Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Mám mobil bez OS a načítání nic moc takže já moblní verzi 100% uvítám ![]()
Přípojuji se přes mobil často, tak budu za mobilní verzi ráda, už pro tu možnost výběru. Mám prohlížeč operu a celkem jsem si zvykla, ale třeba by mobilní verze byla pohodlnější…
Taky jsem pro mobilní verzi, hlavně pokud by umožnila i pro iPhone přidávání fotek k příspěvkům… Mooooc díííík!!!
Právě jsem se chtěla zeptat, zda existuje cosi jako mobilní verze těchto stránek… Rozhodně bych ji uvítala i přesto, že se mi standardní stránky načítají v mobilu pěkně, je však třeba hodně zvětšovat. Chystáte se tedy mobilní varintu spustit??? Případně kdy???
I ja koukam na emimino z 99% pres mobil, uvitala bych mobilni verzi! Super napad! ![]()
Zdravím,
chystáme novou verzi Bazárku a Fotoalb, postupně chceme celé eMimino vylepšovat včetně mobilních verzí.
Kdyby byla v budoucnu mobilní verze diskuzí bez určitých funkcí, přesto byste ji využívaly? Myslím tím např. anonymní přispívání nebo oživování diskuze.
Monika
Myslim, ze ozivovani diskuzi by mi celkem chybelo a anonymne zatim nechodim, ale asi by to byla skoda, kdyby nebyla moznost. Chodim 100% jen pres mobil, da se to, ale blbe se pise. Preskakuje to, kde chce.
@admin ja to sleduju pres mobil nekolikrat denne a prijde mi to fajn.
@admin jsem připojena pouze přes mobil, nevyuzivam anonymity, ale člověk nikdy neví ![]()
Dost by mě mrzelo, kdyby to bylo najednou nějak omezené ![]()
@oggyaozzy Mne to ide-na emimi chodim len cez Iphone. Mas najnovsiu verziu software v Iphone?
Inak-som za mobilnu verziu emimina, bude to dufam prehladnejsie-takto casto kliknem inde a som zrazu u niekoho na profile alebo otvara inu stranku diskusiii
@TornadoLou Ahojky, taky mi nejdou pres iphone davat fotky. Prosim, prosim, co si mam konkretne stahnout? Ja tomu prd rozumim
![]()