Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Mango_Lassi píše:
Tahle diskuze by byla dávno ukončena, kdyby jedna z těch hloupých hlav přestala reagovat na ty kraviny. A to z obou stran. Admini za blbost uživatelů opravdu nemůžou.
A že emimino, má nějakou úroveň, která se dá snížit? Dovol, abych se zasmála.
toto tu je vybavovanie si uctov a je to fakt nechutne
@Sonarka píše:Že by se Pírko naučil už i hackovat účty uživatelů?
Vy, co porad nahlasujete Pirka, ze vas to baviKdyby jste si radeji hledeli sveho…stejne se tu resi jen same ko.kot.iny, tak nevim, proc vas to tak sejri. Mu asi zavidite, ze jste nudny nuly.
@Mkmkz píše:
toto tu je vybavovanie si uctov a je to fakt nechutne
A protože dvě nějaké internetové entity nedokážou ovládat své emoce a zdatně v tom pokračují, se má zavřít celá diskuze, která nebyla jimi založena? Já si myslím, že je ty hádky jednoduše baví - přitahuje to pozornost a živí celou diskuzi. Jiný důvod neustále si vyměňovat urážky, nevidím.
@Mango_Lassi píše:
Tahle diskuze by byla dávno ukončena, kdyby jedna z těch hloupých hlav přestala reagovat na ty kraviny. A to z obou stran. Admini za blbost uživatelů opravdu nemůžou.
A že emimino, má nějakou úroveň, která se dá snížit? Dovol, abych se zasmála.
ono by se bez problemu przesunęli do alei diskuze..tato neni rozhodne první co zprasili
@marin píše:
Ale tak zase nemoralizuj.každý to má jinak a neznamená to automaticky, že je to špatné. A jinak hezký den, je potřeba si ho užít.
Nějakou dobu už tu jsem a vím jak vystupuje
.
@Veronika482 píše:
@Klopotkova: ano, já jsem nepsala nic o ID a ani bych si to nedovolila, celá tahle debata je mi dost nepříjemná a určitě jsem do ní nevstupovala z touhy někoho ponižovat.. tímto bych to uzavřela. @ Lorre: třeba se taky projevuju jako blb a zesměšňovač mužů, jen si toho nejsem vědoma..je to jen virtuální prostor..promiň za cokoli, co tě mohlo zranit z mé strany, to nebyl ten záměr.
To se fakt omlouváš po tom, co tu do mě bez problému sypes salvy pomluv a urážek skrze nové založený ucet?
By snad bylo lepší mlčet
@Lorre bylo by dobré, kdyby sis z toho vzal příklad a mlčel už taky. Ty jsi tu pod svým novým účtem Lorre pozurazel už spoustu žen a nikdy ses jim ani neomluvil.
@Veronika482 píše:
@Lorre bylo by dobré, kdyby sis z toho vzal příklad a mlčel už taky. Ty jsi tu pod svým novým účtem Lorre pozurazel už spoustu žen a nikdy ses jim ani neomluvil.
Pokud bych urazil nějakou, co si to v mých nezasloužila, tak se rád omluvim. Neměj strach ![]()
Potřeboval bych nějaké upozornění, až tu skončí ty žabomyší války. Předtím se to docela dalo číst
@Venetia píše:
ono by se bez problemu przesunęli do alei diskuze..tato neni rozhodne první co zprasili
Buďme rádi, že se zatím drží především tady. ![]()
Jako, dokážu pobrat, že se takto realizuje labil zamrzlý v post pubertě, něco kolem třicítky, s neujasněnou sexuální identitou.
Co taky celé dny jiného dělat? ![]()
Ale že tyhle stupidní dokolečka dokola prohozy dokážou desítky až stovky stránek živit ženské 40 plus mínus, to je pro mě vskutku fascinující.
![]()
Odejdu po svým, vrátím se druhý den nebo za týden a je to tu pořád.🧐 😡
@sirikit píše:
Buďme rádi, že se zatím drží především tady.
Jako, dokážu pobrat, že se takto realizuje labil zamrzlý v post pubertě, něco kolem třicítky, s neujasněnou sexuální identitou.
Co taky celé dny jiného dělat?
Ale že tyhle stupidní dokolečka dokola prohozy dokážou desítky až stovky stránek živit ženské 40 plus mínus, to je pro mě vskutku fascinující.![]()
Odejdu po svým, vrátím se druhý den nebo za týden a je to tu pořád.🧐 😡
Proboha sirikit, nebreč tady furt
. Já taky nejsem zvědavý na tvoje děsně inteligentní arogantní výblitky a nemusím to psát při každé prilezitosti co dostanu. Prostě to přeskakuji a nevyhrožuji ti pak že tě zmlatim ![]()
@Lorre píše:
Proboha sirikit, nebreč tady furt. Já taky nejsem zvědavý na tvoje děsně inteligentní arogantní výblitky a nemusím to psát při každé prilezitosti co dostanu. Prostě to přeskakuji a nevyhrožuji ti pak že tě zmlatim
https://www.emimino.cz/…use/hledani/?…
Tak vzhledem k mým celkem 94 příspěvkům v této 203 stránkové diskusi se moc nenaskáčeš, ostatně drtivá většina z nich se určitě netýká tebe.
Kdo chce ovšem skočit Lorreho, nahopká se mnohem víc. ![]()
@sirikit píše:
https://www.emimino.cz/…use/hledani/?…Tak vzhledem k mým celkem 94 příspěvkům v této 203 stránkové diskusi se moc nenaskáčeš, ostatně drtivá většina z nich se určitě netýká tebe.
Kdo chce ovšem skočit Lorreho, nahopká se mnohem víc.
https://www.emimino.cz/…use/hledani/?…
Počítám že tak pětina bude komentář na mou adresu. Ty s Venetii, coby hlavni zástupkyně ježibab z Kauflandu, nemáte zjevně nic lepšího na práci než tu chodit a hledat někoho s kým se můžete vzájemně poplacat jak sem naprosto příšerný
.
Tahle diskuze by byla dávno ukončena, kdyby jedna z těch hloupých hlav přestala reagovat na ty kraviny. A to z obou stran. Admini za blbost uživatelů opravdu nemůžou.
A že emimino, má nějakou úroveň, která se dá snížit? Dovol, abych se zasmála.