Mobilní verze eMimino.cz

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4162
18.6.13 22:35

Mončo, to trochu záleží na typu telefonu a dětí. Ty moje mi to přehledné diskutování znemožňují. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20883
18.6.13 22:40

Chápu, ale s tím pomoci neumíme. :mrgreen:

Monika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2598
24.6.13 21:22

Jsem pro mobilni verzi, sem s niiii :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7260
24.6.13 21:24

Jsem taky pro mobilní verzi, s dvojčaty se jinak, než přez mobil na emimino nedostanu :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10713
29.9.13 21:16

Nevím kde je chyba, ale když jdu na emimino přes mobil, tak nefunguje odkaz na můj profil (vyzkoušeno na dvou různých mobilech) ani na soukromé zprávy. Když kliknu neudělá to prostě vůbec nic. Je chyba u mě, nebo jinde :nevim:?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5533
29.9.13 21:25

@pomeranca To bude asi chyba u tebe. Já se z mobilu dostanu jak na profil, tak i na soukromé zprávy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10713
29.9.13 21:28

@tterka aha, dík… Tak ještě reklamuju mobil :mrgreen: (no, stejně ho chci reklamovat, ale ne kvůli tomuto :mrgreen: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Petronella76
30.9.13 06:56

@pomeranca To bude asi prohlížečem. Nevím, co máš za mobil, zda máš možnost vyzkoušet jiný prohlížeč. Taky se mi stává, že něco s jedním jde a s druhým už ne.

  • Citovat
  • Upravit
20883
30.9.13 17:49

Ano, zkusila bych jiný prohlížeč. Ke správnému fungování stránek je také třeba mít zapnutý javascript a povolené cookies.

Monika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10713
30.9.13 17:58

@admin Díky za rady :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5993
24.5.15 10:31

Ahoj všem, mohla bych poprosit o radu? Nevím zda je to stránkami nebo mám špatně nastavený mobil. Když dám zpět u emimina třeba v diskuzích, tak se mi načte stránka diskuzí zase od začátku a navíc naskočí až nahoře na reklamu. Takže pak složitě musím dohledávat u které diskuze jsem skončila. Hrozně mě to štve. Jde to nějak změnit? Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4620
24.5.15 10:55

Taky mi to dela :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
485
14.2.16 08:03

Holky zmizela někumu mobilní verze e-mimina?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85476
14.2.16 09:35

Taky mam dotaz, na emimino chodim z iphonu, vzdy prepinam na klasickou verzi. Posledni dny se mi ale nad napisem klasicka verze objevuje nejaka reklama, snazim se ji zavrit, ale misto toho me to vzdy hodi nazacatek stranky a porad dokola, je to unavne. Na klasickou verzi se doklikam az za nekolik minut.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20883
15.2.16 11:37

@Susan23 @geilens @blumen

Zdravím,

pošlete mi prosím typ mobilu a který prohlížeč používáte. Toto jsme už opravovali a nemělo by se to stávat :think:

Díky moc :)
Maruška

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová