Manžel se chce rozvést - nová přítelkyně u nás doma

Napsat příspěvek
Velikost písma:
116736
16.1.22 20:07
@10lenka píše:
Od ni, on mo vubec o ni rika spoustu veci-bohuzel, nevim jestli si to neuvedomuje jak mi tim ublizuje nebo ma tu potrebu se s tim sverovat, prej je jeji manzel sociopat 8o a prej by jsme se k sobe hodily

Prosim tě, vůbec ty jeho plky neposlouchej. Teď je nejdůležitější se soustředit na praktické věci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.22 20:47
@10lenka píše:
vi rekl ji ze je mu jedno kolik ma milencu, ale ze rozvadet se nechce…takhle mi to citoval manzel

No, já bych se ho možná i zašla přeptat osobně, jak budete situaci řešit a že ti jeho paní bez svolení chodí domů.. třeba by to pomohlo…mohl by to paní doma taky pěkně zavařit a dala by pokoj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
16.1.22 20:48

Zakladatelko, to je teda šmejd, čichl si k nové frndě a chová se jak hovado. Přečetla jsem celou diskusi, co tak si jít promluvit za tím jejím manželem?

  • Citovat
  • Upravit
100
16.1.22 21:49

No ono je holky blby ze ja nevim jak se jmenuje. Vim jen ze se jmenuje Petr to je vse

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42750
16.1.22 21:59

TVL, ve který galaxií chodí Mileny ofiko na kávičku do domu milence?!?!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
16.1.22 22:11
@Betty MacDonald píše:
TVL, ve který galaxií chodí Mileny ofiko na kávičku do domu milence?!?!

Jó teď je všechno nějaký divný, třeba ta moje si odložila milencovo zavazadla k jejím rodičům a šli si užít do přírody a pak si je zase vyzvedli. Velice praktické

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42750
16.1.22 22:13
@stalenaivka píše:
Jó teď je všechno nějaký divný, třeba ta moje si odložila milencovo zavazadla k jejím rodičům a šli si užít do přírody a pak si je zase vyzvedli. Velice praktické

Nová doba.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
16.1.22 22:32

No ale žij v ní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
wo2
2133
16.1.22 22:44
@10lenka píše:
No je to uz 6 let nazpet ale tohle on udelat chce ze chce zpet svou cast, bude to pristi tyden resit s pravnikem ze nam ho daroval v dobre vire pro zazemi rodiny coz se rozvodem jaksi rozporuje. Kazdopadne me porad strasi ze kdyz s nim nepujdu do nesporneho rozvodu, ze budou deti tahat po psychologach a ospodech a ze na me se taky neco najde a ano najde taky nejsem svata a udelala jsem spoustu chyb

Dočetl jsem jen po tento příspěvěk, zbytek zkusím zítra.
No ve mě se pění krev… zapomeňte na svoji přecitlivělost a začněte se systematicky, logicky a beze strachu připravovat na rozvod a boj o domov pro sebe a své děti. Jeho výhrůžky nahrávat na mobil. Máte sourozence? Až ta fuchtle s tím vaším troubou znovu přijde, tak by měli narazit na dost silný odpor a když ho nejste sama schopna, nechte si pomoci! Vy se naopak nehnete z toho domu, neutíkejte k rodičům, požádejte je aby oni přišli k vám…
Dobrou radu dává ten, kdo radí dobrého právníka!!! Bude to něco stát, ale ještě víc dokáže zachránit.
Hodně štěstí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
16.1.22 22:51

Já nevím jak je to teď právně ošetřené, ale pokud takhle otevřeně prezentuje svoji nevěru, tak je po mimo dobré mravy a porušení manželského slibu, to by u soudu mělo mít snad nějakou váhu. Můj názor je, že kdo rozbíjí rodinu, by měl na to doplatit i finančně. OK, jdeš za svou láskou, nemůžeš jinak, tak si vem pyžámko a kartáček a jupí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9243
16.1.22 22:58
@stalenaivka píše:
Já nevím jak je to teď právně ošetřené, ale pokud takhle otevřeně prezentuje svoji nevěru, tak je po mimo dobré mravy a porušení manželského slibu, to by u soudu mělo mít snad nějakou váhu. Můj názor je, že kdo rozbíjí rodinu, by měl na to doplatit i finančně. OK, jdeš za svou láskou, nemůžeš jinak, tak si vem pyžámko a kartáček a jupí…

Ten nick sis zvolila dobre :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
16.1.22 23:00

Jak píšu je to můj názor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14275
16.1.22 23:08
@10lenka píše:
Ahoj, obracim sw na vas, protoze uz nevim jak dal, s manzelem jsme spolu byli 15 let, mame 2 deti,14 a 7,2 psy, dum po me babicce v sjm. Prozily jsme si toho s manzelem hodne jak dobreho tak i zleho. Nerikam ze jsem vzdy byla perfektni a idealni manzelka, stejne tak on nikdy nebyl perfektni idealni manzel, ale vzdy jsme to spolu prekonaly. Pred vanoci zacal chodit casteji ven se svou kdysi davno laskou, na stedry den mi oznamil, ze ji miluje a ze se chce rozvest. …

Rozvod je asi nejlepší…
Toto pomatení smyslů sice postihuje více ženy než muže, ale pokud se to stane - prostě se ty musíš chovat víc chlapsky.
Rozhodně nemá cenu čekat až dostane rozum a ničit se tím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
268
16.1.22 23:24

Je to hnusný, ale on už se rozhodl, takže ty, jak ti tu mnozí radí, se chovej pragmaticky a řeš jen co můžeš pro sebe a děti zachránit, jeho bordel v hlavě nevyřešíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1134
17.1.22 00:12

Zakladatelko, nemůžou tvoje rodiče dočasné bydlet u tebe? Možná by stálo za to mu taky znepříjemnit život.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová