Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@marin píše:
Dělá si ze mě legraci.![]()
No to je odveta za ty dvě co si mi dohazovala
![]()
@Veronika482 píše: @MyMelody: s posledním tvým komentářem vcelku souhlasím, ale zase platí, kdyby šlo jen o to, co popisujes, udržím se a budu mlčet. Naštěstí myslím, že ještě není nalezly v diskuzich o výchově dětí a dětských nemocech, ale čekám to co nevidět, až mu dojdou ženy v těchto vztahových diskuzích.
Díky za tip
. Mrknu tam, potřebuji zas obměnit dívky z harému
@Mango_Lassi píše:
Ale mně ten výklad, že holky byly na něj hodné a on toho zneužil nebo nebyl na ně taky dostatečně hodný, nedává smysl. Spíš to na mě působí zhrzeně, že sis od toho něco slibovala, ale nedopadlo to podle tvých představ. A jak se někdo projevuje v reálném světě, to nemůžeš vědět. Lidi zde ukazují jen část své osobnosti, je chyba to zaměňovat s reálným životem.
Myslíš jako, že jsem do Lorreho tajne zamilovana? 😃
Hm, ani ne že na ně není dostatečně hodný. Že se jim přímo vysmívá a chová se k nim pohrdavě, k některým az s nenavisti. Mnohokrát se vysmál Sonarce. Mnohokrát Klopotkove ( nechci do toho zabredavat)..dále Kočce z Vysočan…( Jistě bych našla i další). Je mi to dost neprijemne i za ne, i když jsem si jista, že ony se dovedou hájit i samy a že je jim to třeba i úplně jedno. Proste to je úlet, co tu předvádí dlouhodobě na různých diskuzích.
@Mango_Lassi píše:
Ale mně ten výklad, že holky byly na něj hodné a on toho zneužil nebo nebyl na ně taky dostatečně hodný, nedává smysl. Spíš to na mě působí zhrzeně, že sis od toho něco slibovala, ale nedopadlo to podle tvých představ. A jak se někdo projevuje v reálném světě, to nemůžeš vědět. Lidi zde ukazují jen část své osobnosti, je chyba to zaměňovat s reálným životem.
Tak v mem pripade je treba zhrzeny Lorre
Protoze jsem nedala kopacky milenci a navic mam ted v okoli novy objev
On tu pise, jak je to pro nej hra, ale neni to tak…protoze je zcela evidentni, ze jak se zminim o jinem muzi, je ohen na strese
Okamzite zacne bejt neprijemnej a jizlivej…ono totiz, jak neni po jeho, tak je to velky spatny
A pak se divi, ze se mu to vraci..?
Ja uz na nej radeji nereaguji, protoze jaksi nerozumim reci jeho kmene a Veronika ma pravdu, on umi bejt zakernej, kdyz nejdou veci dle nej… A u tebe mi prijde, bez urazky, ze moc v lidskych povahach, cist neumis.
@Veronika482 píše:
Myslíš jako, že jsem do Lorreho tajne zamilovana? 😃
Hm, ani ne že na ně není dostatečně hodný. Že se jim přímo vysmívá a chová se k nim pohrdavě, k některým az s nenavisti. Mnohokrát se vysmál Sonarce. Mnohokrát Klopotkove ( nechci do toho zabredavat)..dále Kočce z Vysočan…( Jistě bych našla i další). Je mi to dost neprijemne i za ne, i když jsem si jista, že ony se dovedou hájit i samy a že je jim to třeba i úplně jedno. Proste to je úlet, co tu předvádí dlouhodobě na různých diskuzích.
Tak zrovna s kočkou či klopotkovou je to vzájemný dlouhodobý spor. Nemáme se radi vzájemně. Viděla si nekdy co ony píšou o mně? No v podstatě ses zařadila do jejich klubu, tak vlastně nemusíš
. Podobný jak ty.
Se Sonarkou je to občas na ostří nože, ale tu bych nerad nějak závazne urážel či se jí vysmival. My do sebe rypeme casto, většinou tedy ze srandy. Když mám pocit, že to už není moc sranda, raději s ní komunikaci přerušim, jako sem to udělal pred pár dny, protože nechci říct něco čeho bych litoval. Což sem vlastně udělal i teď… K té chovám furt nějakou dávku respektu. Tam je to opravdu trochu jiny.
@Sonarka píše:
Tak v mem pripade je treba zhrzeny LorreProtoze jsem nedala kopacky milenci a navic mam ted v okoli novy objev
On tu pise, jak je to pro nej hra, ale neni to tak…protoze je zcela evidentni, ze jak se zminim o jinem muzi, je ohen na strese
Okamzite zacne bejt neprijemnej a jizlivej…ono totiz, jak neni po jeho, tak je to velky spatny
A pak se divi, ze se mu to vraci..?
Ja uz na nej radeji nereaguji, protoze jaksi nerozumim reci jeho kmene a Veronika ma pravdu, on umi bejt zakernej, kdyz nejdou veci dle nej… A u tebe mi prijde, bez urazky, ze moc v lidskych povahach, cist neumis.
No akosi, v tom vašem světě, kde si myslíte, že každý každého balí.
nechám vás v tom ![]()
Ale jo no. Internetové čtení povah, to nechám povolanejsim s „intuicí“ ![]()
@My Melody píše:
@Lorre @Černá MadonnaNenechte se buzerovat, neprikladejte tem kopancum vyznam a dal piste jak chcete.
Existuje moznost preskocit a necist. Kto koho nechce cist, tak preskoci, verte,ze nikto jim nestoji s pistoli u hlavy a nenuti je vas cist.
Ja nectu toho, koho povazuji za hajzla, chodim sem relaxovat, ne si zdvihat zaludek a tlak. Koho povazuji za deb*ila, toho taky vetsinou preskakuju, protoze me nejak vzdy zesmutni omezenost sahajici do stratosfery, no tak to nectu, proc bych si skodila. A co mne nudi, taky vetsinou nectu.
Proste preskocit a necist. Napominani od diskutujicich chapu, jen pokud jde o evidentniho trolla.Nedavejte te jejich buzeraci a kopancum vyznam tim, ze se budete moderovat a i nadale diskutujte jak chcete, s kym chcete, kolik chcete a o cem chcete.
Příspěvek upraven 19.11.23 v 10:33
Jasne, takze si tu kazdy budeme delat, co chceme a psat, co chceme, bez ohledu na druhe…
Ja vim, ze jsem to chvili taky delala a budu to ted mit na taliri dlouho
Ale je prece naprosto neslusne a dokonce neomalene, vlizt nekomu do diskuze a zacit si tam resit nejaky svoje zcela zcestny temata, ktery vubec nikoho nezajimaj…
Jak tu bylo psano, at si Lorre zalozi svou diskuzi…muze to nazvat „Já rad lizu“ a s Madonnou a spol, si tam muzou naprosto bez zabran sdelovat dojmy vsedniho dne a vsichni budeme spokojeni ![]()
@Lorre ty jsi jim nasypal něco do pití, přiznej se
kdejaký místní lovec by ti mohl image lamace dámských srdcí z fleku závidět. Jinak si tu zvýšenou pozornost ani nezasloužíš
nechápu ten hajp ![]()
@Lorre píše:
No to je odveta za ty dvě co si mi dohazovala![]()
Jenže ty jsi zájem měl, požadoval jsi to po mně. ![]()
@Mango_Lassi píše:
@Lorre ty jsi jim nasypal něco do pití, přiznej sekdejaký místní lovec by ti mohl image lamace dámských srdcí z fleku závidět. Jinak si tu zvýšenou pozornost ani nezasloužíš
nechápu ten hajp
Ty to vždycky tak odlehcis. 😃Až si vždycky po tvém komentari říkám, jestli nejsem přecitlivělá.
@Veronika482 píše:
Ty to vždycky tak odlehcis. 😃Až si vždycky po tvém komentari říkám, jestli nejsem přecitlivělá.
Dívej. Chodí sem nadržení trollové, spamují do Sz. Kdežto jeden Lorre vytvoří drama hodné Hollywoodu
A ještě se tady baby predhani, která ho balila a kterou údajně balil on. To se musí umět ![]()
@marin píše:
Jenže ty jsi zájem měl, požadoval jsi to po mně.
Co kecáš
![]()
@Mango_Lassi píše:
@Lorre ty jsi jim nasypal něco do pití, přiznej sekdejaký místní lovec by ti mohl image lamace dámských srdcí z fleku závidět. Jinak si tu zvýšenou pozornost ani nezasloužíš
nechápu ten hajp
Já nevim
. Já vzdycky vyvolával krajní emoce žen
. Ať už pozitivní nebo negativní.
@Lorre tak naposledy snad se pokusím…jde o to, že jmenovitě Sonarka a Klopotkova jako internetové nebo reálné postavy nebo nevím, jak to kdo bere…jsou, podle toho, jak tu dlouhodobě píšou, obě velmi dobracke ženy. Jiné jejich povahové vlastnosti nechci teď rozebírat a ani je neznám. Ale ty s nimi jednas jak s hadrem na podlahu. Jak s nějakým povlem. Kočce z Vysočan posíláš obrázek STB auta a kdybys mohl, snad bys ji i proklel. Chovas se jak smyslu zbavený. A to je to, co už mnoho měsíců tady v různých diskuzích se objevuje a co mi vadí ještě mnohem víc než ty nekonečné flirty. Snad už jsme si to teď vyjasnili a mužem se vrátit k tématu diskuze.
@Lorre píše:
Co kecáš![]()
No to bylo pořád, že jsem ti jeste nedohodila kamarádku.
Tak když tady dvě se nabízely. ![]()