Mobilní verze eMimino.cz

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9989
20.4.12 10:43

Mám mobil bez OS a načítání nic moc takže já moblní verzi 100% uvítám :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10713
27.4.12 23:10

Přípojuji se přes mobil často, tak budu za mobilní verzi ráda, už pro tu možnost výběru. Mám prohlížeč operu a celkem jsem si zvykla, ale třeba by mobilní verze byla pohodlnější…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4778
28.10.12 15:00

iPhone - obrázky k příspěvkům

Taky jsem pro mobilní verzi, hlavně pokud by umožnila i pro iPhone přidávání fotek k příspěvkům… Mooooc díííík!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
IlContecanto
14.1.13 15:18

Právě jsem se chtěla zeptat, zda existuje cosi jako mobilní verze těchto stránek… Rozhodně bych ji uvítala i přesto, že se mi standardní stránky načítají v mobilu pěkně, je však třeba hodně zvětšovat. Chystáte se tedy mobilní varintu spustit??? Případně kdy???

  • Citovat
  • Upravit
1174
14.1.13 16:07

100% zajem :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ily
458
14.1.13 16:27

I ja koukam na emimino z 99% pres mobil, uvitala bych mobilni verzi! Super napad! :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.surmanova
14.1.13 16:34

Taktez bych to uvitala :-)

  • Citovat
  • Upravit
20878
14.1.13 17:04

Zdravím,
chystáme novou verzi Bazárku a Fotoalb, postupně chceme celé eMimino vylepšovat včetně mobilních verzí.

Kdyby byla v budoucnu mobilní verze diskuzí bez určitých funkcí, přesto byste ji využívaly? Myslím tím např. anonymní přispívání nebo oživování diskuze.

Monika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
522
14.1.13 19:46

Myslim, ze ozivovani diskuzi by mi celkem chybelo a anonymne zatim nechodim, ale asi by to byla skoda, kdyby nebyla moznost. Chodim 100% jen pres mobil, da se to, ale blbe se pise. Preskakuje to, kde chce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4162
30.1.13 22:14

Mobilní verzi prosím co nejdřív i za cenu omezených funkcí. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
687
30.1.13 22:19

@admin ja to sleduju pres mobil nekolikrat denne a prijde mi to fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
47759
30.1.13 22:27

@admin jsem připojena pouze přes mobil, nevyuzivam anonymity, ale člověk nikdy neví :think:
Dost by mě mrzelo, kdyby to bylo najednou nějak omezené :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1268
30.1.13 22:31

@oggyaozzy Mne to ide-na emimi chodim len cez Iphone. Mas najnovsiu verziu software v Iphone?

Inak-som za mobilnu verziu emimina, bude to dufam prehladnejsie-takto casto kliknem inde a som zrazu u niekoho na profile alebo otvara inu stranku diskusiii

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Barushe
30.1.13 22:53

@TornadoLou Ahojky, taky mi nejdou pres iphone davat fotky. Prosim, prosim, co si mam konkretne stahnout? Ja tomu prd rozumim :mrgreen: :D

  • Citovat
  • Upravit
6451
30.1.13 23:47

Jsem jednoznačně pro mobilní verzi, i kdyby trochu omezenou ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová