Nové snažilky - 1/2010

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9578
5.3.10 08:13

Ahoj holky, to je něco vás dočítat :lol: Už jsem taky poslala žádost..
Ilw, to co se stalo tvým přátelům je zázrak, ale po pravdě kamarádku trochu lituju. Neumím si představit být v takové situaci. Jedno mrně půl roční a do toho dvojčata ( navíc těhotenství bývá rizikové), tak si vemte, jak jí prcek nenechá odpočinout..navíc po tolika letech smutku nebude najednou vědět co dřív, místo toho, aby si užívala jedno (dvě) miminka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116
7.3.10 18:52

ahoj zdravím… bude někdo příští týden testovat?

Já se chystám zítra pokud Ms dnes nedorazí..tak můžete držet place :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4162
7.3.10 19:25

Tak držíme palce. Ale nikdo už sem nechodíme, Aki udělala uzavřenou skupinu. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116
7.3.10 19:29

no jo ale já tam, ještě nejsem

:think: :pocitac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aki
1280
16.3.10 08:59

Diskuse se definitivně přesunula do uzavřené skupiny Nové snažilky - 1/2010 .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2295
8.4.10 21:45

Ahoj děvčata jak se Vám všem vede? :dance: neměla jsem ted moc času tak jsem dlouho nepsala,zítra jdu na gyndu bolí mi strašně v podbříšku. Tak mi držte palce, moc bych si prala aby to vyslo :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2295
9.4.10 08:19

Ahojky je přesně 8:18 a jsem na cestě ke gynikoložce, mam strach holky držte palce :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2295
9.4.10 08:23

Aki jak se ti vede co je u tebe novyho? a co ty Grace?? holky píšte :srdce: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová