Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@zmrzlik píše:
Ne
no proto…to by bylo uz hodne velké zoufalství
@zmrzlik píše:
Hele je zajímavý, kolik mladochu o ty 40+stojí.Kor když vypadá sakra mladší
To ty mladice nemůžou vydýchat.
No možná zbožné přání. ![]()
@Černá Madonna píše:
Mě by tedy ani při nejmenším něco takového nikdy nenapadlo, abych vyhledávala něčí komentáře, natož své.
Já dávám přednost faktům před dojmologií.
A pokud mě týpek, který standardně roztroluje jedno vlákno za druhým a třetí za čtvrtým, s tvojí vydatnou pomocí mimochodem, nařkne, že mě šudinka musí v kuse skákat, mrknu se zájmem, jak na tom se svými zdejšími příspěvky jsem.
Poslední dny max tak jeden denně, spíš ani to ne.
Nablito je tu po kolena a k tématu ani příspěvek.
Ty jich máš mimochodem vysoko přes 200, statistiku, kolik z toho je k tématu vlákna a kolik pro tebe typický trapnoflirtík s kolouchem, si udělej sama. ![]()
@Lorre píše:
Mám očekávat zas nějakou příchozí omluvu, nebo jak to bude ted?
Kdepak, to jen minule mi přišel soucit s koťátkem, jestli jsem mu nějak neublížila třeba svými slovy. Za těmi slovy já si stojím doteď a za ně jsem se ti neomlouvala. Jen by mě mrzelo, kdybych ti jimi nějak ublížila, kdybys byl opravdu tak křehký…ale už vím, že se nemusím bát. Skřet si poradí dobře.
@marin píše:
A to je nějaký problém tady?
Nee
To jen, aby bylo jasno, že nejsem zoufalá
![]()
Ahoj prosim anonymne..
Ziju v docela nefunkcnim dlouholetem manzelstvi - 2 male deti. Potkaka jsem muze na krouzku syna, bylo to stasne intenzivni, oboustranne, bylo vzdy velmi velke napeti, dlouhe pohledy a usmevy, az mi napsal a ted se asi 4 mesice intenzivne vidame. Zazivam dokonaly sex, konecne pohlazeni, obejmuti, krasne chvile, darecky.. On tedy ma take nejake problemy (nebudu rozebirat ) ale rodinu chce drzet kvuli detem a samozrejme tam hraje roli obrovsky majetek..
Bohuzel vidam i jeho zenu a on meho muze.. jsem z toho hotova a nejradeji bych to ukoncila, ale je to jak droga
Piseme si denne, resime mozne, vidame se i bez sexu.. bojim se, ze se zamiluju.. coz mam pocit, ze uz do toho padam..Jenze kdybych to ukoncila, budu ho tam vidat a to fakt nezvladnu ![]()
Jsem s manzelem 17 let a i kdyz prilezitosti bylo, neverna jsem nebyla nikdy a vsechno se ve mne pere.. s manzelem to nefunguje nekolik let, ale deti ho miluji.
Poradte mi nekdo, kdo byl v podobne situaci, jak jste to nakonec vyresily?
@zmrzlik píše:
Hele je zajímavý, kolik mladochu o ty 40+stojí.Kor když vypadá sakra mladší
To ty mladice nemůžou vydýchat.
@Lorre píše:
Já co vykonávám za činnosti díky mladí, to nevím jestli bys zvládla. Třeba klidně jdu a spontanne si zajedu do Lidlu pro kafe z automatu. Zvládneš takové extrémy?
To si piš, že jo. ![]()
Já zvládám dokonce ještě daleko více, protože musím.
Funguju, alespoň doma za dva a snadné to určitě není.
@Venetia píše:
hlavně, ze ti nepřijde trapná komunikace s nim
Kdyby mi přišla trapná, tak na něj vůbec nereaguju.
Je ale fakt, že já to tu neberu celkově zase až tak moc vážně. Člověk toho má za celý den až nad hlavu.
Tak proč se stresovat nebo zabývat se takovýma zbytečnýma prkotinama i na internetových diskuzích.
![]()
@Černá Madonna píše:
Kdyby mi přišla trapná, tak na něj vůbec nereaguju.
Je ale fakt, že já to tu neberu celkově zase až tak moc vážně. Člověk toho má za celý den až nad hlavu.
Tak proč se stresovat nebo zabývat se takovýma zbytečnýma prkotinama i na internetových diskuzích.![]()
To byl vynikající nápad, přestat na něj reagovat..snad by ho to přestalo bavit
@sirikit píše:
Já dávám přednost faktům před dojmologií.
A pokud mě týpek, který standardně roztroluje jedno vlákno za druhým a třetí za čtvrtým, s tvojí vydatnou pomocí mimochodem, nařkne, že mě šudinka musí v kuse skákat, mrknu se zájmem, jak na tom se svými zdejšími příspěvky jsem.
Poslední dny max tak jeden denně, spíš ani to ne.
Nablito je tu po kolena a k tématu ani příspěvek.
Ty jich máš mimochodem vysoko přes 200, statistiku, kolik z toho je k tématu vlákna a kolik pro tebe typický trapnoflirtík s kolouchem, si udělej sama.
Ne