Meranie BT

Napsat příspěvek
Velikost písma:
687
29.9.10 20:03

minew ja som este vačši maniak lebo ja ich musim mat doma nafurt a kupujem jenu za druhou koho najradsej citas?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9205
29.9.10 20:03

soldi, pls, odkial mas ten spodny ticker? lafemme bonita? neviem sa k nemu dopracovat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
natulaa
29.9.10 20:03

SOLDI tys ten cyklus cos otěhotněla brala clostil?tak ty si zrovná tá,které tu sliznici nesnížil,kruci tak co je to za lék,když ti pomuže k folíku a v hodně případech zlikviduje sliznici :zed: :zed: ,

  • Citovat
  • Upravit
Mellanie
29.9.10 20:03

Michel mléko. :jazyk:

  • Citovat
  • Upravit
5593
29.9.10 20:05
Michelangelo píše:
Reré co to máš za golfistu v metříku 8-o 8-o 8-o to je jako zátah na dírku :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no presne tak som to myslela :mrgreen: a čakám kedy mm trafí do vajca(golf.míčku) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10279
29.9.10 20:05

Kami já už zase bublám ""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1406.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s1406.gif

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mellanie
29.9.10 20:05

Natul takže jdete ještě raz do IVF?

Specialně pro mě napiš rozdíl mezi nativem a softem.Dík.

  • Citovat
  • Upravit
natulaa
29.9.10 20:05

KAMI nazdraví :mrgreen: ,já ted popíjím kakao na zahřátí :dance: :dance:

  • Citovat
  • Upravit
Mellanie
29.9.10 20:06

Myší já bych si dala taky..ale dnes čoveče nějak nemám naladu.Doma je podivný dusno-práce.A ještě jsem si dala práci ze synátorem a ukolama a sem vyštavená.

  • Citovat
  • Upravit
Minewka
29.9.10 20:06

Soldi - no ako že sa mi sníva o mojom potrate, že vo vani zo mňa vypadlo bábo a podobne - to už ani nepíšem.. :zed: :zed:

Ale tento sen bol divný - ja a ešte nejaký muž sme dusili a škrtili nejakého človeka, fuj, hrozné to bolo , úplne živé…sa metal, dlho to trvalo…ja sa teraz bojím, aby sa nejak neupchal pupočník alebo čo a aby sa bejby nezadusilo..tak asi moja podvedomá obava takto premietla…no ale bolo to fat hnusné..brrr…a ja som sa hneď zľakla - že to bolo podvedomie, že dačo je s bejby..no psycho :roll: :roll: :zed: :zed:

Michel…horory nieeeeeeeee…to som STRAŠPITEL hrozný..to sa ja bojím..ale taká fajná detektívka..nejaká klasika, Sherlock alebo Poirot, v postieľke, s čajíkom - to milujem!!!

A za zeleninu mi dlžíš nejaký ten vtíííííípek :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
natulaa
29.9.10 20:06

KAMIII kukni na stanu 4759 :wink: :wink:

  • Citovat
  • Upravit
5593
29.9.10 20:07
rere12 píše:
TOJA KDE SI?
""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6122.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s6122.gif

mišáčku presne ja tu bulim celý den a ona klidne schuzuje :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Minewka
29.9.10 20:08

Tremi - ja mám rada teraz klasiku - Ed McBain, Dick Francis, Agata Christie, Sherlock Holmes, Nero Wolf a podobne…ale mnohé už čítam 3-4× :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
17359
29.9.10 20:08

kkami, dakujem, :huban: :hug:

minew, aj ja mam rada detektivky, ale momentalne frcim na prachettovi :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
54030
29.9.10 20:10

DR.ELLLLA SNIŽUJE SÓJA SLIZNICI 8-o 8-o 8-o :?: :?: :?: :think: :think: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová