Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, to je něco vás dočítat
Už jsem taky poslala žádost..
Ilw, to co se stalo tvým přátelům je zázrak, ale po pravdě kamarádku trochu lituju. Neumím si představit být v takové situaci. Jedno mrně půl roční a do toho dvojčata ( navíc těhotenství bývá rizikové), tak si vemte, jak jí prcek nenechá odpočinout..navíc po tolika letech smutku nebude najednou vědět co dřív, místo toho, aby si užívala jedno (dvě) miminka.
ahoj zdravím… bude někdo příští týden testovat?
Já se chystám zítra pokud Ms dnes nedorazí..tak můžete držet place ![]()
Tak držíme palce. Ale nikdo už sem nechodíme, Aki udělala uzavřenou skupinu. ![]()
Diskuse se definitivně přesunula do uzavřené skupiny Nové snažilky - 1/2010 .
Ahoj děvčata jak se Vám všem vede?
neměla jsem ted moc času tak jsem dlouho nepsala,zítra jdu na gyndu bolí mi strašně v podbříšku. Tak mi držte palce, moc bych si prala aby to vyslo ![]()
Ahojky je přesně 8:18 a jsem na cestě ke gynikoložce, mam strach holky držte palce ![]()
Aki jak se ti vede co je u tebe novyho? a co ty Grace?? holky píšte
![]()