůstal bez táty a nemůže to udělat malému!!Já jsem teda řekla,že jsem ochotna zapomenout a začít znovu, pokud to ukončí!!Takže prej jo..no ale neukončil. Přijel z práce zase s tím,že neví,co má dělat!! No, zase jsem to obulela,ale vzchopila se a řekla,že se své rodiny nevzdám a že budu bojovat!!!Nato on se rozbrečel jako malá holka a říkal,že si mě děsně váží,jak za nás bojuju a že nechápe,kde se ve mě bere ta síla po tom všem, co mi udělal!!!No,já se přeci nemůžu zhroutit jako domeček z karet,já tu musím fungovat pro malýho!!!!!!Sebral se a odjel v 1 ráno do práce a vrátil se až druhej den večer....... Přijel s tím,že to nadobro ukončil!!!!Ten večer měli v práci chlastačku a já ho prosila,ať nikam nejezdí, že pokud teda chce být s rodinou jak říká,bude s námi doma… ale stejně odjel!!!Já celou noc nespala a představovala jsem si to nejhorší!!!Ráno přijel jako vyměněnej!!! Dal mi pusu,pohladil mě a řekl,že pojedeme na výlet,že potřebuju koupit nový mobil a že si zajdeme na oběd!!To bylo krásný!!!Ještě jsme si zašli do toho obřího akvária a byl to nádhernej den!! Večer uvařil večeři a dokonce jsme se pomilovali!! Říkala jsem si,že konečně snad dostal rozum!! Houby!!!!!!Pořád mu chodili sms a někdo mu volal......takže jsem mu vlezla do mobilu a ONA!!!Volala jsem ji a ona že to čekala..... že si zajdeme posedět na kafčo..... tak jsme se sešli a docela jsme zírali jedna i druhá!!! On to hrál na obě strany!!! Mě brečel doma,že nechce přijít o rodinu a jí brečel že ji miluje a že to doma skončil....... Takže se naštvala a jeli jsme za ním do práce!!Do očí mu řekla,že je to pokrytec a ubližuje všem okolo.Že hraje na obě strany a s takovým chlapem nechce mít nic společného!!!!Takže je konec a basta..... je to fajn holka a vídáme se a chodíme na kafčo. On??? Brečel a zjistil,že je v řiti!!! Já odjela a ona ho nechtěla!!!Večer přijel domů a jen se mě suše zeptal, jestli teda začneme od začátku????Neřekl ani promiń, ani je mi to líto..... nepřinesl kytku…nic!!!Tak jsem ho sjela jak malýho parchanta!!!Konečně jsem jednou měla navrch já!!!!Řekla jsem mu,že by bylo nejlepší,aby se zbalil a na pár dní odešel a třeba by zjistil,jestli mu chybíme nebo ne… To razantně odmítl!!!Já šla spát!!No a ráno odjel do práce...... Malej dostal horečky a já mu volala ať mi přivez sirup na bolest (rostli zoubky) a večer mi přišla sms,že jsem chtěla,aby vypadnul,tak šel......... že neví, kdy se vrátí a možná už nikdy!!!!Druhý den jsem za ním jela mu poděkovat,jak se vybodnul na malýho!!!!!A jak jsem ho viděla,začla jsem brečet a zase prosit,ať se vrátí!!!Že si to bez něj neumím představit a co malej....... no a domluvili jsme se na tom,že teda spolu budeme žít teď hlavně pro malýho a uvidíme,co bude.......Ale já to nedokážu!!!Já peru, žehlím,uklízím,starám se o malýho......... vše při starým a on mi neřekne ani dobrou noc,nepohladí mě, nedá mi pusu......Jako normálě se bavíme..... když něco potřebuju,pomůže mi........to jo,ale žádný kontakt!!!!Já fakt,nevím co bude.Jestli je s námi fakt jen kvůli malýmu,nebo potřebuje čas,aby zapoměl na ni....... nebo co vlastně se mu hoí hlavou!!!Řekl mi,že si strašně moc přeje,aby to bylo jako dřív,ale že neví,jestli to půjde!!!!!!!Sakra,ale on by přeci měl být ten,kterej by se měl snažit a ne já???????!!!!!!!Proč je pořád na koni????Řekl,že nic není vyhraný,ale rozhodně nic není prohraný...... Plno věcí jsme si vyjasnili a vyříkali..... já se snažím!!!Ale fakt na to musí být dva a já nedokážu dělat vše jako dřív když nedostanu ani pusu......... On mě tď prostě nemiluje a prý ho ani moc nepřitahuju..... Hlavně teď po tom všem už utéct snad ani nemůžu....... když už jsem toho tolik vydržela…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 17.01.11 11:36

Jemi moc lito, cim jsi si proslaa prochazis.
Na tvoji otazku, proc on je na koni - je to tim, ze ty jsi ho prosila, at se vrati domu…tim padem je na koni, vi, ze o nej stojis at se deje co se deje, mozna tim je take vyvolane to, ze nema zajem, ztrata respektu.. :nevim:

na chlapa plati nezajem, nedoprosovani se atd. V tomto pripade, bych ho nechala par dni, tydnu vycukat, vetsinou chlap prileze sam a pak ty budes na koni a pojede to podle tebe. Pokud neprijde, nestal za udrzeni a tvuj zajem.

Ted, co jste zase u sebe, pokud chces zmenit jeho chovani, tak bych rozhodne za nim nechodila, nevynasela bych na svetlo to co se stalo, proste bych vsechno nechala byt. Zacni se starat jen a jen o sebe a syna, zacni se zlepsovat a jeho vynechavej…vubec se mu o nicem nezminuj, obcas si vyjdi ven…pokud tohle na nej nezabere, tak je to " tulpas " :wink:

Nezapomen, ze tohle vse muze trvat i nekolik mesicu, nez si on uvedomi, ze TY jsi se zmenila, jses sobestacna, nezavisla, sebevedoma…on to musi videt a pochopit, ze te nema jistou.

Snad jsem to napsala srozumitelne..

drzim palce :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.11 11:40

upřímě si myslím, že jsi to vyřešila pěkně, Tý holce bych nevěřila, přeci jen spolu pracujou a můžou se domluvit! škoda jen, že jsi ho prosila aťse vrátí, kdyby přišel sám, bylo by to lepší! Teď na Tvém místě bych se přestala snažit! Je to jeho vina a Ty se chováš, jako bys za to mohla Ty!!! Ty bys teď měla dělat zagorku a nechat se obskakovat. Upřímě nevěřím, že to skončil. Promiň za upřímnost
Obdivuju Tě, já bych ho už nikdy nechtěla!!

Dvořka
Kecalka 150 příspěvků 17.01.11 11:42

Ahoj, je to hrozný, zvlášťk kvůli tomu, že máte dítě. Pokud byste byli sami, řekla bych ti, ať se s tím pánem rychle rozloučíš. Je těžké něco radit, stejně se budeš muset rozhodnout sama. Jestli ti ale řekl, že tě nemiluje a že ho už asi ani nepřitahuješ, nevím, jestli má v tuhle chvíli smysl něco řešit. I kdybyste splu zůstali, už mu nikdy nebudeš věřit a kdykoliv zůstane v práci dýl, budeš ho podezírat. Teď je váš klouček ještě malý a myslím, že by to pro něj nebylo až tak hrozné, kdyby od vás manžel odešel. Dnešní děti stejně tráví většinu času s matkami, protože muži jsou moc vytížení. Určitě by to pro něj bylo schůdnější teď, než třeba za několik let, až to bude víc chápat. Neřeknu, když chlap uklouzne někdy večer na diskotéce a jde vážně jen o to jedno…ale jestli jsou v tom už i city, je to špatný. Tvůj manžel se dle mojeho názoru chová jako puberťák a ne jako táta od rodiny. Možná právě proto, že ví, že tě má jistou se už ani nesnaží. Nemáš možnost se třeba na chvíli přestěhovat k rodičům a nechat ho v tom trochu samotnýho vydusit? Vrátila bych se k němu pouze tehdy, když bych byla opravdu přesvědčená, že to má v hlavě srovnaný a ví, co chce. Takhle to nemá budoucnost…a jak se říká, pro jednoho osla tráva nevyrostla. Zasloužíš si něco lepšího a tvůj klouček taky.

trumbelín
Kecalka 164 příspěvků 17.01.11 11:49

Samozřejmě, že můžu jít k rodičům!! Já mu to i navrhla.......šla jsem za ním s tí, že se s malým stěhuju a na to mi rázně řekl, že to tak nechce!!! Že spolu prostě zkusíme žít a uvidíme....... no a tak žijeme a mě ten týden přijde jako věčnost!!! Je mi blbý teď po tom všem hodit flintu do žita a utéct…už jsme si plno věcí vyjasnili…no, ale bohužel,je to pro mě čím dál tím horší být s ním doma a necítit lásku a jakýkoli zájem

vrobca
Hvězda diskuse 53594 příspěvků 17.01.11 11:58

Ahojky trumbelíno, to je smutný. Ale zachránit to půjde jen, když budete chtít oba dva a podle toho co píšeš, tak mi připadá, že chceš jen ty. Je škoda, že jsi šla za ním a prosila, aby se vrátil. Jak už psaly holky přede mnou, tím pádem si připadá, že je pro tebe nepostradatelný, nechává tě bojovat o sebe a dělá mu to dobře. Já si myslím, že bys měla zmobilizovat veškeré své síly a zkusit to bez něj. Třeba si uvědomí o co přichází, když nebudeš po ruce. To že se vybodl i na malého, když mu nebylo dobře, to by se mnou zamávalo asi nejvíc :nevim: Psala jsi, že to chceš udržet hlavně kvůli malému, ale ten to stejně za chvilku bude vnímat a pozná, že to není mezi vámi o.k. :-( To, že je tvá sokyně fajn, bych vůbec nebrala v potaz, protože se určitě před tebou snažila, ale jednou je to pro mne ženská, která sama má dítě a klidně si začně s tátou od rodiny a nevěřila bych jí nos mezi očima. Tak ti držím pěsti, aby vše dopadlo, jak si přeješ :palec:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 17.01.11 11:59

Ahoj,
asi to bude šíleně těžký, ale zkus prostě fungovat jak nejlíp to jde. Starej se dál, ale víc o sebe a o malého. Začni chodit cvičit, víc na sebe dbej, zajdi si na nákupy a na kafe s kamarádkou. Večer na víno nebo pivo…
Ať se pán trochu nad sebou zamyslí a začne se snažit. Tím, žes ho vzala zpátky, jsi mu dala jasně na vědomí, že ho prostě chceš a to za každou cenu. Takže on čeká a ty se snaž a když se mu to nebude líbit, tak zase uteče. Jenže chyba byla na jeho straně a to si musí rychle uvědomit.
Nedoporšuj se, nedožaduj se…bude to těžké, ale opravdu začni víc žít pro sebe a snad se on trochu vzpamatuje.
A co ti vyčítal, že děláš špatně a celé roky to v sobě dusil, až došel k závěru, že je vlastně nešťastný?? Nevymýšlel si náhodou??

trumbelín
Kecalka 164 příspěvků 17.01.11 12:02

No vyčetl mi, že od doby co máme malého, že se starám o něj a jeho zanedbávám...... To je pravda. Nikdy jsem nad tím ale nepřemýšlela!! Je fakt, že jsem ho nepohladila… sex byl tak 1× za měsíc.....A co mu vadí nejvíc je to, že jsem se viděla každý den s rodiči a taky se jim občas svěřila s našimi problémy…

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 17.01.11 12:04

Trubbelíno, zažila jsme totéž co ty… přesně, jen naší dceři bylo 6-7 let. Odešel za milenkou, bojovala jsme o něj, přece nebude dcera bez otce… (už tehdy to byl ale nezodpovědný flákač, lhář a zmetek)
Po víc jak roce se k nám vrátil, ale opusil milenku s měsíčním miminkem.
Pak začalo peklo at trevalo 2,5 roku, než mu praskla další milenka… to už pak letěl a já si vyčítala, že jsem to neutnulsa hned poprvé, že jsme si mohla ušetřit dluhy, pití, bití .....

A přitom sex byl 3-4 x týdně.

Příspěvek upraven 17.01.11 v 12:23

sthan
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 17.01.11 12:05

myslím ,že to pujde dát jakžtakž dohromady.Odpustit se dá lecos ale zapomenout ne.Ikdyž bude vše docela v pořádku,vždy tam bude ten červík pochybnosti .Záleží na tom jak jsi silná co jsi ochotna obětovat .

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 17.01.11 12:08

Hm, a jak moc on pomáhá tobě s malým a domácností? Věnuje se ti, zajde nakoupit, uvaří, uklidí, vyrazí ven s kočárkem…
S dítětem to není jednoduché a snažit se musí oba.
A pokud vím, tak jsi psala, že se staráš o domácnost a dítě, to znamená i o něj (pereš, žehlíš, vaříš..) a dítě je vaše.
To, že problémy neřeší a neřešil je dost nedospělé.

jadviga
Extra třída :D 14546 příspěvků 17.01.11 12:09

:-( :-( :-( :-( :-( smutné… je fakt, že jsi neměla ty za ním chodit, protože on to posr.l a tak teď na tom koni bude pořád… protože tys to tak chtěla…
je to hrozně těžká složitá situace a myslím, že ten kd osi tím neprošel, nemá co radit… takže neporadím, ale držím palce, ať jste s malým spokojení, ať už s tátou nebo ber. :hug:

trumbelín
Kecalka 164 příspěvků 17.01.11 12:10

já jsem právě že silná asi až moc!!Myslím, že to vše lhaní a jeho sliby atd........ že jsem si zažila už až až!!! Ponížila jsem se před ním a je si toho vědom!! Pořád říká, jak děsně si mě váží..... Jenže taky vím, že už jsem mu lezla do řitě až moc...... vždycky když je v práci, jsem tvrdá a přesvědčená, že mu dám vše sežrat. Pak ale přijde domů a já ho vidím......malý mu skočí kolem krku- říká táta táta....... já vyměknu a řeknu si, že nám spolu přeci krásně bylo a tak snad ještě může být......

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 17.01.11 12:11

A co si s ním zkusit ještě jednou promluvit a říct mu, že nemáš pocit, že by chtěl váš vztah vrátit nebo začít budovat a že se chová pořád stejně atd.?
:nevim:

trumbelín
Kecalka 164 příspěvků 17.01.11 12:13

taky jsem nad tím přemýšlela…ale mám prostě pocit, že pořád všechno řeším jenom já!!! On poslouchá a toť vše…když jsem za ním jela do práce a řekla mu ať se vrátí, říkal, že měl před chvílí hroznou chuť přijet domů a obejmout mě........ Ono se to v něm prostě pere!! Chvíli má pocit, že beze mě být nemůže a pak ho ten pocit zase rychle opustí

Příspěvek upraven 17.01.11 v 12:19

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama