Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
I já chci mobilní verzi, klidně omezenou, takhle to je děs a z mobilu jen čtu a to si musím obrnit nervy ![]()
Mne emimino jde pres telefon na vyhledavače najdu emimino jen že spravy se odesilaji asi po 5krat ![]()
Já vás obdivuju, já na to nemám nervy
Já když koukám přes mobil, tak si vždycky min. jednu diskuzi vymažu z oblíbených a věčně lezu do těch, co mě nezajímají.. Asi mám olšový prsty ![]()
@Barushe Ahoj-tak zalezi aky mas Iphone. Ak mas Iphone 4 alebo 5;tak by si mala v nastaveniach najst verziu softwaru, a pripadne ju aktualizovat-to pojde automaticky. Ak chcest, napis mi sukromnu spravu, napisem podrobnejsi navod
. A malo by to ist…
Mobilni emimino urcite - jen bych byla pro zachovat moznost citace, podpisy, grafiku klidne osekat na minimum.
@TornadoLou píše:
@oggyaozzy Mne to ide-na emimi chodim len cez Iphone. Mas najnovsiu verziu software v Iphone?Inak-som za mobilnu verziu emimina, bude to dufam prehladnejsie-takto casto kliknem inde a som zrazu u niekoho na profile alebo otvara inu stranku diskusiii
Jj, po aktualizaci softwaru to hned uz slo ![]()
@admin Zdravím, když se přihlásím přes wifi, tak mi nejdou ani smajlíci, ani citovat a zmínit.. Mám Sony Ericsson Xperia Arc s Androidem.. Čím to může být?
@gabriela82 Zdravím, pravděpodobně máš vypnutý javascript.
Vyzkoušej test: https://www.emimino.cz/testjs.php - pokud bude vypnuto, zde je návod na zapnutí - http://www.powerlaser.cz/…-javascript/
Monika
@admin tak javascript zapnut. Diky! Ale ten odkaz na test nefunguje ![]()
Na mobilní verzi čekám jak na smilování, máte představu, do kdy bude? Díky. ![]()
Jednoznačně jsem za mobilní verzi, jsem tu většinou na mobilu. Děkuji! ![]()
@TornadoLou Ahojky, taky mi nejdou pres iphone davat fotky. Prosim, prosim, co si mam konkretne stahnout? Ja tomu prd rozumim
