Kde najít normálního milence?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Klopotkova
17.11.23 22:58
@Lorre píše:
To se maže jen Klopotkove co si to vybreci :P, příp jiným přátelům

U Tebe vybrečet znamená napsat žádost o smazání diskuse… Ty jsi fakt neskutečný chudák. :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
16337
17.11.23 23:00
@Mkmkz píše:
prosim Vas preco tu diskusiu nezavriete.
mazu sa tu foto intimnych partii, ale taky hnoj sa tu len tak volne necha.
toto uz naozaj velmi znizuje uroven emimina.

Protože, tato diskuze má daleko větší sledovatelnost než posuzování intimních partií, které je možné shlédnout v dnešní době téměř všude. ;) :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16337
17.11.23 23:05
@Fukitol píše:
Madonna je ta zpevacka, ne? :think:
:mrgreen:
V reálu už to tak asi bude.
Já tedy zrovna ve zpěvu nijak obzvlášť nevynikám. :nevim: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
17.11.23 23:14
@Klopotkova píše:
U Tebe vybrečet znamená napsat žádost o smazání diskuse… Ty jsi fakt neskutečný chudák. :mavam:

Fnuk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
My Melody
18.11.23 01:13

Klopotkova, vyhledej si co presne jsem rekla, jeste jednou a naposled, protoze me nebavi se tu natahovat s tebou, protoze prekrucujes, napsala jsem, ze mel deprese, kdyz si psala ty, nebo nevim uz kto to psal, ze je pako a chtel vyhladit lidstvo a napsala jsem to na jeho obhajobu a napsala jsem, ze byt depresivni neni nic, za co by se mel clovek stydet, kazdej druhej je v teto blbe dobe depresivni. Nic jsem nepsala o tom, ze Lorre muze, nebo nemuze byt Detsa, nevim jestli je, nebo neni a ani me to nezajima.

  • Citovat
  • Upravit
My Melody
18.11.23 01:49
@Černá Madonna píše:
Tak to teda ne! :cert:
Já jsem byla první, ale on se prstýnku strašně brání.
Musím vymyslet něco jinýho. :think:

Nevi, o co prichazi, ze odmita prstynek. Vzdyt manzelstvi je tak krasna vec :srdce: : hypoteka, zadny sex po detech, rozvody… kdybychom mu prisly zazpivat dvojhlasne pod balkon zamilovane, lidove pisnicky, mozna by si dal rict. :think:

  • Citovat
  • Upravit
16337
18.11.23 02:09
@My Melody píše:
Nevi, o co prichazi, ze odmita prstynek. Vzdyt manzelstvi je tak krasna vec : hypoteka, zadny sex po detech, rozvody… kdybychom mu prisly zazpivat dvojhlasne pod balkon zamilovane, lidove pisnicky, mozna by si dal rict. :think:
:mrgreen:
A proto jsem stále svobodná. :andel:
I když jednou to došlo i ke stanovení termínu, ale pak jsem to z určitých důvodů šla zrušit. :D
Přesto si myslím, že každé manzelstvi, nemusí zrovna vypadat, jak ty píšeš. ;) :nevim:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
18.11.23 02:25
@Černá Madonna píše: :mrgreen:
A proto jsem stále svobodná. :andel:
I když jednou to došlo i ke stanovení termínu, ale pak jsem to z určitých důvodů šla zrušit. :D
Přesto si myslím, že každé manzelstvi, nemusí zrovna vypadat, jak ty píšeš. ;) :nevim:

A dej pokoj s manzelstvim. To už se dnes nenosí :cert: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
18.11.23 02:27
@My Melody píše:
Nevi, o co prichazi, ze odmita prstynek. Vzdyt manzelstvi je tak krasna vec :srdce: : hypoteka, zadny sex po detech, rozvody… kdybychom mu prisly zazpivat dvojhlasne pod balkon zamilovane, lidove pisnicky, mozna by si dal rict. :think:

Třeba kdepak ty ptáčku hnizdo máš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16337
18.11.23 02:41
@Lorre píše:
A dej pokoj s manzelstvim. To už se dnes nenosí :cert: :D
:lol:
Možná že ne, ale co ty víš?
Třeba někdy potkáš takovou, u které přehodnotíš svůj názor. na věc. ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
18.11.23 03:02
@Černá Madonna píše: :lol:
Možná že ne, ale co ty víš?
Třeba někdy potkáš takovou, u které přehodnotíš svůj názor. na věc. ;)

Možné to je. Musím mít silnou vůli :mrgreen:… Škoda že bude silna jen tak par minut jak se znám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
18.11.23 06:04
@My Melody píše:
Kolektivni lync na Lorre, prisli se sem emocne nasosat z konfliktu, o tom tyto kolektivni lynce jsou. Nejlip by Lorre udelal, kdyby to nekrmil, jinak tady z neho budou mit Vanoce do Vanoc.Příspěvek upraven 17.11.23 v 15:06

Jo to je mi povědomé..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29768
18.11.23 07:32
@Lorre píše:
Nehledě na spor se mnou, ja už sem psal, že Klopotka je vskutku odporný charakter co nemá moc zabran. Ji todle nikdy nedojde :)

Ale tak zase nemoralizuj. :oops: každý to má jinak a neznamená to automaticky, že je to špatné. A jinak hezký den, je potřeba si ho užít. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Veronika482
18.11.23 07:59

@Klopotkova: ano, já jsem nepsala nic o ID a ani bych si to nedovolila, celá tahle debata je mi dost nepříjemná a určitě jsem do ní nevstupovala z touhy někoho ponižovat.. tímto bych to uzavřela. @ Lorre: třeba se taky projevuju jako blb a zesměšňovač mužů, jen si toho nejsem vědoma..je to jen virtuální prostor..promiň za cokoli, co tě mohlo zranit z mé strany, to nebyl ten záměr.

  • Citovat
  • Upravit
Klopotkova
18.11.23 08:14
@My Melody píše:
Klopotkova, vyhledej si co presne jsem rekla, jeste jednou a naposled, protoze me nebavi se tu natahovat s tebou, protoze prekrucujes, napsala jsem, ze mel deprese, kdyz si psala ty, nebo nevim uz kto to psal, ze je pako a chtel vyhladit lidstvo a napsala jsem to na jeho obhajobu a napsala jsem, ze byt depresivni neni nic, za co by se mel clovek stydet, kazdej druhej je v teto blbe dobe depresivni. Nic jsem nepsala o tom, ze Lorre muze, nebo nemuze byt Detsa, nevim jestli je, nebo neni a ani me to nezajima.

Nic nepřekrucuji a nenapsala jsem, že bys Detsu nějak zesměšnovala, to si zase nevymýšlej.
Někde, je to už delší doba, dohledávat to fakt nebudu, vůbec nevím, o jaké téma už šlo, jsi psala, že Lorre nemůže být Detsa, protože Detsa měl psychické problémy (pokud se nepletu, tam se řadí i deprese).
Pouze tohle jsem napsala. Já jsem tady taky několikrát napsala, že nemoc duše je nemoc jako každá jiná, za kterou dotyčný nemůže.
Slovíčkařit a točit se s tebou v kruhu se mi taky nechce. A nenapsala jsem nic špatného vůči tobě. :mavam:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová