Problémy se sexem s přítelem

22
5.4.21 18:25

Problémy se sexem s přítelem

Ahoj, s přítelem jsme spolu osm let a posledni rok máme problém spolu spát. Mě stále přitahuje, u něj vidím sníženou potřebu o sex. Kdysi jsme spolu spali několikrát týdně, teď je to 1-2× za měsíc. Přítel má náročnou práci, noční služby, často i přes den spí a večer když navrhuji sex tak už usíná únavou. Přes den zase má spoustu aktivit. Bavili jsme se o tom a prý ho sex už nebaví. Nechci o něj jen dokola prosit a škemrat. Už je to v tom stadiu, že když se se mnou nevyspí, tak se rozbrečím a je mi hodně úzko. Zkouším před ním chodit polonahá a skoro nic to s ním nedělá. Jinak máme pěkný vztah, rozumíme se, popovídáme, dotýká se mne, spíme u sebe přitulení. Jen to zasunutí 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2434
5.4.21 18:58

Kolik je partnerovi a kolik tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
5.4.21 19:07
@ropucha 02 píše:
Kolik je partnerovi a kolik tobě?

Mě 29 a jemu 27 let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3001
5.4.21 19:47
@Lesunka píše:
Mě 29 a jemu 27 let..

Nemá zájem a bude se to jen zhoršovat. Pokud s ním zustaneš, tak za pár let tu budes psát, že máte sex 1× za dva měsíce nebo vůbec. Lepší to nebude je to krutě, ale nejste kompatibilní. Hledala bych jinde. Pokud ti sam řekl, že ho to už nebaví, tak co chceš řešit? Tohle mi někdo říct, tak vztah ukončil, protože mě by zase nebavilo žít jak jeptiska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
6.4.21 08:32
@Josefuna píše:
Nemá zájem a bude se to jen zhoršovat. Pokud s ním zustaneš, tak za pár let tu budes psát, že máte sex 1× za dva měsíce nebo vůbec. Lepší to nebude je to krutě, ale nejste kompatibilní. Hledala bych jinde. Pokud ti sam řekl, že ho to už nebaví, tak co chceš řešit? Tohle mi někdo říct, tak vztah ukončil, protože mě by zase nebavilo žít jak jeptiska.

Ano, je to možné. Jen si říkám, jestli to není přechodné období, měli jsme tragickou smrt v rodině, pořád to rozdýchává. A opravdu ze všech chlapů co jsem poznala je bezkonkurenčně nejlepší. Nechce se mi opouštět tak dobrou partii..ale na druhou stranu mě sex hodně chybí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3001
6.4.21 09:06
@Lesunka píše:
Ano, je to možné. Jen si říkám, jestli to není přechodné období, měli jsme tragickou smrt v rodině, pořád to rozdýchává. A opravdu ze všech chlapů co jsem poznala je bezkonkurenčně nejlepší. Nechce se mi opouštět tak dobrou partii..ale na druhou stranu mě sex hodně chybí

Tak muzes jeste pockat a uvidis, kdyz je to teda tak dobra partie 8o On Ti ovsem sam rekl, ze ho to uz nebavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
6.4.21 09:13
@Josefuna píše:
Tak muzes jeste pockat a uvidis, kdyz je to teda tak dobra partie 8o On Ti ovsem sam rekl, ze ho to uz nebavi.

Je to pro mne výhodné i z hlediska financí, protože sama o sobě tolik nevydělávám a s ním se cítím zajištěně. Nebavi, je to tak, o to víc mě to mrzí, že nejsem ani škaredá ani hloupá a stejně se nezavděčím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31332
6.4.21 09:13
@Lesunka píše:
Mě 29 a jemu 27 let..

Myslím, že máte přechozený vztah.

V tomhle věku, aby byl sex jednou za měsíc a ještě pomalu z donucení chlapa, je špatně.
Navíc Tobě to vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
6.4.21 09:18
@free333 píše:
Myslím, že máte přechozený vztah.V tomhle věku, aby byl sex jednou za měsíc a ještě pomalu z donucení chlapa, je špatně.
Navíc Tobě to vadí.

Ano, může být. Ráda bych to posunula někam dál, mluvím o tom poslední rok docela často. Možná to s tím souvisí, že se cítí tlačený ke svatbě a dětem, tak se uzavírá do sebe a nechce sex..nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3001
6.4.21 09:20
@Lesunka píše:
Je to pro mne výhodné i z hlediska financí, protože sama o sobě tolik nevydělávám a s ním se cítím zajištěně. Nebavi, je to tak, o to víc mě to mrzí, že nejsem ani škaredá ani hloupá a stejně se nezavděčím

Tak to je vubec teda nejlepsi pristup byt s nekym kvuli financim, protoze je to pro Tebe vyhodne. On treba zase vidi vyhody jinde, treba v tom, ze nemusi sexovat :(
Zkratka jste na tom asi oba podobne, moc se nechcete, ale je to pro vas v necem vyhodne. Kdyz myslis, ze tohle pro vztah staci, zvlaste u takhle mladych lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31332
6.4.21 09:21
@Lesunka píše:
Ano, může být. Ráda bych to posunula někam dál, mluvím o tom poslední rok docela často. Možná to s tím souvisí, že se cítí tlačený ke svatbě a dětem, tak se uzavírá do sebe a nechce sex..nevím

Klidně to je možné, že on nechce ani tu svatbu a děti a řeší to takhle, možná i čeká, že to vyřešíš za něj a skončíš to.

Několik podobných případů z okolí a i v rodině znám, po těch 7-8 letech místo svatby byl rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3001
6.4.21 09:23
@free333 píše:
Klidně to je možné, že on nechce ani tu svatbu a děti a řeší to takhle, možná i čeká, že to vyřešíš za něj a skončíš to.Několik podobných případů z okolí a i v rodině znám, po těch 7-8 letech místo svatby byl rozchod.

Nechava to takzvane vyhnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
6.4.21 09:30
@Josefuna píše:

Vypadá to tak, asi nechci přijmout tu hnusnou realitu, že je to stejně už v háji a náš vztah nemá smysl.. to je to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31332
6.4.21 09:34
@Josefuna píše:

No právě…

Diskuse začala o problémech v sexu, ale to je tady druhotné, chlap nechce ani děti, svatbu, je mu to jedno.

U zakl. je blbé, že ty ženy jsou v tomto v nevýhodě, roky šíleně letí, pár let nad ním může dumat, pak se rozejdou, pak to bude trvat, než se dá sama dohromady po rozchodu a kolem 35 znovu hledat partnera na založení rodiny je už skoro pozdě, je to přebrané, může se pak stát, že bude bez dětí.

Tohle jedině rozseknout, at se chlap vyjádří a zkusit se v tomhle věku poohlédnout po někom jiném…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
6.4.21 09:34

Ono je fakt dost možný, že je utahanej a ta potřeba sexu je prostě snížená a není to jeho priorita (a po osmi letech už to většinou žádný každodenní výbuchy vášní nejsou nikde, spali jste spolu tisíckrát a už to není tak, že člověk celou noc nespal a nemohl se druhého nabažit, protože to bylo nové a klidně to odloží, protože zítra je taky den). Může klidně trochu pomoct úprava denního režimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat