Máte rádi Pepco? Jaká je kvalita jejich výrobků?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1332
13.1.19 23:51

Na malé děti, které rostou rychle jak blázen naprostá ideálka. Oblečení se mi líbí, teď před Vánoci měli třeba naprosto parádní sukně a šaty na holky. Tylová sukýnka se třpytkami za tuším 169, nějak tak, téměř stejná v HM (ta z Pepca byla hezčí) za 799 :D Jinak z Pepca mám doma 3 nádherné deky, všechny stály do 300 a jsou obrovské a krásně teplé :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16186
13.1.19 23:54

Nikdy jsem tam nic nekoupila, ale děti dostaly hadry koupené právě v Pepco a je to čiré Polsko, s kvalitou jemu vlastní… :roll: tyhle obchody by měli zakázat (rákosníky taktéž), protože akorát kurví kvalitu :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
14.1.19 00:47
@neila píše:
Nikdy jsem tam nic nekoupila, ale děti dostaly hadry koupené právě v Pepco a je to čiré Polsko, s kvalitou jemu vlastní… :roll: tyhle obchody by měli zakázat (rákosníky taktéž), protože akorát kurví kvalitu :cert:

Nikdo tě tam nenutí nekupovat. A mně ta kvalita nepřijde nějak hrozná. A urážet nějaký národ může jenom člověk s velmi nízkou inteligencí ;)

  • Citovat
  • Upravit
16186
14.1.19 01:11
@lucenka píše:
Nikdo tě tam nenutí nekupovat. A mně ta kvalita nepřijde nějak hrozná. A urážet nějaký národ může jenom člověk s velmi nízkou inteligencí ;)

a trhat od huby domácím výrobcům tě neuráží? ;) Polský kšunt bude vždycky jen polský kšunt :nevim: Já radši podpořím české producenty, kteří dávají vydělat našim lidem a podporují naši ekonomiku. Ty si dělej co chceš 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
14.1.19 01:17
@neila píše:
a trhat od huby domácím výrobcům tě neuráží? ;) Polský kšunt bude vždycky jen polský kšunt :nevim: Já radši podpořím české producenty, kteří dávají vydělat našim lidem a podporují naši ekonomiku. Ty si dělej co chceš 8)

Tak ono v ČR z českých materialů moc firem nebude šít.

  • Citovat
  • Upravit
16186
14.1.19 01:34
@lucenka píše:
Tak ono v ČR z českých materialů moc firem nebude šít.

Máš příklad nebo jen střílíš naslepo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
14.1.19 01:57
@neila píše:
Máš příklad nebo jen střílíš naslepo?

Tak v ČR budeš mít bavlněnou látku, čistou bavlnu vždy z dovozu ;) na to stačí učivo základní školy :*

  • Citovat
  • Upravit
19874
14.1.19 07:01
@klamonožka píše:
Bojím se ovšem, že jsme s tímto přístupem zdaleka v menšině. :think:

Ale nejste 8) Já mám.dve holky, věkový rozdíl 3 roky, takže po sobě dědí. Kupuju věci sítě od jedné české firmy, mají kvalitní bavlnu, hezký design. Navíc rostoucí kalhoty v pase do gumy, dole ozdobná záložka, která se postupně upouští: starší je nosila 3 roky do školky, předala mladší a jsou pořád hezké, pokud neroztrhnou kolena, půjdou ještě do charity, jsou opravdu hezké. Učitelky v MS, co mají malé děti, se mě ptala,, odkud to oblečení je, a kupujou.tam už taky :wink:Bavlněné už jen tam, ani v Lidlu už ne, jejich pyzama vydržela sotva na jedno dítě. Občas v Lidlu koupím něco na sport, ale teď jsem.objevila jednu českou firmu, co sije hodně že softshellu, a ta kvalita je úplně jinde. Na litacku venku nosí holky poděděné oblečení od kamarádek, to je většinou Tesco.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22963
14.1.19 07:05

@GabinkaCh cena odpovídá kvalitě. Pro deti na litacku,na doma..ale najdou se i pekne kousky na ven.Za me jo ;)
Akorat tedy ty velikosti moc nesedi,kupuji o cislo vetsi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
14.1.19 08:22
@lucynka25 píše:
@GabinkaCh cena odpovídá kvalitě. Pro deti na litacku,na doma..ale najdou se i pekne kousky na ven.Za me jo ;)
Akorat tedy ty velikosti moc nesedi,kupuji o cislo vetsi.

já tam zase kupuju klukovi většinou o číslo menší :D

  • Citovat
  • Upravit
7209
14.1.19 08:51
@lucynka25 píše:
@GabinkaCh cena odpovídá kvalitě. Pro deti na litacku,na doma..ale najdou se i pekne kousky na ven.Za me jo ;)
Akorat tedy ty velikosti moc nesedi,kupuji o cislo vetsi.

Já taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
14.1.19 08:52
@neila píše:
Nikdy jsem tam nic nekoupila, ale děti dostaly hadry koupené právě v Pepco a je to čiré Polsko, s kvalitou jemu vlastní… :roll: tyhle obchody by měli zakázat (rákosníky taktéž), protože akorát kurví kvalitu :cert:

No tady je někdo nóbl tak doufám,že jsi ty hadry co děti hned vyhodila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32930
14.1.19 09:00

Zrovna jsem tam teď nakoupila trička a tepláky pro kluky. Dřív jsem kupovala hodně v sekáči,jenže větší velikosti už moc nemají a ceny vyjdou skoro stejně jako nové v Pepcu. Kupuju tam třeba i ponožky, legíny,teď i pár věcí do kuchyně..mají i hezké věci pro malé dětičky,ale těch mám plno,tak nové nepotřebuju. Ale vybrala bych si.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32930
14.1.19 09:04

Jinak já to tak kombinuju. Některé věci, třeba kalhoty do školy mají dobré tamani. Některé věci kupuju v HM,CA,MS..něco nechávám šít od kamarádky, softshell, věci z merina..a něco je holt ze sekáče,Pepca,Kiku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
14.1.19 09:09
@GabinkaCh píše:
No tady je někdo nóbl tak doufám,že jsi ty hadry co děti hned vyhodila :)

Proč shazuješ člověka, který chce kvalitní věc? Někomu vyhovuje kupovat šméčka a zahlcovat planetu odpadem, jiný chce kvalitní věci, co budou sloužit nejenom jemu, ale i dalším, aby se nemusely pořád dokola vyrábět věci další. Myslíš, že se to triko po tom, co ho vyhodíš zázračně rozpustí nebo ty plastový hračky na dvě použití vysublimujou? Fakt se mi z toho vašeho přístupu začíná zvedat kufr. Hlavně že je to levný, tak toho nakoupím hodně a pak to vyhodím. A ještě pomluvím lidi, co to dělají jinak a líp :poblion: .

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová