Manžel mě opouští – jak přežít?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7871
19.4.20 22:13

Možná by ho probralo zjištění, až by takhle jednou v noci od ní přišel domů, ze jeho půlka postele je už někým zabrána. Že na nej už nikdo nečeká a nepočítá se s nim.
Já bych to udělala, ikdybych měla o tu službu fingovaneho prespaní u mě poprosit nějakého kamaráda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
19.4.20 22:23
@vulpes píše:
Možná by ho probralo zjištění, až by takhle jednou v noci od ní přišel domů, ze jeho půlka postele je už někým zabrána. Že na nej už nikdo nečeká a nepočítá se s nim.
Já bych to udělala, ikdybych měla o tu službu fingovaneho prespaní u mě poprosit nějakého kamaráda.

Stačilo by, abych vzala dítě a psa a na týden zmizela. To by čuměl jak puk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
864
19.4.20 22:38

Četla jsem jen pár příspěvků, ale není mi jasné, proč ho chcete zpět? Možná bych odpustila jednou, ale pravidelně?
Má známost od úterý přez internet a už se chce rozvádět?
Tak mu to dopřejte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
19.4.20 22:46
@leryl píše: Četla jsem jen pár příspěvků, ale není mi jasné, proč ho chcete zpět? Možná bych odpustila jednou, ale pravidelně?
Má známost od úterý přez internet a už se chce rozvádět?
Tak mu to dopřejte. [/citace
@leryl píše: Četla jsem jen pár příspěvků, ale není mi jasné, proč ho chcete zpět? Možná bych odpustila jednou, ale pravidelně?
Má známost od úterý přez internet a už se chce rozvádět?
Tak mu to dopřejte.

Já nemůžu říct, že ho chci zpět. Spíše mě děsí tohle jeho cestování sem a tam. To, že než se trochu seberu, tak je všechno jinak. Samozřejmě bych chtěla, aby byl normalni, v pohodě, ale to se nestane. On ani k tomu rozvodu nic nezařīdí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
19.4.20 23:07
@Anonymní píše:
Manžel mi v pátek oznámil, že se se mnou rozvádí. Odjel pravděpodobně k nějaké jiné ženě. Včera večer údajně ke kamarádovi a dnes od něj zase za ní. Není to žádný dlouhý vztah, cca od úterý. Padlo spoustu zlých slov z obou stran. Stěhovat se, ale bude až 1.5. údajně. Nemá kam. Není to poprvé, vždy se dříve nebo později vrátil (v rozmezí 2 až 21 dní). Snažila jsem se s ním mluvit, neslyší, nevidí. Manželství nemáme v žádném případě ideální, ale v obdobích klidu je nám dobře. Uvědomuji si jak to zni absurdně. Potřebuju poradit jak přežít, jak tu bolest vydržet. Nepomáhá nic. Upnout se na dítě, něco dělat, nic. Ležím, brečím. Napsala jsem mu zprávu, bez reakce. Akorát se víc a víc ponižuji. Nevím co dělat, nejhorší je, že zase uprostřed noci od ni přijede… kdyby už tam aspoň na vždy zůstal… Co mám dělat? Co je správný postup? Vystěhovat ho nemůžu. Máme společně byt na hypotéku.

Pošli ho k šipku a neber ho zpět.. Nechápu toto.. Dělá to opakovaně, proč si to necháš líbit? Přežijes to nejlíp tak, že se budeš těšit na výměnu zámku a na to, až zmizí.. Osobně bych odjela na tu dobu..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
20.4.20 01:01
@martina.se píše:
Pošli ho k šipku a neber ho zpět.. Nechápu toto.. Dělá to opakovaně, proč si to necháš líbit? Přežijes to nejlíp tak, že se budeš těšit na výměnu zámku a na to, až zmizí.. Osobně bych odjela na tu dobu..

Nemám kam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
20.4.20 01:04

Tak se to potvrdilo. Někoho má. Chce se rozvést. Zítra mám řešit hypotéku. Takže tohle je už opravdu konec. Jak mám žít, jsem úplně v pr… teď ani nemůžu nikomu zavolat, napsat nic. Mám pocit, že mě ta bolest roztrhne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.20 01:04

Ahoj, jsem v podobné situaci, akorát že manžel nikoho nemá, mě nemiluje, sle už je dál( vývojem)má jiné plány do budoucna, už není rodinný typ… máme 2 malé děti 1 a 3 roky…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.4.20 01:08

Jsem šíleně citově zainteresovaná, on sjíždí a lajkuje instagram o 20 let mladším pipinám, i na youtube…

  • Citovat
  • Upravit
201
20.4.20 01:37
@Anonymní píše:
Jsem šíleně citově zainteresovaná, on sjíždí a lajkuje instagram o 20 let mladším pipinám, i na youtube…

Strašný pocit, že jo. Naprostá bezmoc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
20.4.20 01:39

Pro mě je to o to horší, že ještě minulý víkend říkal, jak je všechno ok, jak je rád, že jsme spolu atd. Vůbec nevím co se stalo. Proč teď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42723
20.4.20 05:31
@Leucanthemum píše:
Díky všem za názory. Sama sebe nechápu. Nevím proč se nedokážu naštvat. Nevím proč jen brečím a čekám. Vždy chvíli to jde a pak se sypu. Nejhorší je, že kdykoliv jsem začala jednat (s právníkem, fin. poradkyni atd) tak než se něco začlo řešit, tak byl zpátky a bylo vše jinak. A ja slaboch vycouvala. A ano, už jsem tady psala. Vždy to aspoň na chvíli pomůže.

8o A kolikrát to chceš ještě zažít?? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
20.4.20 05:58
@Betty MacDonald píše:
8o A kolikrát to chceš ještě zažít?? 8o

Už není co řešit. On končí. A hotovo. Ale jezdí domů. To mě ubijí. Po nočním rozhovoru je mi na zvracení ještě teď. Jak přežiju další den, to opravdu nevím. Potřebuju právníka. Potřebuju, aby se to hlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42723
20.4.20 06:07
@Leucanthemum píše:
Už není co řešit. On končí. A hotovo. Ale jezdí domů. To mě ubijí. Po nočním rozhovoru je mi na zvracení ještě teď. Jak přežiju další den, to opravdu nevím. Potřebuju právníka. Potřebuju, aby se to hlo.
:srdce: Je mi to lito, ale pro tebe je to to nejlepší řešení. Uvař si dobrou kávu, a popřemýšlej, jak všechno co nejdříve vyřídit :hug: Držím ti palce, nebude to jednoduché, zvlášť teď. Dej vědět, jak pokračuješ :mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
20.4.20 06:57
@Betty MacDonald píše: :srdce: Je mi to lito, ale pro tebe je to to nejlepší řešení. Uvař si dobrou kávu, a popřemýšlej, jak všechno co nejdříve vyřídit :hug: Držím ti palce, nebude to jednoduché, zvlášť teď. Dej vědět, jak pokračuješ :mavam:

Nemůžu jíst, ani pít. Potřebuju s někým mluvit a nevím s kým. Musím pracovat a nevím jak. Totální bezmoc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová