Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16237
11.7.26 20:40
@Centropen píše: Více

Ano, ticho na vsech frontach :D Jen tedy Andy zobrazuje okamzite kazdou mou fotku na WA :mrgreen: Ale zprava zadna…a do chatu s Helmutem jsem dnes nakoukla…dodala jsem si odvahy…a…nic…myslim, ze bud uz se neozve nikdy, nebo jak tu psala Sir, se nechce ozyvat pred Mallorkou…tam odletaji pristi sobotu teprve…tedy predpokladam..protoze deti maji u nich prazdniny od 20.7…a oni vzdy leteli hned, jak detem skoncila skola. A pokud se neozve po Mallorce, asi uz to neudela. Jenze i kdyby se ozval, bylo by to porad stejne…protoze ja proste nechci prolhaneho a neverneho milence…a bylo by to mozna i o to horsi, protoze bych mu davala se.zrat tuhle srabackou odmlku…a asi by jsme se zase rychle rozesli :lol: Zrejme to nema reseni…nas cas vyprsel. Ja opravdu nemam zajem zase resit nejake jeho lzi a avantyry. A i kdyby mi psal hezke veci, uz bych jim nemohla verit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76309
11.7.26 20:40
@Centropen píše: Více
Že to je, domyšleno do důsledku, nesmysl.
Vážně si neumím představit, jak mi milenec, byť by to myslel sebelépe, píše, že stačí slovo a on vyrazí řešit školní šikanu mého dítěte. 8o
Pokud by to myslel vážně, je to za mě totál mimo mísu viz dříve napsané, nic takového mu absolutně nepřísluší, a pokud jenom tak útěšlivě plácal, mě osobně by to akorát zprudilo.
Kdybych už se svěřovala milenci se šikanou svého dítěte, bylo by to proto, že to chci nějak probrat s blízkou osobou a srovnat si věci, a ne proto, aby se do takhle citlivé záležitosti jakkoli montoval.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76309
11.7.26 20:42

V Německu mají děcka prázdniny jenom měsíc, nebo si to pak protáhnou do září? :think: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2622
11.7.26 20:45
@sirikit píše: Více

Chmmm chmmm :think: jenže o to vůbec nešlo, jak ti několikrát psala :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24850
11.7.26 20:55
@M_Vladim píše: Více

Omyl, Kačák je potok, jezdili jsme tam do Údolí oddechu, kterym Kačák protéká.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16237
11.7.26 20:59
@sirikit píše: Více

Ono je to jak kde…ale 2 mesice jako my, nemaji nikde v Nemecku…tusim, ze vesmes 6 tydnu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76309
11.7.26 21:29
@Luxusnixicht píše: Více

No prosím, to jsem vůbec nevěděla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38131
11.7.26 21:45
@stock píše: Více

Obojí. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16237
11.7.26 22:01
@sirikit píše: Více

Ja taky ne… :D Helmi se vzdycky podivoval, ze mame tak dlouhe prazdniny :D Jenze oni maji zase dlouhe ty Velikonocni, letos meli 2 tydny a pak taky podzimni tusim, ze maji 2 tydny…takze ono se to srovna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4870
11.7.26 22:38
@Cvrček4576 píše: Více

neni :nevim:, ale snazim se :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24235
11.7.26 22:43
@Fukitol píše: Více

Ikonka, Sherlocku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29853
11.7.26 22:59
@sirikit píše: Více

Mají jich víc během roku. Teď jsem mluvila s jednou holčinou, která studuje v Německu gympl. Prý mají 14 dní mít někde dobrovolnickou činnost. Takže v podstatě už školu skončili, ale mají si vybrat něco, kam jdou dělat dobrovolníky. Asi podle zájmu, kam by chtěli jít studovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76309
11.7.26 23:22
@Arturie píše: Více

Blbě celá úvaha, Malina je jako obvykle sebestředná, a holt na sebe vztahuje i konverzační prohozy, kde o ni nejde ani omylem.
Problém je v tom, že lidi, spešl Velryba, hází na sklo spoustu informací, u nichž je ale nežádoucí, aby o nich diskutující i jenom přemýšleli, natož diskutovali.
A se mnou je holt problém, že mám sklon dělat obojí. :mrgreen:
Takže popsanou situaci myšlenkově dotáhnu a představím si, kterak můj manžel líčí své milence, že má dítě ve škole problémy s čímkoli a milenka se „empaticky“ rozmáchne, že stačí slovo a ona se vloží. :cert:
No twl, to by mě nadzvedlo víc, než skutečnost, že mi dáma osouložuje manžela. :pocitac:
Velrybiny děti totiž samozřejmě otce mají, že ano. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2622
11.7.26 23:32
@sirikit píše: Více

Někdo umí udělat z prdu kuličku a někdo hned celý panelák s okýnky a ještě si je spočítat ;) no a speciálně ty si ráda vymyslíš to, co nikdo nenapsal ani nenaznačil a ještě z toho dokážeš udělat kauzu a pranýřovat za ni Velrybu 8o neskutečný! Bylo by lepší, kdyby ses šla balit na dovču a netrousila tu ty svoje nesmysly :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37799
12.7.26 00:50
@Cvrček4576 píše: Více

Přesně! Taky si myslím, že je to házení perel… a pro Siri bude mnohem užitečnější si balit věci na dovolenou, než tu zbytečně ztrácet čas. ;) :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová