Mobilní verze eMimino.cz

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Barushe
30.1.13 22:53

@TornadoLou Ahojky, taky mi nejdou pres iphone davat fotky. Prosim, prosim, co si mam konkretne stahnout? Ja tomu prd rozumim :mrgreen: :D

  • Citovat
  • Upravit
6451
30.1.13 23:47

Jsem jednoznačně pro mobilní verzi, i kdyby trochu omezenou ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
31.1.13 06:53

I já chci mobilní verzi, klidně omezenou, takhle to je děs a z mobilu jen čtu a to si musím obrnit nervy :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2184
31.1.13 07:06

Mne emimino jde pres telefon na vyhledavače najdu emimino jen že spravy se odesilaji asi po 5krat :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
31.1.13 07:54

Já vás obdivuju, já na to nemám nervy :mrgreen: Já když koukám přes mobil, tak si vždycky min. jednu diskuzi vymažu z oblíbených a věčně lezu do těch, co mě nezajímají.. Asi mám olšový prsty :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1268
31.1.13 08:01

@Barushe Ahoj-tak zalezi aky mas Iphone. Ak mas Iphone 4 alebo 5;tak by si mala v nastaveniach najst verziu softwaru, a pripadne ju aktualizovat-to pojde automaticky. Ak chcest, napis mi sukromnu spravu, napisem podrobnejsi navod :-). A malo by to ist…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
255
16.2.13 18:28

Mobilni emimino urcite - jen bych byla pro zachovat moznost citace, podpisy, grafiku klidne osekat na minimum.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4778
16.2.13 18:43
@TornadoLou píše:
@oggyaozzy Mne to ide-na emimi chodim len cez Iphone. Mas najnovsiu verziu software v Iphone?Inak-som za mobilnu verziu emimina, bude to dufam prehladnejsie-takto casto kliknem inde a som zrazu u niekoho na profile alebo otvara inu stranku diskusiii

Jj, po aktualizaci softwaru to hned uz slo :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
19.2.13 20:02

@admin Zdravím, když se přihlásím přes wifi, tak mi nejdou ani smajlíci, ani citovat a zmínit.. Mám Sony Ericsson Xperia Arc s Androidem.. Čím to může být?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20878
20.2.13 10:27

@gabriela82 Zdravím, pravděpodobně máš vypnutý javascript.
Vyzkoušej test: https://www.emimino.cz/testjs.php - pokud bude vypnuto, zde je návod na zapnutí - http://www.powerlaser.cz/…-javascript/

Monika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
20.2.13 11:02

@admin tak javascript zapnut. Diky! Ale ten odkaz na test nefunguje ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20878
20.2.13 11:36

Díky, opravíme. :)

M.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4162
10.6.13 23:08

Na mobilní verzi čekám jak na smilování, máte představu, do kdy bude? Díky. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14598
10.6.13 23:10

Jej, taky by mi celkem i emimi bodlo v mobilu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
900
10.6.13 23:30

Jednoznačně jsem za mobilní verzi, jsem tu většinou na mobilu. Děkuji! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová